Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 458 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - ka klaabule on survet avaldatud
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

ka klaabule on survet avaldatud

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm. Klabunov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004
Teateid: 197
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T nov 30, 2004 2:31 pm    Postita teema: ka klaabule on survet avaldatud Vasta viitega

kestva uurimistöö tagajärg avaldub faktis, et füüsilise vägivallaga sunniti kapitalismi sulandunud klaabut avaldama oma tõelist palet. seega olen ma juba nende teine ohver.
korrakaitseorganeid esindav Sm. Tasku ilmus keset ööd mu ukse taha ja kahe hiiglasega õnnestus mind peale pooletunnist verist rüselust näoli lumme suruda. olin sunnitud alla vanduma ja tunnistama oma tegelikku nime/minevikku, sest muidu lubati mu 24 kuldsesse börsi müüki panna (selle jaoks tehti isegi pildid ära).

seetõttu palun kaaskodanike käest alandlikult vabandust ja palun samas mitte vähendada mulle eraldatavat bensiininormi. ma tõesti enam nii ei tee.

Sm. Klabunov
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Tasku
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 747
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T nov 30, 2004 8:32 pm    Postita teema: Vasta viitega

TASS on volitatud teatama:

Tähelepanu!
Eelpool kirjeldatud loo puhul on tegemist alatu rahvusvahelise laimuga, millel ei ole tegelikkusega mingit seost. Mõnede Lääne luureagentuuride tegelinskid, kelle arsenali kuuluvad valgustkartvad teod, arvavad senini, et nad võivad manipuleerida nõukogude inimesega! Vastus sellele on kategooriline ei!

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Vere mahapesemisel kasutab TK Flora tooteid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: K dets 08, 2004 11:21 am    Postita teema: Vasta viitega

Nii-nii. Minuni on jõudnud info, mis tegelikult sundis Sm. Klaabut oma nime vahetama. Nagu öeldud, on Sm Klabunovi jutt alatu laim ja väljamõeldis. Tegelikult oli asi nii:

Kodanik Muhvi salakaebuse alusel korraldab narkopolitsei inspektor Kingpooli juhtimisel haarangu Pääsküla prügimäel ja vahistab seal vananeva hipi Sammalhabeme. Viimane kasvatab oma habemes koerapöörirohtu ja hasishit ning väidab, et näeb pidevalt lendavaid taldrikuid, päkapikke ning ämblikke. Eeluurimisisolaatoris kohtub Sammalhabe härra Klaabuga, keda süüdistatakse seksuaalse vägivalla tarvitamises naiskodanik Sipsiku kallal. Kaks pead on ikka kaks pead, eriti kui üks neist on munakujuline ning peatselt valmib kurikaval plaan. Ööpimeduse katte all poeb vanglas viletsa toidu peal kõhnunud Klaabu aknatrellide vahelt läbi ning ronib kongikaaslase habet pidi kolmandalt korruselt alla. Kõrvaltänavast varastatud motorolleriga sõidab Klaabu Piritale, kus elab tema vana salakaubavedajast semu kapten Trumm. Vastu hommikut kaaperdavad nad koos allveelaev Lembitu ning seilavad sellega Linnahalli ette. Lasknud pardakahurist paar pauku üle Toompea nõuavad vastsed piraadid tuletõrjeämbrist valmistatud ruupori abil amnestiat sõber Sammalhabemele, 2 miljonit Läti latti väikestes kupüürides ja tuumakatsetuste kohest lõpetamist Mururoa autollil. Koos politsei ja kiirabiautodega jõuab rannale ka maruvihane naiskodanik Sipsik, kes karjub Klaabule, et too on üks igavene siga ja et tema neid mune välja haududa ei kavatse. Tekkinud sõneluse katkestab inspektor Kingpooli ilmumine, kes teatab, et Sammalhabe keeldub kongist väljumast, kuna ta kardab ämblikke. Kui Klaabu ja Trumm kohe allveelaevast välja ei roni, siis järgmise tuumakatsetuse lubasid prantslased korraldada Naissaarel. Just nagu intsidendist Aatomikuga Tsernobõlis veel vähe oleks. Nii oleksid nad sinna vististi sõimlema jäänudki, kui sündmuspaigale poleks sattunud rootsi turist Viplala, kes tinistas allveelaev Lembitu aurik Titanicuks, mis vees ujuva preservatiiviga põrkudes otsemaid põhja läks. Klaabu ja Trumm hukkusid lainetes. Sammalhabe istub kinni ning kasvatab habemes kirpe ja tomateid. Sipsik haub mune ja üritab Tallinna Linnuvabrikult alimente sisse nõuda. Inspektor Kingpool edutati majoriks ning kannab nüüd poolsaapaid. Kõige peasüüdlane Muhv aga istub oma furgoonis ja peab peenikest naeru.

Uudise autor: teadmata

Vähemalt see on ametlik versioon. Klaabu elab tegelikult edasi, sest vee all ootas teda Sm. Tige Kala, kes Klaabu Paldiskisse vedas ning seal vajalikud paberid aitas vormistada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Klabunov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004
Teateid: 197
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K dets 08, 2004 12:45 pm    Postita teema: Vasta viitega

Olen poliitiliselt korrektne ja ei kommenteeri. Kuid pean vajalikuks mainida, et olin sündmuse toimumise ajal Lenini kolhoosis kunstseemendamist läbi viimas (assisteerimas).

Samas kasutan võimalust veelkord küsida Sm. Taskult üle täpne Flora toote nimetus, millega saab verd eemaldada. Sest seda läheb vaja Sm. Tigekalanovil, kes praegu Meremeeste Haiglas intensiivis viibib (ja keda ma tegelikult üldse ei tunne, ausõna).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Tasku
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 747
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N dets 09, 2004 8:57 am    Postita teema: Vasta viitega

VNIMANIJE!

Kuna äsja saadetud teade läks jälle avakosmosesse, siis kordan:

Raske loomse jääkaine eemaldamiseks soovitavad hambaarstid PERMOKSOOLI!
Vältida ülemistesse hingamisteedesse, neelu ja pärasoolde sattumist!
Ennem konsulteerida perearstiga!

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Õpetab seltsimehi lakki sissehingama!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: N jaan 27, 2005 8:24 pm    Postita teema: Tihhonov tuli varjust välja Vasta viitega

Mind on reedetud. Ma olen suutnud peaaegu kolm kuud töötada varjunime "Martin" all. Ent üha enam on hakanud juttudest läbi jooksma mu tegelik olemus ja kodanikunimi - Sm.Tihhonov. Teatud ringkondades tuntakse mind ainult Sm.Tihhonovina. Tõmbame loori maha ja elame normaalset elu edasi.

Sm.Tihhonov on volgaomanik ning ei oma kahtlast minevikku (Sipsik ja tema munad, Kapten Trumm jne) nagu näiteks Klaabu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Västrik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004
Teateid: 1130
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: K veeb 02, 2005 8:44 pm    Postita teema: Vasta viitega

Püüdsin minagi kasutada varjunime Tauno, kuna see kõlas eesti-, isegi ütleksin soomepäraselt.

Paraku olid ühel õhtul vastu ööd minugi kodu ukse taga seltsimehed, kellest eespool juba juttu olnud. Nõudsid, et ma kohe tsirkusetegemise lõpetaksin, kui ei taha Siberi külmadele väljadele kaevandustööliseks minna.

Seega tuleb tunnistada, et minu näol on tegemist eestistatud jugoslaavlasega. Sünnitunnistusel olin veel V.K. Bjankovic, kuid Eestisse kolides muutus passi sisuks Vadim Västrik.

Olgu siis korralikku eestimaist nime ka uhkusega kandma asutud.
_________________
Jõudu annab A-76
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Tasku
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 747
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K veeb 02, 2005 10:21 pm    Postita teema: Vasta viitega

No hea küll. Ütleme nii, et komisjon käis uste taga ainult äärmisel vajadusel. Aga on ka teisi kasvatustöö vorme - näiteks täna, viisin ühele meie seltsimehele 1,5 liitrise plastikpudeliga Jaroslavli 2. õlletehases toodetud õlle VOLGA (leivapõhjaline, toodud üle kontrolljoone väikepartiina). Ütleme nii, et seltsimees kaotas ajutiselt kõnevõime.

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Noortele tuleb anda roheline tee aga neid tuleb pidevalt kantrollida!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud