Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Gaz 21K 1960 Kaldi
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 154 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Gaz 21K 1960 Kaldi
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Gaz 21K 1960 Kaldi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: E juuni 11, 2012 1:43 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kuna mul pole olnud aega õpetada ehitusinseneri pilte laadima, võtan endiselt enda kanda tema autode piltide lisamise. Igal juhul on mida vaadata. Kodanik on tubli olnud. Nüüd jäävad veel polstritööd ja ...





_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E juuni 11, 2012 7:03 pm    Postita teema: Vasta viitega

Ja mõned kommentaarid. 2 sarja hirv on plastist. See on tingitud kriminaalsestest kaalutlustest. Olge ettevaatlikud, sest selle paigaldamine on tõsine katsumus. Hirve sisse on tehtud vaid väikese läbimõõduga keere, mille pikkus vaid 5mm. Et leida sobivat polti ja sobivat turvaseibi, vajab insenerimõistust. Jah, hirve murrab katki 10 sekundiga..(aga ehk loll saab aru ersatsist), aga originaalne 1 sarja hirv on ....
Ma ei kavatse sel suvel ega sügisel polstrit muuta. krutin tagasi küljepaneelid ja vanad istmed. Ostsin talvel 2 Pärsia vaipa, mille tõmban kummagi istme peale. Põhjus proosaline; pole leidnud õiget kangatooni. Termantiini (vist kirjutasin valesti) tooni leiab ikka, aga lätlaste retro kangast ei taha, Denissi ruuduline on veel veidi harjumata. Mõtlen. Põrandavaibad olid esimesed, mis ma tegin. Sain Marko käest vanad vaibad, mis viisin Kadaka 1 vaibamaailma, kus sõber Sergei lõikas- ääristas vastavalt originaalidele. Olen rahul. Plaanin sama materjaliga teha ka pagasiruumi külgpaneelid ja salongis eesistujate jalgade külgpaneelid. Kas see valik on õige? Ei tea. Esiakna laua katsin sametise kunstnahaga, nagu oli see originaalis. Plaanin sama materjaliga katta ka tagaaknalaua, aga sinna tuleb ikka veidi niiskust, seal saab olema tordikarp ja mõned laste mänguasjad. (minu lapsed on küll suured, aga varsti ehk lapselapsed). Vist midagi hooldatavamat pinnakatet.
Eile alustasin rooli vahetust. Kurat, ei saa lahti seda vana rooli küljes olevat jubinat, mis lükkaks suunatule välja. Kas mõni tarkpea teab, midamoodi lõhkuda? Ei taha olla barbar. Rooli tahaks paika saada, siis salong kuidagi vigem. Aga nüüd tuleb minna raha teenima, et saaks tegeleda hobidega.
_________________
Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 766
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K juuni 13, 2012 7:47 pm    Postita teema: Vasta viitega

Minu meelest see jubin rooli küljest (mis suunatuld välja lülitab) ära ei käigi.
Aga miks sul seda eemaldada vaja on?
Terv!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Väravamehaanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 24, 2005
Teateid: 413
Asukoht: Kuusalu Autobaasi värav

TeadePostitatud: K juuni 13, 2012 8:43 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kaldi kirjutas:
Kurat, ei saa lahti seda vana rooli küljes olevat jubinat, mis lükkaks suunatule välja. Kas mõni tarkpea teab, midamoodi lõhkuda?


Rooli keskel, peal pool on kaks keermestatud auku, nende abil tuleb sulgeda tugeva metalliga keskmine ava ja siis saab teiselt poolt tavalise kolme punktilise hiina tõmmitsada eemaldada selle töraka. Vajalikku tõmmitsat müüakse näiteks tööriistamarketis ja peale sooritust võib selle ära visata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T juuli 10, 2012 4:04 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tervitused.
Sain rooli vahetatud ning loomulikult pole ta veel õiges asendis-lihtsalt otse sõites veidi viltu. Küll ma hakkama saan ja kindlasti saab ka signaal õigesti peale kinnitatud. Mehed, kes rooli on vahetanud, teavad, milline õigete tööde täpne kadalipp on.
Aga. Alustasin uste sisude koostamist. Alguses ukse sulgurid, siis aknaümbruse kroom-alumiinium liistud. Enamus harjastihendid on läbi. ostsin Volgapoest soonega tihendid, mida saab edukalt kasutada akna välisringil. Probleemiks ongi horisontaalsed harjastihendid. Mida te kasutate nende kinnitamiseks? kas tõmbeneete, tavaneete, kuidas needite?
Lisan ka esimese pildi.
http://www.volga.ee/albumphoto_dl/juul_8_002.jpg
_________________
Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 766
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R juuli 13, 2012 1:49 am    Postita teema: Vasta viitega

Minu masinal on ise needitud - alumiiniumist väikesed needid.
NB! Jälgi, et needipead kindlasti tihendisse ära upuksid. Mul ühel klaasil on juba kriimud needist peal...
Aga räägi palun lähemalt sellest, kuidas sa roolilt selle kahehambulise rõnga eemaldatud said, mis suunatuld välja lükkab? Mul vist ka kunagi vaja sellist tööd teha.
JÕUDU!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
MTJ juhataja
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 07, 2007
Teateid: 490
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R juuli 13, 2012 7:45 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kaldi kirjutas:
. Mida te kasutate nende kinnitamiseks? kas tõmbeneete, tavaneete, kuidas needite?

Mina kasutasin 3,6 mm säärega tõmbneete, millelt olin esmalt eemaldanud varda. Saadud auguga neediga kinnitasin tihendi vanadesse aukudesse lihtsalt kärniga vastas poolelt laiali löömiseega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L juuli 21, 2012 5:33 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tänan Vanakooli mehi. Suutsin ühe neetimise juba edukalt lõpuni viia. Aga juba uued mured. Üritasin selgust saada, kuidas töötavad esilaternad. Millal lülitub sisse parktuli, millal sõidutuli, millal täistuli. Kuna mul on esimese sarja tulede kopsikud ja sellele vastavad vask sokliga pirnid, tahtsin vana süsteemi lõpuni mängida. Seldus, et paremal lambil üks hõõgniit läbi. Aitab Peeter Volgapoest. Tal veel mõned pirnid olemas. Osadel sokkel lahti, neid ma ei ostnud. Tegin kiire asenduse. Kurat ei saa aru, millal parktuled põlevad ( minu isendil see variant puudus). Esimeses lüliti asendis põlesid Suured tuled vaid siis, kui jalaga olin täistule positsiooni lülitanud.
Kui kellelgi on täpselt teada, kuidas lülitile kinnituvad VANA SÜSTeemi juhtmed (a la punane mustade triipudega ja valge mustade triipudega), andke teada. Skeemide järgi mina ei suuda head lahendust leida. Tahan mõne pildi ka lisada, aga ...
_________________
Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: K juuli 25, 2012 12:27 pm    Postita teema: Vasta viitega

Täname sm.Kyyc juhendite eest piltide laadimisel. Võtsin selle juhendi maha, et hoida Kaldi autopäevikut rohkem projektikesksena. Kaldi käis täna minu juures koolis ja järgmised pildid peaks ta üles riputama juba ise.
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K juuli 25, 2012 12:28 pm    Postita teema: Vasta viitega


See on MTJ-i raamatust saadud pilt, mille järgi ma ajan juhtmeid paika.


Vana tüübi laterna kopsik, mille taastasin.


Sellised on laterna sisud. Volgapoest sain uued pirnid, nüüd kõik niidid töötavad


Selle varjude pildi kohta on mul küsimus: miks ühe kandja serv on sirge, teisel nagu "kassikõrvad". Kumb on 2 sarja oma. Tean, et ühele käib kummitihend alla, teisele mitte.


Lõpuks pani Vello laetihendile peale ka kandi, nagu 2 sarjal olema peab. Mõnulesin diivanil, mis on nii sile
_________________
Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Marko 01ZEI
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 11, 2010
Teateid: 233
Asukoht: Rae vald, Harjumaa

TeadePostitatud: K juuli 25, 2012 8:04 pm    Postita teema: Vasta viitega

1-2 sarja omad on "kassikõrvad". Siledad on 3 seeria.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: R juuli 27, 2012 7:19 am    Postita teema: Vasta viitega

Sm. Kaldile teadmiseks,et veidi roostes esilaternat ei tasu veel prügikasti visata. Antud laternale, piisab ka lahtise rooste maha nühkimine ettevaatlikult ja Dinitrol ML(sisepindade kaitsemäärdega) katta tagaosa. Olen ise nii teinud vanade laternatega,millel sellised rooste laigud ja uuesti roostetama pole siiani enam hakanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T juuli 31, 2012 7:20 pm    Postita teema: Vasta viitega

Vastan Zapparovi märkusele, et ega ma viska midagi ära. Käin vana Mulgina kõik terasdetailid üle õliga ja paigaldan vanasse kohta tagasi.
Marko käest sain eelmisel nädalal vana tulede pealüliti, millel juhtmesabad taga. Need juhtmed on küll värvilised, mitte triibulised nagu minu 2 sarja süsteemil. Kuid abiks ikka. Panen kaks elektriskeemi kohakuti, küll saame hakkama.
Lisan ka pildid, mis ehk avanevad: Ikka ei õnnestunud nende otse näitamine.






Suurem osa tööst oli Kaldil juba tehtud, fotot otse näitav link paigaldatakse [img] ja [/img] vahele. Selleks on tekstikasti päises vastav nupp ka olemas.

Miilits

_________________
Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Simmtann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 28, 2008
Teateid: 130
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T juuli 31, 2012 10:44 pm    Postita teema: Vasta viitega

Ehk on alljärgnev fotode üles laadimisel abiks.
http://www.plastikmudel.net/foorum/viewtopic.php?t=1258
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm Pukspuu
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 25, 2005
Teateid: 95
Asukoht: UK/Tartu

TeadePostitatud: N aug 23, 2012 9:30 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kaldi kirjutas:
...Kurat ei saa aru, millal parktuled põlevad ( minu isendil see variant puudus). Esimeses lüliti asendis põlesid Suured tuled vaid siis, kui jalaga olin täistule positsiooni lülitanud. ...


Mul on AZLK 412 1975. a põrandal oleva ümberlülitiga ja sellel on järgmine lülitusloogika:
1) pealüliti esimeses astmes põlevad lähituled, jalaga nö kaugtulede asendisse lülitades ainult parktuled,
2) pealüliti teises astmes põlevad lähituled, jalaga nö kaugtulede asendisse lülitades kaugtuled.

Oletan, et GAZ-21'l on sama loogika.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 4, kokku lehekülgi 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud