Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 322 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - EVS välisreis 2022 " Tagasi minevikku"- Albaania
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

EVS välisreis 2022 " Tagasi minevikku"- Albaania
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: L veeb 05, 2022 6:00 pm    Postita teema: EVS välisreis 2022 " Tagasi minevikku"- Albaania Vasta viitega

Tervisi seltsimeestele.

Viimane aeg on välja kuulutada ka kirjalikus teemas selleaastane EVS-i väliskomandeering.

""Tagasi minevikku"- Albaania"" peegeldab kindlasti seda ühte endise sots.bloki vaeseima riigi praegust üleminekuaega meie vaatenurgast. Vaatamata hoogsale "eurostumisele" pole see riik veel muutunud igavaks tavaeuroopaks, kuhu Volgadega ei viitsiks sõita.
700000 punkrit, ürgloodusega rahvuspargid, sots.veidruste jäänukid arhidektuuris, lummavad mägiteed jne. kõike seda läheks siis vaatama.
Kuna teekond sinna läbib veel mitut põnevat riiki, siis reisiteel külastame ka mõningaid sealseid huviväärsusi.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: L veeb 05, 2022 7:05 pm    Postita teema: Vasta viitega

Organisatoorne pool:

Kuna enamasti on väliskomandeeringud kestnud ca. ühe kalendrikuu, siis paljud kärrbsed, kel niipalju suvepuhkust kulutada pole saanud osaleda.
Seekord otsustasin (COVID ka otsustas Smile), et selle reisi pikkus on lühem, ca. 14-15 päeva.
Start võiks olla jällegi maikuu algul, siis temperatuurid sealkandis juba 24'C. Võib ka juuni alguses minna, aga selle võiks arutelu käigus lähiajal kokku leppida, siis teame puhkused planeerida.
Orienteeruv kilometraaž tuleb sinna 6,5 tuh.km. kanti. Poolast edasi on võimalik teekond niimoodi koostada, et minnes-tulles see väga ei kattu.
Siit minnes Läti-Leedu-Poola (paari kohaga) on transiitmaad, sealt edasi siis hakkame avastama. Tagasi tulles, kel kiirem sõidab otse koju, kel päev kaks rohkem aega need teevad veel kuskil jõnksud sisse.
Mõttes on:
auto-, tehnika- ja militaarmuuseumid, punkrid, majutus mägedes, autotehase konveieri külastus jne.

Kõik huvitavad kohaviited ja ettepanekud teekonna osas on oodatud siin teemas või mulle helistades 53497951
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm. Autojuht
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 551
Asukoht: Rapla mk.

TeadePostitatud: T veeb 08, 2022 9:22 pm    Postita teema: Vasta viitega

Väsimatu Gazik , teil on huvitavad mõtted , panevad nõrgemagi mehe unistama ! Tubli mees oled , nagu alati !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: E veeb 14, 2022 7:15 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mina üritaks tulla. Pole nii ammu kodust kaugemale saanud. Mulle sobiks see mai algus hästi ma arvan.
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 767
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K veeb 16, 2022 4:42 pm    Postita teema: Vasta viitega

Minagi sooviks...
Paraku töölt vabaks ei saa...
Va covid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Atašee
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2010
Teateid: 71
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L veeb 19, 2022 1:37 pm    Postita teema: Vasta viitega

Umbes viimased 4-5 nädalat oli kerget kõhklust sõidu osas, kuid töised plaanid langesid õnneks ära ja nüüd salvestasin Google-maps-i otsingusse Tirana ära.

Mai alguses minek sobib.

Kas mingil hetkel on ka ühine tootmisnõupidamine teekonna, ööbimiste jms paika seadmiseks plaanis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: L veeb 19, 2022 4:48 pm    Postita teema: Vasta viitega

Stardiks on 30.aprill.
Tagasi võiks jõuda 20 maiks.
Praeguseks on osalussoovist märku andnud 6 seltsimeest kolmel Volgal.

Teekonna võiks suures plaanis veebruarikuuga paika saada. Tavaliselt mul meeldib see `kohtume Prisma parklas ja siis hakkame joonistama`,aga
pisut läheb veel aega kui saan vastused mõnedele ideedele. Peale seda võime kuskil kokku saada ja teema ka koos lõpuni läbi arutada.

Kuna komandeeringu väljakuulutamisest ja oma osaluse kinnitusest on 3 kuud möödas, siis tõenäoliselt võime sellega ka osalejate nimekirja lukku panna.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: L veeb 19, 2022 9:24 pm    Postita teema: Vasta viitega

Käisin äsja sealkandis mägedes ka `luurel`. Veel on teed porised, aga väljas juba +13

_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Grupp Seltsimehi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 02, 2005
Teateid: 167
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: P veeb 20, 2022 10:31 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mis kell minek on?
Kas toitlustamine on hinna sees?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Marko 01ZEI
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 11, 2010
Teateid: 233
Asukoht: Rae vald, Harjumaa

TeadePostitatud: E veeb 21, 2022 11:00 pm    Postita teema: Vasta viitega

Hei sõbrad,
Marko ja Andrus soovivad ka valge volgaga ühineda sõita nendel puhastel teedel...
vb sm Heikson ka liitub...kas varem või hiljem... või lendab lennukiga tagasi
kui algavad filmi võtted...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: T veeb 22, 2022 8:50 pm    Postita teema: Vasta viitega

Marko, loodan su teksti ära dešifreerida:)

Aga paneme siinkohal siis reisil osalejate nimekirja lukku.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E veeb 28, 2022 9:56 am    Postita teema: Vasta viitega

Kas see on ikka mõistlik mõte?
Olen pessimist.
_________________
Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: T mär 22, 2022 11:56 pm    Postita teema: Vasta viitega

Pikka aega pole siin teemas uusi arutelusid olnud. Ehkki olen juba 3 aastat väga oodanud uut välisreisi, on mul seoses vahepeal oluliselt muutunud olukorraga tekkinud mitmed kõhklused kas ma ikka olen endiselt osalemas. Pagulaskriis kogu ida Euroopas, suur surve ja hinnatõus odavama otsa hotellides, mõnevõrra kasvanud kütusehind jne. 3 nädalat ja ca 7000 km, Euroopa kütuse ja majutushindade juures käib mulle hetkel üle jõu. On hiljuti olnud ja veel ees ootamas ka mitmeid suuri väljaminekuid ning tuleb vist enda vastu aus olla, et ma ei saa seekord hakkama.

Kahju on ikka
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: K mär 23, 2022 5:51 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tervisi kõigile.

Ütlesid selle välja, mida isegi mõtlesin- mõistlik oleks maikuu reis praegusel kujul ÄRA JÄTTA.

Olukord on tõesti paari nädalaga tundmatuseni muutunud ja paraku pole näha mingeid märke paranemise suunas.
Tihhonovi loetelule tuleb lisada veel, et kehtestatud on eriolukord Poolas, Slovakkias, Leedus. Neljast suuremast "vaatamisväärsusest" mida plaanisin külastada on kaks külastajatele suletud. Autotehase konveierile ei lubata ka enam külastust. Seda kõike tänase seisuga. Mis kuu aja pärast toimub ei tea keegi.

Mis teised reisihuvilised arvavad, palun andke teada.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Atašee
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2010
Teateid: 71
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N mär 24, 2022 12:51 am    Postita teema: Vasta viitega

Jah, ma olen ka sellega nõus. Kuuga võib teab mis veel juhtuda ning lisaks võib juba sõidus olles ootamatuid takistusi ette tulla. Lisaks oleks kodustel süda rohkem rahul, kui kogu pere koos.
Nädalavahetusel sattusin rääkima inimesega, kes tuli reisilt Horvaatiast, läbi Ungari, Viini, Slovakkia, Poola jne. Ungarist alates oli jooksvalt majutuse leidmine olnud ülikeeruline. Kohati oli ka rangelt soovituslikult nö transiitliiklus ümber suunatud.

Kui prooviks säilitada siiski veidi optimismi ning lootust, et suve jooksul asi liigub paremuse suunas, siis kas võiks meie sõitu planeerida septembrisse? September on ka Vahemere ääres väga mõnus soe ja kena.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud