Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 134 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - GAZ 24 (1977) roheline, Zaparov
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

GAZ 24 (1977) roheline, Zaparov
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: N mär 26, 2009 7:40 pm    Postita teema: Vasta viitega

Väike up date lugejatele, siin siis üks suurem hunnik juppe mis said ära tehtud liivapritsiga. Jäi tegemata 3 väiksemat detaili ja õhufilter!
Kuna need ei olnud kättesaadavad momendil.
Osad jupid kunagi said mingi metallikrundiga tehtud üle kuid jäi hinge
kripeldama see,et asi sai üle p*** tehtud, tuli viga parandada!

Sellel fotol küll numbrimärgid ja üks detail tegemata need said ka puhtaks pärast väikest kuumutamist muidu värv maha ei tulnud jube!
Kõik imestasid,et mis ime kinnitid või värvid need on mida peab maha põletama, ikkagi CCCP kvaliteet!Surprised

See läks kõik tsinkimisse, kuid neid juppe,mis sinna vaja saata on veel.

Vahekrunt, mida tuleb 4l osta

RAL värvikoodide tabel leidsin enda autole sobiva tooni kuid värviga seoses juba pikem teema!

Plokikaane viisin remonti ja selgus,et selle taastamine on mõtetu kuna see on liiga palju kuuma ja antfriisi saanud Sad läheb ilmselt vanarauaks, mis teha kahjuks seekord läks kehvasti selle detailiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2787
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: R mär 27, 2009 11:01 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kas liivapritsimine uksehingedele ja pidurisilindrile liiga ei või teha? Ses mõttes, et pärast ei saa seda tolmu sealt enam kätte. Pidurisilindri veel puhastad korralikult ära, aga uksehinged jäävad äkki ikka ragisema pärast?
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: R mär 27, 2009 11:28 pm    Postita teema: Vasta viitega

Ütleme nii, need asjad on puhtalt tehtud vastavas kapis kus saab peenemaid ja kõdusemaid detaile ettevaatlikult teha.
Piduritöösilindrid sai hoolikalt pandud kinni kõik avad,et sinna liiva sisse ei läheks.Piduriajam oli ka nii ränga kivistunud kõnsakga koos,seda ei tahtnud ka traathari võtta!
Hingedest nii palju,et 4 tk saadan ma tuttavale treialile remontida.
Juhipoolsed on kõige suurema lõtkuga, sellest veel hullemad olid ühe Cadillac Fleetwoodi omad! Samuti on sellised imelikud ka kõrvalistuja poolsed hinged! Täiesti arusaadav kuna neid uksi tehakse kinni ja lahti rohkem kui tagumisi.
Tagumistest uksehingedest veel seda,et osad olid jäänud määrimata määrdeniplid roostes või ülevärvitud! Pritsimise ajaks jätsin määrdenipilid peale! Ei märganud,et hinged oleksid halvemini või paremini hakanud käima peale liivapritsimist!
Teie rahustamiskes Sm.Tihhonov mitte ükski detail ei läinud kõveraks ega pudedaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2787
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: T mär 31, 2009 9:16 am    Postita teema: Vasta viitega

Zaparov kirjutas:
Teie rahustamiskes Sm.Tihhonov mitte ükski detail ei läinud kõveraks ega pudedaks.


Aitäh, ma olen rahunenud. Sellegipoolest olen üllatunud, et uksehing liivapritsiga üldse kõveraks ei läinud?
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: L apr 04, 2009 4:10 pm    Postita teema: Vasta viitega

Vahepeal olen kodunt ja interneti keskkonnast eemal olnud,kuid midagi siiski on toimunud.
Eile sain kätte jupid,mis läksid tsinkimisse, tulemus on siin!
Ja õnneks ei läinud ka miskit kaotsi!

Küsin juba etterutates ära,et millised detailid peaksid 24 veel tsingitud olema? Kuid keegi oskab öelda võib julgelt teada anda!

Raamat ka nüüd olemas, millest tarkusi ammutada.

Poldid, radiaatori korgid ja veel mingid väiksemad ajad mis tuleb ka ilmselt
osaliselt liivapritsimisse saata ja ilmselt ka loogiliselt järeldades tsinkimisse!

Enne kui ära unustan siis Sm.Tihhonovi tähelepanek oli asjakohane, oskan vaid nii palju öelda,et ju läks seekord õnneks, miskit moodi.

Jätkub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: E apr 06, 2009 5:58 pm    Postita teema: Vasta viitega

Nüüd siis auto viidud töökotta, alustasin viimaste asjade lahti kruvimist,
tänase seisuga sain roolivarda, paar pisi asja, paagi, mõned trud ja 1/2 käsipidurit kätte.
Ilmselt oleksin rohkem saanud kuid paraku tuli pool päeva pühendada hea tuttava hädaliste asjade tegemisel seega asi jäi venima.
Homme tööd jätkuvad.

Kere hetkel pukkidele tõstetud, kuna vaja all pool tegutseda kardaani, käsipiduri käigukastiga. Kanalit ei saa hetkel kasutada kuna see on hõivatud
pidevalt!

Paak, näeb küll esmapilgul kole kuid tegelikult on üsna hea säilivusega roostet peaaegu ei olegi

Asutuse plomm isegi veel küljes Surprised


Jätkub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: T apr 07, 2009 4:33 pm    Postita teema: Vasta viitega

Täna jõudsin käigukasti,kardaani,käsipiduri,mootori maha tõsta.
Selleks kulus ligi terve päev kuna tuli auto all roomata ja lihased kippusid krampi minema siis ka kõige parema tahtmise juures ei suutnud ma kiiremini teha. Homme tuleb ilmselt esi ja tagasild eemaldada.

Pildi materjal tuleb homme!

Jätkub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Visible
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Apr 06, 2009
Teateid: 1
Asukoht: Haapsalu

TeadePostitatud: T apr 07, 2009 5:52 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tulles korra tagasi selle tsinkimise juurde, siis kas ei või juhtuda sellist asja, et poltide kinni keeramisel võti selle tsingi kantidelt maha keerab ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: T apr 07, 2009 6:49 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tore,Sm.Visible,et liitusid meiega, õnnitlen sind selle puhul.
Sinu küsimusele vastaks nii:
Kas tegemist on vana või siis poest ostetud(valge tsingiga) uue tsingitud poldiga siis nad on põhimõtteliselt kõik tehtud ühe tehnoloogiaga.
Ma ei usu,et see tsink tuleb maha kui võtmega keerata, muidugi vältimaks
ebameeldivusi soovitan võtta korraliku leht-silmus võtme ja määrida keerme osa ära,et asjad sujuksid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: K apr 08, 2009 5:01 pm    Postita teema: Vasta viitega

Räägin täna pikemalt:vahepeal käis minu autot vaatamas ka kohalik ´igulide kuningas see nimi tuleneb
selles,et mees töötas vanasti VAZ teeninduses, remondib neid ka praegu.
Tema arvamus oli,et mul läheb palju tööd enne kui sellest autost auto saan.
Ma olen selle koha pealt nõus temaga kuna tõepoolest seda tööd on vaata,et lõpmatult, kuid seda ilusam on lõpptulemus loodetavasti.
Poest ostsin ka roostesurma,et kinniroostetanud keermatega polte hakata lahti meelitama.

Sai ostetud ka sellised vidinad

Koht mis sai eilse mootori maha võtmisega vigastada,pole ju hullu midagi kuid endal seestpoolt närib hirmsasti!

Mootor siis koos kastiga peale eilset maha tõstmist, kast on nüüdseks küljest läinud.

Mingi asutuse plomm? või silt? Oskab keegi selle kohta midagi täpsemalt öelda?


Homseks jäid veel esisild mida vaid 4 polti kinni hoiavad, siis tagasild on ka veel 4 poldiga kinni. Nende lahtimeelitamine saab olema paras katsumus, täna enne töökojast lahkumist sai proovitud jõuga no ei õnnestunud mitte lahti neid meelitada.
Käigukastist voolas ka õli välja kahtlustan otsa tihendit kuid ei ole kindel,
tagasild tundub olema veel üsna korralik veel ainult parempoolse ratta pidurid jäävad peale, kardaan on ka nagu uus.


Kastitäis peenikest kraami mida tuleb puhastama hakata millalgi.

Utiilsed asjad sinna lisandus ka summuti, mis pildil ei kajastu!

Hetke seis Laughing

Jätkub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1216
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: K apr 08, 2009 5:27 pm    Postita teema: Vasta viitega

1. Käigukasti maha võtmisel eemaldatakse kõigepealt salongi poolt käigukang, selleks keeratakse käigukangi allosas olevat plekkkopsikut vastupäeva. kui käega ei saa, siis kasutatakes tellitavat võtit (väga suurt) , millega saab pressitud kohtadest haarata, või siis torutangid ja ka kullinokad on aidanud. Välja võtmisel olla ettevaatlik, kuna mõnikord on vanadel kastidel fiksaatortiftid kulunud ja tulevad pesast välja. Siis on oht, et nad kukuvad kasti sisse. Meil oli ükskord tihtide asemele tehtud mingid poldijupid, lahtiselt sees.
2. kui eemaldada kardaan, siis jooksebki käigukastist õli välja. Nimelt on volga kastil taga 2 simmerling tihendit, mis tihendavad vastu kardaanivõlli otsa. meil on selleks et saaks kanalis kasti "kuivalt "kätte ja endal krae puhtaks jääke, ethtud eraldi "otsik" vana kardaani ots on lihtsalt maha lõigatud. Seda on siis hea oma kohale sättida. Ka tagasi on kasti hea panna, kuna samast "seadmest saab kasti võlli keerata, et ta sidurikettaga ilusti hambuks.
3. Olen ühte roostes silda kunagi auto küljest eemaldanud. Soovitan kasutada termotöötlust, ehk , mutrid tuliseks ajada ja siis jahtada, muidu on kas padrunvõtmed või poldid katki , emba kumba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Janovits
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 15, 2008
Teateid: 142
Asukoht: Viljandimaa

TeadePostitatud: K apr 08, 2009 5:45 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mingi asutuse plomm? või silt? Oskab keegi selle kohta midagi täpsemalt öelda?
Tegu ilmselt kapitaalremondi mootoriga.ZMZ-24 remonditi Tartus ja sellel birkal kap.rem.number.Sellistele mootoritele anti kaasa ka "Kapitaalselt remonditud mootori pass" kus kirjas mootori "sisu"(kolvigrupp,saaled) mõõdud ,ka eelpool mainit number mis birkal kajastus passis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Varblane
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 40
Asukoht: Tallinn,Nõmme

TeadePostitatud: K apr 08, 2009 7:06 pm    Postita teema: Vasta viitega

Risustan natuke teemat,et vaatasin enda mootorit ja sama asi on tal küljes ja numbriteks on: 60 2367

Niisama kirjutasin,et tegelt võib mu postituse vabalt ära kustutada. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: R apr 10, 2009 11:44 am    Postita teema: Vasta viitega

Eile ei saanud pilte teha kuna väga kiireks läks, täna siis parandasin selle
vea.

Suured tänud sm.Mirskile ja Janovitsile informatsiooni ja nõuannete eest.
Sm.Janovitsile, kui sul juhtub mõni mootori näidis pass olema kas
oleks seda võimalik saada see sisse skaneeritud kujul?

Tagasilda pole ma ikka veel kätte saanud, kuna minu jõud sellest üle ei käi, tuleb kutsuda kõrval töökojast mehed appi, midagi muud ei jää üle.

Esisild on nüüdseks maas ja läheb juppideks kuna tervenisti seda värvida ja puhastada on hirmus tülikas,kui mitte võimatu pealegi avastasin lubamatuid lõtkusid mis tuleb välja reguleerida.
Siin kohal üleskutse kelle juhtub olema tõmmitsat rooliotstele ja 7 kuuskanti siis oleks väga tänulik, ehk mõni tartumaa volgamees saab
välja aidata Wink

Auto hetkel peaaegu puhastamiseks valmis!

kapotialune,mis varsti saab värskema ilme.

Liikuv platvorm kuhu peale läheb kere


Pilt esirehvidest, vaatasin,et need on aastast 1982 Surprised , sellel viitab
selle kirja viimane nr.
Mingi kummitehase logo/initsiaal, kahjuks pole endal käepärast raamatut,
rehvide eksplutatsioon ja kasutamine, sealt saaks vastuse.
Üldiselt on need rehvid omadega läbi ja lähevad taaskäitlemisele,
tagumised rehvid on 1996.a need veel on kasutus kõlbulikud kuid oma vanaduse tõttu ilmselt enda auto all enam kasutama ei hakka.
Tegelikult tekkis küsimus,et kas peaks ostma kui kunagi nii kaugele jõuan, siis moodsad läänelikud rehvid Michelin,Continental jne või otsima venerehvid? Minu arust seaduse järgi nende venerehvidega enam sõita ei tohi! Samas kui panna venerehvid siis tahaks panna sellise mustriga
nagu mul esimesed rehvid on!

Esmaspäeval tööd jätkuvad!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sohver
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 11, 2008
Teateid: 113
Asukoht: Jüri

TeadePostitatud: R apr 10, 2009 3:51 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mis seadus see on, mis ei luba venerehvidega sõita? Mina panin augustis 2008 kõik neli uued st kasutamata ja läksin ülevaatusele. Kumbki ülevaataja ei öelnud rehvide kohta mitte ühtegi halba sõna.
_________________
sõidaks või seenele- www.sohver.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Järgmine
Lehekülg 6, kokku lehekülgi 18

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest ja ei salli silmaotsaski ebaviisaka, solvava või terroristliku sisu esitamist.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.
Foorumi kasutustingimused, sh keelatud sisu kaebuste lahendamise mehhanismid (EL määrus 2021/784) leiad siit: Kasutustingimused


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud