| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Sõnum |
Sm. Klabunov Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004 Teateid: 197 Asukoht: Tallinn
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm Mirski Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004 Teateid: 1216 Asukoht: Tallinn, Nõmme
|
Postitatud: T veeb 01, 2005 4:35 pm Postita teema: |
|
|
"Igal sügisel oli ta mehe õpetuste kohaselt küünlaaugust õli sisse valanud ja paar tiiru vänta andnud."
Mehe õpetuse kohaselt igal sügisel enne aiamaale minekut küünlaaukudest õli sisse ja käsitsi vändale tiir peale! Mul pole sõnu!
Sa katsu tänapäeval oma naisele selgeks teha, mis on küünlaauk, väntvõll ja käsitsi.  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Metalliotsija Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004 Teateid: 575 Asukoht: Käesalu, Keila vald
|
Postitatud: T veeb 01, 2005 6:38 pm Postita teema: |
|
|
Tõepoolest eeskujulikus konditsioonis Nõukogude automobiil! Siiski mõned lisaküsimused.
Kas taoline metallhall armatuurikujundus ei viita mitte eksportmudelile?
Ma ei suuda fotodelt tuvastada esiistmete peatugede olemasolu. Kui need on tõesti küljes, kas ka originaalvarustuse nimekirjast?
Kas autol on olemas elektriline relee koos võimalusega vilgutada ohutulesid?
Kas autole on paigaldatud turvavööde komplekt (kui, siis mis vabriku töö)?
Detektor Metallov. Võrdleb enda varandust teistega. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
gazik Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004 Teateid: 1329 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: T veeb 01, 2005 6:58 pm Postita teema: |
|
|
To Metalliotsija
Räägi mulle ka `73 a. GAZ 24-st millel originaalis on peatoed . _________________ AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Metalliotsija Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004 Teateid: 575 Asukoht: Käesalu, Keila vald
|
Postitatud: T veeb 01, 2005 7:55 pm Postita teema: |
|
|
| Minu 1975. aasta väljalaskel (kere nr. 117717) on peatoed olemas. Tahakski teada, kas on tehase konstruktorite kätetöö või midagi muud. Igaljuhul on need eeskujulikult monteeritud, kõrgus on reguleeritav. Märke omaloomindust ei ole näha.Auto on eksportvariant. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
gazik Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004 Teateid: 1329 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: T veeb 01, 2005 10:02 pm Postita teema: |
|
|
Minu andmetel peaks siiski kõik nii siseturu kui kui eksportmasinad olema ilma peatugedeta. Peatoed võivad olla pandud kui auto on juba maaletooja juures vastavalt kohalikule turule mõeldud seadistuse läbinud.
Väiksemaid asju tehti ka tehases, vastavalt regioonide eripärale kuhu autod saadeti. Põhilise töö tegid ära aga eksportöörid ja kohalikud müügiesindused läänes.
Näiteks võidi paigaldada võimsam aku, logarid, porikummid ladina tähtedega VOLGA, tag.udutuli jne.´
Üldiselt peaks vist selliste arutelude jaoks tegema eraldi teemad, sest see konkreetse autoga kuidagi ei haaku. _________________ AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
gazik Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004 Teateid: 1329 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: T veeb 01, 2005 10:25 pm Postita teema: |
|
|
Metalliotsija, kas see teema "Plagiaat" all olev punase sisu pilt on sinu Volgast? Kui on siis need istmed pole originaalid vaid 24-10 omad, mis ongi originaalis peatugedega. _________________ AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Klabunov Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004 Teateid: 197 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: N veeb 03, 2005 2:59 pm Postita teema: |
|
|
| metalliotsija kirjutas: |
Kas taoline metallhall armatuurikujundus ei viita mitte eksportmudelile?
Ma ei suuda fotodelt tuvastada esiistmete peatugede olemasolu. Kas autol on olemas elektriline relee koos võimalusega vilgutada ohutulesid?
Kas autole on paigaldatud turvavööde komplekt |
Peatugesid pole. Hiljem on sinna paigaldatud kooperatiivi toodang, mis istub ilma kinniteid vajamata lihtsalt seljatoe peale. Neid ma enam ei kasuta.
Tulede vilgutamine käib jala abil (nagu ka klaasipesuvedelik).
Turvavöödena on kasutusel tehases pandud Salvo toodang.
Mõned tunnused viitavad jah eksportmudelile, kuid samas on kirjad ninal venekeelsed. Olen ise kah ses suhtes veidi segaduses. Tuleb veel eeltööd teha. See vajab suisa omaette teemat siin foorumis. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Melnik Seltsimees


Liitunud: Jan 27, 2005 Teateid: 28 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: L veeb 05, 2005 1:27 am Postita teema: |
|
|
| Sm. Klabunov kirjutas: | | Peatugesid pole. Hiljem on sinna paigaldatud kooperatiivi toodang, mis istub ilma kinniteid vajamata lihtsalt seljatoe peale. Neid ma enam ei kasuta. |
Teen ettepaneku Sm.Klabunovi kasutuna seisev vallasvara anda üleandmisaktiga Sm. Melniku ja Sm. RedBaroni vastutavale hoiule. Operatiivtöötajate sportlik jälitusauto vajab hädasti lisaturvalisust. Kuidas muidu saab uusi Volgasid otsida? |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Punane Parun Seltsimees


Liitunud: Nov 09, 2004 Teateid: 311 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: T veeb 08, 2005 12:14 pm Postita teema: |
|
|
Igati kiiduväärt ettepanek  _________________ Wolga - nur fliegen ist schöner... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Klabunov Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004 Teateid: 197 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: T veeb 08, 2005 12:50 pm Postita teema: |
|
|
| Seda ma kartsingi, et järg jõuab peatselt ka peatugedeni. Juba eelnevalt on kahtlase väärtusega aktiga minu autolt eemaldatud istmed, mootor ja käigukanginupp. Ja nüüd siis see ka veel... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Klabunov Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004 Teateid: 197 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: T veeb 22, 2005 6:08 pm Postita teema: |
|
|
| Kuna järelpärimised on sagenenud, siis panen teate ka siia üles: piltidel figureeriv naissoost seltsimees ei ole mainitud merekapteni lesk. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Klabunov Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004 Teateid: 197 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: E apr 30, 2007 12:00 pm Postita teema: |
|
|
Vaikus on petlik.
Auto kallal on käinud agarad arendustööd. Salapärasel muigel teatas ükspäev eelmisel sügisel sm. Tihhonov, et pakub mulle mõneks ajaks oma soojas garaazhis parkimise võimalust. Tal seal ruumi üle ja puha.
Nädalake tagasi sai siis hooaeg avatud ja masin tolmust pühitud. Esimese hooga ei saanudki kohe aru, et midagi oleks teistmoodi. Ainult naine tagaistmel tõdes, et Baikal maitseb seekord kuidagi teistmoodi ja konditsioneer on kah hea. Käisin kohe 2 tiiru ümber auto ja taipasin kohe - garazheerimise käigus on kaduma läinud sumbuti otsas olnud ajastukohane tuuninguelement, samuti on tagaaknalt kadunud ENSV ametitelefonide kataloog. Aga see-eest oli auto ilusti vahatatud, küljele tekkinud kirjad ja rattakilbid poleeritud. Vat väärt mees on see salapärane sm. Tihhonov!
http://www.volga.ee/images/martin/pikap/visioon3.jpg |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Klabunov Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004 Teateid: 197 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: K mai 16, 2007 9:46 am Postita teema: |
|
|
Nagu öeldakse, et ära sega masinat töötamast.
Kui enam midagi paremat teha pole, eks siis hakatakse ebaoluliste asjadega tegelema. Tuli siis mõte ühel õhtul hakata plokikaane polte kontrollima. Momendivõti peale ja selgus, et üksjagu pingutamist kulub ära. Osadele poltidele jääb aga "klaver" ette. Peale edukat kaanepoltide pingutamist selgus, et "klaveri" tikkpoldid on aegade jooksul saadud vati tulemusena kehvas seisus.
Egas muud kui Volgapoodi. Polnud. Polnud ka paaris teises poes. Panin mure koos selgitustega ka ostukuulutuste alla (http://www.volga.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1776). Ehk saab keegi aidata?
Ja küsimus ka veel siia otsa: kas keegi nende poltide kinnitusmomente teab? Remondiraamatust mina ei leidnud. Ise kahtlustan, et umbes 70 Nm peaks paras olema, aga mis siin ikka katsetada, kui kogenud mehed seda juba teavad. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm Mirski Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004 Teateid: 1216 Asukoht: Tallinn, Nõmme
|
Postitatud: K mai 16, 2007 10:28 am Postita teema: |
|
|
| ladal kinnitub nukkvõlli korpus 2,1 ühikuga. Selle taustal paistab 7 üle pingutatud ja selgitab tikkpoltide keermete hävimise. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|