Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-EVS aastapäev 2015
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 425 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Ettevaatust auto 2015 - Pildid
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Ettevaatust auto 2015 - Pildid

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Siim Kaarel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 04, 2013
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L mai 23, 2015 11:05 pm    Postita teema: Ettevaatust auto 2015 - Pildid Vasta viitega

Ahoi Seltsimehed.

Minu suur tänu korraldajatele ja kaasseiklejatele. Omalt poolt proovisin seda üritust jäädvustada nii palju, kui nende seiklemiste ja kaardilugemiste vahel võimalik oli.

Mõned näited:

































Ülejäänud pildid ka: http://fotoalbum.ee/photos/vaiknemaapoiss/sets/1440635

Järgmise aastani!
Siim
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 766
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: P mai 24, 2015 12:16 pm    Postita teema: Vasta viitega

Väga ilusad pildid väga toredast üritusest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: P mai 24, 2015 9:54 pm    Postita teema: Vasta viitega

Vägev oskus kaameraga ümber käia, aitäh. Vähemalt tundub, et kalender saab ka sel aastal ilmuda. Kuigi Siim Kaarel asetab lati üsna kõrgele, ootame kindlasti kõigi ekipaa¸ide pilte trassilt. Minu jaoks on need pildid väärtuslikud, sest osalejate jagatud pildid on mulle pea ainus visuaalne elamus sellelt ürituselt. Sest päriselt ka on meil sm Västrikuga sel päeval alati nii tuline kiire peal, et tegelikult ei suuda salvestada praktiliselt ühtegi reaalset emotsiooni.

Alles pilte vaadates ja hiljem osalejatelt tagasisidet kuulates saame mingigi ettekujutuse ürituse meeleolust. Tundub, et see päev on tõesti nii äge, et heameelega osaleks isegi.
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1204
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: P mai 24, 2015 11:08 pm    Postita teema: Vasta viitega

Siit siis mõned klõpsatused minu uuest kaamerast, mida ma veel paraku kasutada ei oska.


Üks stiilsemaid ekipaa¸e on lubatud stardialale peakorraldaja poolt isiklikult käeviipega. Üks nooremaid üritusel osalejaid koos ema ja kaasosalejaga.





Võime näha mure sm Metalliotsija näol. "Kas Volga suudab läbida trassi tehniliste tõrgeteta?". Sm mehann on kindel "Vabrikupill, veab välja!". Hiljem siiski selgus, et üks lõdvik osutus nõrgimaks lüliks ja Madisel oli põnev pooltund Amblas.


Mustad volgad asusid teele samal ajal kui sm Västrik jäi pressi haardesse.


Stardisalal oli kokku ca 50 volgat.




Kuna ilm ei võimaldanud nautida stardialal kogunemist otsustas korraldusmeeskond märgi maha panna ja lausuda avasõnad enne südapäeva. Märgi eest tuleb tänusõnad lausuda Simmtannile, kes selle oma sinise lennuunelamaga kohale tõi ja korraldajaid üllatas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1204
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: P mai 24, 2015 11:34 pm    Postita teema: Vasta viitega

Ei ärge saage valesti aru, sm Västriku kõne ei olnud nii igav, et oleks une peale ajanud, lihtsalt minu pildistamise hetk sattus olema selline kus kaaskuulajad silmi pilgutasid. Veidi ärevusttekitavas poosis meesterahvas seisis terve avakõne keskel. Teagi nüüd, kas oli näpp päästikul ning kuulati, kas võimendist tulev tekst on ajalooliselt korrektne või siis inimene lihtsalt soojendas paremat kätt kaenla all kuna ilm oli külma ja kindad koju unustatud.




Kohal oli ka mees, kes rääkis armulauast seda nii stardis kui ka Moe piiritusetehase ees.


Ka korraldajaid oli rajal näha. Meie aga tegime meie söögipausi kaupluse Meie kõrval. Meil oli seda väga vaja. Meile meeldis.


Viimati muudetud Sm Mirski poolt (E mai 25, 2015 8:02 am), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1204
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: P mai 24, 2015 11:42 pm    Postita teema: Vasta viitega

Edasi olin sunnitud üle võtma nii sõiduki juhtimise kui navigeerimise, kuna Erik vajas pärast lõunapausi rohkem tähelepanud. Viimase foto rajalt tegin Rakkes, kus tulutult otsisin kaalumajas kus kohast seda kaalumeistrit veel küll leida võiks. Aknal paistis, et kunag ming silt oli, kuid enam polnud seal mingit infot. Veidi hiljem leidsin siiski õige kaalumaja ja sapika üles. Oli ikka palju kaalumist seal Rakkes või oli seal palju kaalul? Mine võta kinni. Meile tuli igatahes kõne ettepankuga suunduda fini¨isse ekipaa¸e vastu võtma. Kuna sel aastal olime sportklassist nii ehk naa väljas, siis võtsime suuna Tamsalu peale ja otsustasime, et nopime teelt neid punkte mida näeme. Väga tore trass igatahes. Tänu Ettevaatust Autole olen külastanud paljusid kohti Eestimaal, kuhu muidu asja pole aga nii hea on mõnikord ringi seigeldes avastada: "Oota, siin ma olen ju kunagi käinud, seal on ju see kaalumaja või peldik, kus oli see või teine vastus".

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1204
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: P mai 24, 2015 11:50 pm    Postita teema: Vasta viitega

siin siis mõned fotod fini¨ist kui kõik saabunud olid ja lehed üle antud portatiivsele kalkulaatorile eesriide taga.

Esireas zmz406 ekipaa¸id




Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1204
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: E mai 25, 2015 12:05 am    Postita teema: Vasta viitega

Ilma naljata on oli Tamasalu kultuurimaja saal kõige uhkem ja mugavam, kus Ettevaatust Auto tulemusi ette kantud. Pehmed klapptooli, tõusvas joones istmeteread, tohutu ekraan ja projektorkahur mõõtmetes, mis kordades suurem tavapärastest. Kuigi ca pooled ekipaa¸id olid lahkunud oli saalis publikut piisavalt.







Peakorraldajatest said sel hetkel peaesinejad, saal hinge kinni pidades kaasa elamas. Kõik polnud ammugi veel lõplikult selge. Kes esitab protesti? Kes kus käis? Mida keegi kuhugi märkis. Õhtu oli täis põnevust. Ridade vahelt kuulates selgusm, et gaziku sõiduleht oli oran¸, ei orants. Selgus, et Redelil oli salapulk, mida suutsid loendada vaid röntgenkiirtega harjunud silmad. Osad protestid rahuldati, osad lükati tagasi. Kõike tehti aga enam mitte kardina taga vaid publiku ees, seega näilik demokraatia toimis täiesti.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: E mai 25, 2015 12:11 am    Postita teema: Vasta viitega

Redeli salapulk üllatas meidki Shocked
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1204
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: E mai 25, 2015 12:18 am    Postita teema: Vasta viitega

Tulemused.



Auhinnalise III koha teenis aktiivse tööga otse publikust välja sm Metalliotsija ekipaa¸. Auhinnaks mugav kruus, millega vajadusel ka jahutusvedelikku hea kahamata.



II koha teenis välja dr Watson ekipaa¸ kaelamurdva sõiduga trassil. See milleks motiveeritud võistkond ja julge juht võimelised on, on võimas.



I kohale lause lenda Kristjan Kotkase ekipaa¸, kuigi kui mina õigesti aru saan, siis püünele saabus hoopiski Erlend. Igatahes oli ekipaa¸ nii kiire ja minu kontroll oma uue aparaadi üle nii vilets, et pean vabandama pildi kvaliteedi puudumise eest. Ehk korvab fotode kvantiteet ja väikse pikslisagesdus selle vea.






Seejärel jäi veel vaid lausuda lõpusõnad.



Ja ongi kõik. Ettevaatust Auto 2015 on lõppenud. Elagu EA2016!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Simmtann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 28, 2008
Teateid: 130
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E mai 25, 2015 2:09 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tervitused, lugupeetud volgahuvilised!

Sel aastal läks selle fotografeerimise asjaga kuidagi... laisalt.
Kuna ma olen sellises rumalas staadiumis, kus automaatre¸iimis tehtud fotod mulle endale enam ei meeldi, aga ise paremaks ka ei oska kuidagi teha, siis on pildistamine kuidagi tahaplaanile jäänud. Trassil vist ei võtnudki fotokat välja. Siiski stardis ja fini¨is sai mõned slaidid klõpsitud, alljärgnevalt väike valik :

















Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
janek555
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 20, 2006
Teateid: 80
Asukoht: Viljandi m/k, Võhma

TeadePostitatud: P mai 31, 2015 5:11 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tore, tore, tore, oli väga tore päev.
Juba teist korda on õnnestunud osaleda sellel meeldejääval sündmusel. Jällegi üks asi mille minuni on toonud hea sõber Taruvaras, ega ma teagi miks aga juba teist aastat on ta usaldanud oma Volga minu pere kasutusse. Ja nii saingi juba teist korda nautida ühe sõbra autoga teiste sõprade korraldatud sündmust koos paljude teiste volgasõpradega, aitäh teile.
Et lugu liiga roosa ei paistaks ja Volgaseltsi mõjuvõim esile pääseks mainin,et eelpool mainitud meeldivad sündmused hakkasid toimuma peale seda kui lubasin oma Moskvits 407-le põdra kapotile panna ja ka üritusele ilmuda .... Võimas punt on see Volga meeste punt. Smile

Igatahes oli reede õhtuks volga minu ukse taga ja tahtis natuke puhastust ja silitamist.

Sellel korral oli teisiti see, et meie peret esindas kõigest kolm liiget ja nii tundus minule võidupeale sõit ülejõu käivat. Aga pool lõbu on puudu kui võidu ei tee ja lõbu on tähtis, seega mõtlesin välja teise plaani. Alustasin noorema põlvkonna koolitamist. Kaart ja teeleht poistele ja ise sohvriks.
Ja nii ta meil algas, väiksem panustas jalgadega.

Suurem kirjutamisega


Mina sõitsin ja võtsin vabalt. Huvitav oli neid jälgida , kuidas nad otsivad punkte mida juhtkond on legendi valinud. Huvitav oli mõelda "Ettevaatust autole" kui põlvest põlve kestvale traditsioonile. Oli ju ka esmaesitlusel olnud must Gaz 22 isa ja poja töö. Üldse on volga seltskond peresõbralik ja see on vahelduseks väga-väga meeldiv. Mulle tundub,et sellel üritusel on kõige rohkem isasid ja poegi , emasid ja tütreid ... see on perede üritus.
Järgnevad pildid ongi vaatamiseks pealkirjaga "Põlvest põlve". Nendele kahele poisile jäävad need küsimuste otsimised pikalt meelde ja nemad räägivad suurena volgast ja ühest lahedast Väinost ja teistest Volgadega seotud inimestest hoopis teisi lugusid kui meie. Põhiline on aga see,et nad räägivad ja neil on lisaks metallile ka emotsioon mida mäletada.







Oli väga tore päev , väga toredate inimeste ja toredate autode seltsis kesk toredaid paiku mida mäletada. Aitäh !

NB!
Olen väga tänulik,et mulle on nendeks pidulikeks hetkedeks Volga eraldatud ja usun siiralt selle jätkumisse, ükskõik kes selle taga ka ei seisaks, sest meil kõigil oleks ju piinlik kui starti ilmub mitte just päris volga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Külasta postitaja kodulehekülge
Janovits
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 15, 2008
Teateid: 140
Asukoht: Viljandimaa

TeadePostitatud: L juuni 20, 2015 12:40 pm    Postita teema: Vasta viitega

Viimasest Volgasõidust on möödas juba kuu aega, kuid tingituna traditsioonilistest sõidujärgsetest vuntsimistöödest ja kiirelt süvenevast suvemeeleolust, saab meie ekipaa¸ oma muljed ja põnevamad seigad edasi anda alles nüüd, seda veel oma sajanda postitusena.

Et keegi meist õieti Lääne-Virumaa maastiku ja kultuuriga varem kokku puutunud ei olnud, seadsime sel aastal eesmärgiks mitte niivõrd punktidekorjamise, vaid pigem kohalike vaatamisväärsuste ja sealse eluoluga tutvumise. Kuna ka ilmataat meid vastukaaluks eelmisele aastale seekord soosida ei tahtnud, võtsimegi kogu üritust rahulikult ja lubasime ratastel omas tempos veereda.

Kokkusaamispaika Tapale saabusime esimeste seas ning esmakordselt oli meil võimalus hõivata teiste, nii vanemate kui nooremate kohaolnud volgaliste hulgas väärikas esirida (oleneb muidugi, kust poolt vaadata). Peagi jõudsid kohale ka teised, kuniks jõuti järeldusele, et omal ajal tuntud sõjaväelinnaku suursugune keskväljak pole nii suur midagi, sest Volgadega ringitrippimisest tahab osa saada aina rohkem seltsimehi.




Numbri järgi võiksid need autod küll vabalt olla pärit Harjumaalt...



Niisiis, ürituse rutiinne avakõne peetud ja trassikaardid kätte antud, asusime esmalt oma tagasihoidlikku sõidumarsruuti paika panema ning peagi alustasimegi oma plaani realiseerimist. Kogu tee jooksul jäi meie kaamerasilma ette nii mõndagi, näiteks tutvusime Ambla endise meiereihoone ja sealsete keeleliste omapäradega.



Ka Kärevete järve ääres olev mõisa peahoone kuulus meie poolt kohustuslikult külastatavate vaatamisväärsuste hulka, kuid hoonesse sisse me ei läinud - seda ometigi keelas ju äärmiselt ähvardav silt uksel. Pole kindel, aga ilmselt hirmutas see ära teisedki volgasõbrad.



Peale selle, et Kärevete ühe nõukaaegsest viljakuivatushoonest (?!) pidime kirja saama järjekordse aastaarvu, oli meie ekipaa¸i ainus meessoost isik juba üpriski entusiastlik, kui ühes rämpsuhunnikus istme peatugi vedeles. Sellegipoolest pettusime - ei olnud 2410 oma...



Ikka pidevalt edasi, kohtusime eriti suure seltskonnaga Järva-Jaani vanatehnika varjupaigas, kus endale lemmikma¨¨iina leidis nii suur kui väike. Tunne oli vahepeal nagu suvises Tallinnas - trammid, teerullid, autod, ... . 9 Volga otsimine Järva-Jaani moodi võrdus peaaegu et kullajahiga.




Käisime ka Järve-Jaanikat kaemas...



... ning külastasime Porkuni kooli- ja mõisahooneid, millest viimasest oli olude sunnil psühhoneuroloogiahaigla saanud.



Meie teekonna sihtpunkti, Tamsalut, tervitas endine lubjapark - pisemad mahtusid pimedatesse ringahjudesse, suuremad said nii kaua viimasete ajurakkude käivitamiseks haarata allesjäänud õl(l)ekõrrest. Õlleilma tegelikult nagu polnud...



Täitumas oli viies tund. Erinevalt suhteliselt tumedast esireast, olid tulemuste ootuses päris kirevas reas ZMZ-402 ning vanemate jõuallikate abil fini¨isse jõudnud Volgad.



Rohkem pilte: http://fotoalbum.ee/photos/triin2/sets/1442343
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
mehann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Oct 02, 2007
Teateid: 470
Asukoht: Harjumaa, Saku

TeadePostitatud: N nov 26, 2015 11:32 pm    Postita teema: Vasta viitega

Ma tegin ka kevadel mõned pildid:

http://fotoalbum.ee/photos/mehann/sets/1450191

Tervitan, Mehann
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud