Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Autoga matkale
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 262 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Finantskooma areneb
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Finantskooma areneb

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm. Västrik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004
Teateid: 1131
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: T jaan 11, 2005 8:41 pm    Postita teema: Finantskooma areneb Vasta viitega

Ei leidnud finantskooma teemat foorumist üles enam, seega kirjutan siin. Väidan, et sm. Martini poolt kirjeldatud finantskooma, mis sunnib mõtlematult üha uusi Volgasid ostma, omab ka sõsarviirust, mille abil haigus peremeesorganismi tõeliselt tühjaks lüpsab.

Nimelt, kui Volgasid on soetatud juba nii palju, et finantse uute jaoks ei jätku, avaldub haigus selliselt, et jagab Volgad väikesteks osadeks ja sunnib neid niimoodi ikkagi juurde soetama. Varuosad ajavad pea hulluks. Nad on odavad ja samas nii ilusad, et ei saa poeriiulitele, garaazhinurkadesse või autode külge vedelema jätta.

Tean üsna mitmeid seltsimehi, kes on valmis ükskõik mis vähegi vaadatavama jupi turult ära ostma isegi kui seda üldse vaja ei ole. Sama haiguse lõksu olen vist isegi langenud. Kõik Volga detailid tahaks endale saada. Kogu aeg on vaja paremaid, rohkem jne...

Samas, milleks? Ainult mõnel kainuse hetkel saan aru, et seda kõike ei ole üldse vaja. On vaja ainult nii palju, et tagada omatava(te) auto(de) laitmatu korrasolek ja ülejäänu võib unustada. Kuid see selgus kestab vaid seni kuni mõni ilus varuosa taas odavalt silme ees seisab. Kohe tahaks endale.

Mõttetu hullus. Aidaku meid kõigevägevam, kui ma ei eksi.
_________________
Jõudu annab A-76
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
sm. Glushkov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 02, 2004
Teateid: 22
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: T jaan 11, 2005 11:11 pm    Postita teema: Vasta viitega

Igaühel meist on omad hullused Tauno! Mõne omad maksavad raha, teise oma tähendab riski tervisele, kolmas võib kuidagi kolmandat moodi selle eest tasuda...

Ära pabista - alati on sinust palju hullemaid sõltlasi!

Vaprust noormees!



Sm. Glušhkov
Ise olen mingit sorti töösõltlane vist... kui keegi ei keelaks, käiks tasuta ka tööl ja mitte 8 tundi päevas Sad
_________________
Moskva küberneetikainstituudi vaneminsener

Personaalarvutite "Neva" ja "Iskra 125" väljatöötamine ja arendustegevus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge Yahoo Messenger
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: P jaan 23, 2005 10:13 pm    Postita teema: Vasta viitega

Veel selgunud tulemusi Üleliidulise Kaubanduskonjunktuuri Teadusliku Uurimise Instituudi poolt läbi viidud küsitlusest:

"Tehti kindlaks, et kolm neljandikku eraautoomanikest ostab varuosi koju seisma. Teatud varuosad, mida piisavalt ei toodeta on tõepoolest defitsiitsed, kuid teiste, piisaval arvus toodetute üleostmine "igaks juhuks" loob kunstliku defitsiidi. Varuosade reserv ühe autoomaniku käes oli keskmiselt 97 rubla väärt, seejuures oli ainult kolmandik reservist soetatud küsitluse toimumise aastal (1980)."

Seega, seltsimehed, käsitletav probleem on juurdunud meie autoomanike mentaliteeti juba aastaid tagasi. Tuleb võidelda mineviku raskete iganditega!

Detektor Metallov. Teab, et taoline võitlus on tegelikult ette kaotatud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: K jaan 26, 2005 10:08 am    Postita teema: Vasta viitega

Teema on huvitav. Selguse huvides tõstan siia teemasse üle ka finantskooma tunnused:

Jube haigus - finantskooma. Sealt välja tulla on võimalik, kuid ainult võõrutusravi abiga. Tean, et üks tubli seltsimees meie seast on sellesse haigestunud. Ta käib ringi ja ostab igast aiast kokku volgasid. Ja nii juba mitu kuud. Kui talle volgat ei müüda, siis ta vähemalt pildistab seda. Muidu korralik pereinimene, kuid näed mis on juhtunud.

Ja kõige hullem selle haiguse juures on, et ta on nakkav. Ma ei tea, kas see on piisknakkus või levib ta kuidagi teisiti. Tema esimene ilming on see, et kotid on silme all, pilk on kuidagi raevukas ja hädine samaaegselt, pidevalt on laubal külm higi ja inimene ajab veidi segast juttu. Hüppab teemalt teemale ja räägib, kuidas asjad võiksid ideaalis olla. Selle järgmine ilming on see, et öösiti ta enam ei maga, vaid keerab end pidevalt ümber oma pikitelje, sonib, higistab ja ajab teki pealt ära. Ja nii ta areneb. Iga Volga sosistab talle tänaval "osta mind, osta mind" ja nii algab jälle uus päev täis piinu.

RedBaron lisas veel oma tähelepaneku:
Üldiselt olen tähele pannud, et nakatunud muutuvad suhteliselt tõrksaks ega taha ravile alluda....ja kohati tundub, et see tõbi on ravimatum kui näiteks AIDS....

Jube haigus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: N jaan 27, 2005 1:03 pm    Postita teema: Vasta viitega

"Finatskooma haarab inimese endasse nagu malaaria ja hakkab pärssima ajutegevust. Enam ei suuda inimene normaalselt mõelda ning tegutseb väliskeskkonnast tulevate signaalide ajel."

Vähemalt nii võiks kirjutada minu meditsiinitoimikusse. Sest mulle hakkab tunduma, et kui keegi kusagi sosistab, et "kas sa Gaz 3102-te tahad osta?", vabaneb vereringes tohutu adrenaliinikogus, süda hakkab kiiremini lööma, käsi sirutub igaks juhuks taskusse telefoni järele ning raevukalt vastan ma "Jah, jah, ANNA SIIA, kus on ... KUS !!!"

Kusjuures Gaz 3102 pole just väga igapäevane auto, kuid mina komistan nende otsa juba iga päev. See on ka äkki mingi peaviga. Siiani on minu käest "läbi käinud" 4 Gaz 3102-te. Eile sain kinnitamata andmed, et veel üks "vaba" Gaz 3102 on olemas. Hetkel rohkem ei tea. Ja täna - läksin mina rikkis VW Passatit (automaat, kõik lisad) treileri peale ajama ning ei jõudnud kuidagi õigeks ajaks kohale, kuna tee ääres seisis ... Gaz 3102, must, konditsioonis 3+.

Mis toimub. Miks nad satuvad mu teele kogu aeg. Laske rahus elada ja näiteks Peugeot 307 liisida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Rahvavaenlane01
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 41

TeadePostitatud: N jaan 27, 2005 2:34 pm    Postita teema: Vasta viitega

Teedevalitseja aitab heameelega maaslamajaid püsti ja vanureid üle tee. Kui 3102 soetamiseks sobivaid kontakte viitsiks keegi vahendada, kergendaks heameelega kukrut ja leiaks oma autobaasi territooriumil sellisele autole auväärse pesa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: N jaan 27, 2005 3:16 pm    Postita teema: Vasta viitega

teedevalitseja kirjutas:
Kui 3102 soetamiseks sobivaid kontakte viitsiks keegi vahendada, kergendaks heameelega kukrut ja leiaks oma autobaasi territooriumil sellisele autole auväärse pesa.


Ole ettevaatlik, Sm. teedevalitseja. Ka sind võib niimoodi tabada finantskooma. Sa ei saa ise õieti arugi, kui sul on juba 3 Gaz 3102-te. Kusjuures veel mõni kuu tagasi ma arvasin, et neid 5-8 tk üldse ongi järele jäänud kogu Eestimaa peale, ent näe imet - muudkui ujuvad välja kusagilt. Mõni magalarajoonide majade eest, mõni Kalamaja lagunenud kuuridest, mõni sohvoosikeskuste kasvuhoonest, mõni sulab välja puuriitade vahelt ... loetelut võiks jätkata. Kuid nendega on juba kord nii, et kui ühele lähedale pääsed, tabab sind hullus: "Tahaks kohe KÕIKI endale!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Rahvavaenlane01
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 41

TeadePostitatud: N jaan 27, 2005 4:22 pm    Postita teema: Vasta viitega

Seltsimehed,
kui kirjeldatud patoloogia nimi on finantskooma, siis võib öelda, et Teedevalitseja põeb finants-superkoomat, kuna juba aastaid ei saa ma enesele keelata liivakastis teiste poiste käes nähtud ilusaid asju. Tänaseks olen niikaugel, et ei tea isegi, palju mul on tehnopasse põuetaskus. Kuid sellest pole lugu, 3102 mahuks reapeale ilusasti. Vastu võiks anda vihje uue 2410 asukoha kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: E jaan 31, 2005 4:35 pm    Postita teema: Vasta viitega

Sm.Tihhonov kirjutas:

Kusjuures veel mõni kuu tagasi ma arvasin, et neid 5-8 tk üldse ongi järele jäänud kogu Eestimaa peale, ent näe imet - muudkui ujuvad välja kusagilt


Mul ei pea enam närvid vastu. Tänanegi päev ei möödunud nii, et ma poleks jälle ühte uut Gaz 3102-te leidnud. Ma ei või enam, kui palju neid siis lõppkokkuvõttes on? Ja miks nad minu teele kogu aeg sattuvad. Lähem info kitsamas ringis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud