Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Gaz 24 uksed
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 312 külastaja(d) ja 3 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - O: Volga GAZ-24
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

O: Volga GAZ-24

 
Uus teema   See teema on suletud ja sa ei saa postitada ega muuta oma teateid.    Volgaklubi foorum -> Ost
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Jaska
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 05, 2007
Teateid: 220
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T nov 20, 2007 9:34 am    Postita teema: O: Volga GAZ-24 Vasta viitega

Soovin osta Volga GAZ-24... soovitavalt nääri allahindlusega Smile
Oodatud on kõik pakkumised ja ka vihjed, kuskohast võiks leida vajaliku auto.

Vastukaja ootama jäädes ja ette tänades,
Jaak
5052309

ps. Tänud tähelepanu juhtimast ekslikult sisse sattunud kirjaveale Embarassed


Viimati muudetud Jaska poolt (T nov 20, 2007 8:19 pm), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Idalimusiin
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 14, 2006
Teateid: 468
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T nov 20, 2007 10:41 am    Postita teema: Vasta viitega

Nääri, ikka nääriallahindlusega:)

Lugupidamisega,


Ida Limusiin
_________________
Harjutamine teeb meistriks (ja hiljem tsehhi juhatajaks)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Jaska
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 05, 2007
Teateid: 220
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R nov 23, 2007 12:46 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere
Kas keegi teab, kuhu on vaja kirjutada avaldus Volga ostuloa taotluseks? Kas ametiühingud eksisteerivad? Ostuloa vormistamiseks leiaks ühe gruusia kolmetärnise.

sm Jaska
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Idalimusiin
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 14, 2006
Teateid: 468
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R nov 23, 2007 1:02 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere.

Avalduse võid kirjutada väljaandesse Kuldne Börs. Küll aga tasuks silmad lahti hoida tänaval liigeldes ja internetilehekülgi sirvides. Paha ei tee ka suvalise garaa¸iühistu nurgalseltsimeestega sundimatutesse vestlustesse langeda.


Lugupidamisega,


Ida Limusiin
_________________
Harjutamine teeb meistriks (ja hiljem tsehhi juhatajaks)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Väravamehaanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 24, 2005
Teateid: 413
Asukoht: Kuusalu Autobaasi värav

TeadePostitatud: R nov 23, 2007 2:46 pm    Postita teema: Vasta viitega

Seose nääride peatse saabumisega on meie kolhoosi töötajal komisjonimüüki võimalik eraldada beez GAZ 24, tegelikult Koeru ART-2. Algselt olnud helekollane takso. Komisjoni otsusega ei sobi auto amortisatsiooni tõttu enam direktori ega tema otseste asetäitjate nõudmisi rahuldama. Näpuga torgatavaid roosteauke ei ole ja komplektsus on täiesti kohane ühele paberkotikarva Koeru "Turbole". Kere on pisut muljuda saanud, pidurid on ära muljutud ja üldiselt ei avalda muljet. Hind on umbes 7000 krooni, võib ka vahetada vanaraua vastu.
Ma ei soovita heale sõbrale seda autot osta ja ise ka ei ostaks, aga me ei ole ju isegi tuttavad ja ise tahtsite kõiki vihjeid saada.
NB! Sellel autol ei ole põtra ees! Küll aga on huvitava detailina ja Koeru fännide maiuspalana ise klaasplastist valatud iluvõre ja seal peal znakk...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Jaska
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 05, 2007
Teateid: 220
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T nov 27, 2007 12:20 pm    Postita teema: Vasta viitega

Olen juba kõik instantsid ära tüüdanud.Avaldusi olen kirjutanud Keskkomitee väljaannetele Kuldne Börs ja Soov
Vastukajad on nõrgad.
Seltsimehed olge aktiivsemad ja pakkuge.Kui omal ei ole müüge naabri Volga maha.
Lootus on,et mu unistus on edestatud näärimehele kes toob mulle ilusa Volga GAZ-24.Praegu õpin usinasti luuletusi (loen rublasi)

Lugupidamisega sm Jaska
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
janek555
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 20, 2006
Teateid: 80
Asukoht: Viljandi m/k, Võhma

TeadePostitatud: T nov 27, 2007 4:00 pm    Postita teema: Vasta viitega

Äkki sobib see? http://volga.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2020
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Külasta postitaja kodulehekülge
Jaska
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 05, 2007
Teateid: 220
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E dets 03, 2007 8:06 am    Postita teema: Vasta viitega

Seltsimehed
Kas teil on kahju oma Volgat müüa teisele seltsimehele.Pingutage sest näärideks on kõigil rublasi vaja.Kui te oma Volgat enne näärivana tulekut maha ei müü siis on oht,et jääte rubladest ilma,sest Näärimees juba teab et soovin Volgat GAZ-24 (värv pole tähtis).Kui Näärimees mulle Volga toob siis milleks mulle teist veel vaja.
Kiirustage müügiga.

sm Jaska
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: T dets 04, 2007 11:22 pm    Postita teema: Vasta viitega

Jaska kirjutas:

Seltsimehed olge aktiivsemad ja pakkuge.Kui omal ei ole müüge naabri Volga maha.


See polegi nii paha mõte. Mina võiksin küll oma naabrimehe Volga maha müüa. Võtab kortermaja ees ruumi ja tihti ei ole mul kuhugi oma VW pereautot parkida. Kärbes on sinist värvi, tundub ilma suurema roosteta, vist sõidukorras, kuid mitte eriti pidulik. Rohkem nagu selline töö-Volga. Kõik tükid on siiski küljes. Ilmselt saaks asja.

Mina annaks ta tasuta ära, kuid naabrimees tahab 10 000 saada. Vähemalt siis kui ta kunagi õllese peaga seda mulle müüa pakkus, siis nimetas ta niisuguse hinna. Selle raha eest enam vähem variant. Kui eelarve on priskem siis seda muidugi ei ostaks.

Naabrimehe leiad õhtuti koeraga jalutamast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Tasku
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 747
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K dets 05, 2007 9:22 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kuule, mitu koera teil seal majas üldse elab? Meil oli alguses mingi 2 või 3 tükki aga inimesed kolisid ära ja koerad koos nendega. Nüüd on IV korrusel üks väike, igatahes mitte tõukoer aga üks lasi hinda pakkuda ja koristaja oli trepikojas kuulnud, et mingi ka umbes 10 kilo oli tahetud. Ostja oleks tahtnud muidugi ilma rahata saada, eks koerahuvilisi ole ju igasuguseid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Idalimusiin
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 14, 2006
Teateid: 468
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K dets 05, 2007 9:57 pm    Postita teema: Vasta viitega

Minul on ka palju naabreid. Üks naaber on soomlane ja teine on eestlane. Ja ükskord see eestlasest naaberr üritas minu käest minu koera ära osta (odavalt) ja soomlasest naabrile edasi müüa (kallilt). Aga ma sain koristajamutilt teada ja olin vihane, solvunud, raevukas ja tige ning äkkvihahoogudes. Lõin isegi naabrieestlase lambid kinni ja tema volga lambid lahti. Aga teate - need tunded läksid üle. Ilus oled Eestimaa!


Äid Jõule,

Lugupidamisega,


Ida Limusiin
_________________
Harjutamine teeb meistriks (ja hiljem tsehhi juhatajaks)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Jaska
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 05, 2007
Teateid: 220
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N dets 06, 2007 8:52 am    Postita teema: Vasta viitega

Kallid seltsimehed.
Kõigepealt ilusat näärikuud teile kõigile.
Väike vigadeparandus.Minu täiesti rahumeelseid soove on mõistetud valesti.Keegi ei soovi Volgakest soetada ilma rahata.Seda nimetatakse nõukogude ühiskonnas varguseks.Soov on saada auto ametlikult ostuloa alusel ja ilma käibemaksuta (milline kapitalistlik termin)
Kurb,et SORVVO töötajad ei ole suutnud kõiki sahkerdajaid ja hõlptulu hankijaid isoleerida.
Ootan ilusaid nääre ja OMA ilusat Volgat.Ilus on hommikul ärgata ja aknast välja vaadates näen Volga seisab kuuse all.Minu Volga.

Lugupidamisega sm Jaska
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Idalimusiin
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 14, 2006
Teateid: 468
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N dets 06, 2007 8:55 am    Postita teema: Vasta viitega

Müügirubriiki tekkis just üks tore Volga. Jälgige reklaami ja kaubanduslikke teadaandeid.


Lugupidamisega,


Ida Limusiin
_________________
Harjutamine teeb meistriks (ja hiljem tsehhi juhatajaks)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: N dets 06, 2007 11:20 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tähendab minul on ikkagi küsimus. Et kui naaber närvidele käib, kas siis ikka võib kohe minna ja pasunasse panna. Miks ma küsin?
Vaadake, koer mind ei sega. Loom on vana ja teeb harva häält. Vaevalt teda keegi ostakski. Aga kuidas ma saaksin maha müüa (soomlasele) naabrimehe klaveri? Müüksin kasvõi odavalt, kuid mitte järgmisele naabrile. Siis poleks tehingul jumet. Ja kuidas seda müüa, kui naaber ise eelistab müügile hoopis klimberdamist. Kui ma nüüd luban selle klaveri kellelegi ära, kas siis on naabriga kohe head kaklust ka oodata?

Aga sm Jaska probleemist saan ma veel vähem aru. Milleks selline ahastus, kui tal on eelarve Volga soetamiseks olemas. Miks ta seda siis ei osta? Ma arvan, et siinsete foorumi liikmete käest võib nii mõnegi Volga ära soetada, kui neile vääriline pakkumine teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Jaska
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 05, 2007
Teateid: 220
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N jaan 24, 2008 4:29 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere seltsimehed sõbrad.
Täna oli siis selline rõõmupäev kui sai ostuloaga kätte lõpuks unelmate auto.Pärast pikki sõite mööda ilusat Eestimaad.On käidud Häädemeestes,Pärnu kandis Lääne-Virumaal ja kaugel Võrus.Volgasi on läbi vaadatud igasuguseid.Ühed ilusamad,teised mitte nii ilusad ,aga nad kõik olid Volgad.
Ostetud sai Volga GAZ 24-10 väljalaskeaasta 1986 ja värvus beez (mina ütleks,et helebeez).Salong ja istmed sama värvi.Istmed on tekstiilist.Peaksin olema kolmas omanik.Läbisõidu osas läksid müüjaga arvamused lahtu tema väitis läbisõiduks 144 000 km aga mina arvan,et 244 000.Auto on originaalvärvi all.Mõningaste eranditega.Keegi on tahtnud Volgat lähemalt uurida ja see on lõppenud uue pagasniku luugiga,uue stangega ja üles löödud tagumise põllega (need ongi ülevärvitud osad.Kroom on laitmatu (norida saab alati).Puuduvad kandilised orig.udutuled mis on asendatud ümmargustega.
Tänan kõiki seltsimehi kes saatsid mulle infot seisvatest volgadest.
Loodan teha pilte ja sõprade abiga need ka rubriiki Lugejate autod välja panna.Vaadates ilma tundub,et tegu oli hilinenud nääriostuga.Lähen pesen ta puhtaks ja viin sooja garaazi kuivama,et ta ei külmetaks sest ta ei ole 2,5 aastat väljas sõitnud ja täna sellise ilmaga väljas.
Kui keegi oskab võib selle teema tabalukuga lukku panna.
Lugupidamisega sm Jaska
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   See teema on suletud ja sa ei saa postitada ega muuta oma teateid.    Volgaklubi foorum -> Ost Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud