Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Kunas saab Volgast mutant
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 124 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Kunas saab Volgast mutant
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Kunas saab Volgast mutant
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Tyymiis
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 11, 2008
Teateid: 63
Asukoht: HPS-Martna city-Tln

TeadePostitatud: K apr 16, 2008 3:06 pm    Postita teema: Vasta viitega

njaah aga taaskord on see üheinimese vaate vinkel ! Laughing
aga jah siiski on õigus , et elame vabal maal ja asja! kuid imo eespol kirjeldatud nn siis tuunija ei saa juuu olla tuunija ja teha mootori vahetust kui tal selleks puuduvad majanduslikud vahendid. minu masinale läheb juba ainuüksi mootoripeale 30k ja kui sinna juurde lisada kõiksugused muud kulutused on juba suma suurusjärk kasvanud kenasti korrlaikke ning uute masinate hinna klassi nii et jah . on nagu on minule näiteks meeldibgi volga kere ülbe laius ja mõnus pikkus kuid ma ei saa aru miks ma ei või sellele veel omaltpoolt kaasa aidata et teha teda veel rohkem silmapaistvamaks ? Niimodi üheasjaküljes tugevalt kinni hoides ja teisi võimalusi mitte kaaludes on kah suht mõttetu olla . kuigi jah see on kõigest minu arvamus ja ma ei ootagi et see peaks teiega ühilduma kuna muidu ei oleks ma ise isiksus ! vaid oleks kah mingi tomp vähem või suuremas hallis ühiskonnas !!!


Tervitades SM Tyymiis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: K apr 16, 2008 3:22 pm    Postita teema: Vasta viitega

Seltsimees Tyymiis võiks tuua elavaid näiteid (fotodena esialgu) tema arvates eesrindlikult tuunitud "Volgadest". Mina näiteks ei saa praegu aru, milline see veel laiem ja pikem ja silmapaistvam "Volga" välja võiks näha.




D. Metallov. Hallis pintsakus. Toetan isiksuste igakülgset arengut.
_________________
Haapsalu EPT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Tõnu
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 10, 2005
Teateid: 84
Asukoht: Viljandi maakond

TeadePostitatud: K apr 16, 2008 3:42 pm    Postita teema: Vasta viitega

vene saidil gaz 21.ru nime hotrod on selliseid kangeid isendeid näha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Tyymiis
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 11, 2008
Teateid: 63
Asukoht: HPS-Martna city-Tln

TeadePostitatud: K apr 16, 2008 4:06 pm    Postita teema: Vasta viitega

metalliotsija kirjutas:
Seltsimees Tyymiis võiks tuua elavaid näiteid (fotodena esialgu) tema arvates eesrindlikult tuunitud "Volgadest". Mina näiteks ei saa praegu aru, milline see veel laiem ja pikem ja silmapaistvam "Volga" välja võiks näha.




D. Metallov. Hallis pintsakus. Toetan isiksuste igakülgset arengut.


ei mõelnudgi ma teda pikendama ega laiendama hakkata vaid seda muljet annab väga edukalt sooritada kattuse madaldamisega , madaldus sarjaga jne . näiteks tuua võin kohe maxi tuuningu poolt tehtud gaz 24-02 mis on kül kujult jne suht stock kuid on lowrider stiilis ära tehtud siis on kah läbi käinud gaz 21 millel on paiutatud bmw v12 mootor ning on madalamaks ja laiemaks tehtud ei ütleks et on rõve !!!! kui soovi võin pilte kah tuua ( juhul kui nettist ise ei leia !!!! )

ning veel miks lasda resurrsidel mööda külge maha joosta näiteks võttab tulevane v8 (minupuhul ) samapalju bensiini kui originaal mootor volga oma kuid perfomance ja jõudlus jne muud tegurid on tunduvalt edevamad !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Sm. Tasku
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 747
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R apr 25, 2008 10:49 am    Postita teema: Vasta viitega

Millegipärast ei näe hüppamas ja kargamas, kuldhammastega ja läikivas aluspesus neegreid aga vbolla ei peagi?

http://www.youtube.com/watch?v=TDiOjqQ-7A4&feature=related
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Stange K.
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2006
Teateid: 88
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

TeadePostitatud: R mai 16, 2008 2:51 pm    Postita teema: Vasta viitega

Praegusel raskel ajal, mil kütuse hinnad tõusevad iga päev ja majanduses esineb üksikuid puudujääke, on väga vastutustundetu, ma ütleksin isegi lausa lubamatu, veelgi suurendada individuaaltranspordi mootorite töömahtusid ja võimsusi.

Volgad tuleb hoopis väiksemaks teha ning paigaldada neile väikse töömahuga mootor. Sellised sõidukid aitavad hoida kokku kütust ja mõjuvad ka linnapildis uudsena.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: R mai 16, 2008 4:11 pm    Postita teema: Vasta viitega

Seltsimees Stange. Te olete alatult petta saanud. Loodan, et te pole veel illustreeritud sõiduki soetamiseks ettemaksu teinud, sest sel juhul olete nüüd paljas nagu püksinööp. Antud sõidukit pole olemas, vaid selle on loonud pahatahtlikud küberinimesed. Tõstes pildi peal osasid ringi ja loonud seeläbi illusiooni kompaktse Volga olemasolust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, kokku lehekülgi 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud