Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-GAZ 2410 juhiukseplekk 24 juhiuksepleki vastu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 417 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - GAZ 24 rattakilbid 2410 vastu
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

GAZ 24 rattakilbid 2410 vastu

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vahetus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: N nov 11, 2004 12:55 pm    Postita teema: GAZ 24 rattakilbid 2410 vastu Vasta viitega

Raske südamega olen nõus loobuma oma GAZ 24 plekist rattakilpidest. Raha eest neid ei anna. Et siis nii nagu pealkirjas öeldud - vahetada täiesti mõlgivabad ja korralikud (ühel kilbil keskosas must värv kulunud) GAZ 24 plekist rattakilbid korralike 2410 plastikkilpide vastu.

Või ostan eraldi 2410 rattakilbid

Või ostan erladi ÜHE 2410 rattakilbi

Ühesõnaga - tooge mulle kilpe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Tasku
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 747
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N nov 11, 2004 1:02 pm    Postita teema: Vasta viitega

Süda ei luba sellele reageerimata jätta!
Vist aastajagu päevi tagasi lubasin sm. Punasele Parunile, et ma hangin talle plastik rattakilbid. Seoses raske olukorraga riigihangete osakonnas tegelen sellega põhitöö kõrvalt tänase päevani. Kuna olukord on muutunud väljakannatamatuks, olen valinud Lasnamäel, Punasel tänaval välja ühe Gaz - 2410, millel on küljes normaalsed ilukilbid. Plaanin sinna minna varajastel hommikutundidel...... Kui mind kohapeal kinni peetakse - ma ei reeda teid! Igatahes polkovniku tegelik nimi jääb igavesti saladusse!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm. Punane Parun
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 09, 2004
Teateid: 311
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R nov 12, 2004 6:26 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tänan, Sm.Tasku, operatiivse ja ausa reageerimise eest nagu tõelisele kommunistile kohane! See oleks tore, kui selle asja ühele poole saaks, sest sama info edastasin ka sm. Martinile. Ja samas arvestades uuenenud olukorda autobaasis kuluks 24 kilbid küll marjaks ära...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Külasta postitaja kodulehekülge
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1205
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: R nov 26, 2004 1:05 am    Postita teema: Vasta viitega

Mul vedeleb garaazis üks gaz 24 rattakilp, või ma vähemalt arvan, et tegu 24 kilbiga, alumiiniumist, punane ring keskel. Kui Red Baron on huvitatud saab jõulukingituse kohe kätte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
agaa
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 09, 2004
Teateid: 61
Asukoht: Pärnumaa

TeadePostitatud: R nov 26, 2004 11:19 am    Postita teema: Vasta viitega

Kuna oli kuulda TÕELISE INIMESE (kommunisti) abihüüet siis mulle nii nagu paljudele Balti liiduvabariikide elajatele(elanikele) peale tuhin aidata,aidata,aidata. Nii nagu õpetas meile Suur juht ja õpetaja.LENIN.(Poolast).Suuremate silmaringi laiendustega töökojas muutusid nähtavaks
Gorki masinatehase toodangu mudelile 2410 sobivad ilukilbid.4tk on hetkel reserveeritud teatud seltsimehe masinale aga limiidist jääb üle veel2(kaks)Ilukilpi.Mitte küll kenakesed aga eks ilu ei panda pajaje ja ilu on vaataja silmades. Mingi lahenduse eest nõus loobuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Külasta postitaja kodulehekülge AIM Aadress Yahoo Messenger
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: R nov 26, 2004 11:34 am    Postita teema: Vasta viitega

Teadmiseks teistele seltimeestele - nendel kilpidel on juba minu nimi peal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vahetus Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud