Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 176 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - GAZ-24, sm. Klabunov
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

GAZ-24, sm. Klabunov
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm. Klabunov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004
Teateid: 197
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T veeb 01, 2005 3:55 pm    Postita teema: GAZ-24, sm. Klabunov Vasta viitega

Sm. Klabunovi masin pestuna:
http://www.volga.ee/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=53
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1216
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: T veeb 01, 2005 4:35 pm    Postita teema: Vasta viitega

"Igal sügisel oli ta mehe õpetuste kohaselt küünlaaugust õli sisse valanud ja paar tiiru vänta andnud."

Mehe õpetuse kohaselt igal sügisel enne aiamaale minekut küünlaaukudest õli sisse ja käsitsi vändale tiir peale! Mul pole sõnu!
Sa katsu tänapäeval oma naisele selgeks teha, mis on küünlaauk, väntvõll ja käsitsi. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: T veeb 01, 2005 6:38 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tõepoolest eeskujulikus konditsioonis Nõukogude automobiil! Siiski mõned lisaküsimused.
Kas taoline metallhall armatuurikujundus ei viita mitte eksportmudelile?
Ma ei suuda fotodelt tuvastada esiistmete peatugede olemasolu. Kui need on tõesti küljes, kas ka originaalvarustuse nimekirjast?
Kas autol on olemas elektriline relee koos võimalusega vilgutada ohutulesid?
Kas autole on paigaldatud turvavööde komplekt (kui, siis mis vabriku töö)?

Detektor Metallov. Võrdleb enda varandust teistega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1329
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: T veeb 01, 2005 6:58 pm    Postita teema: Vasta viitega

To Metalliotsija

Räägi mulle ka `73 a. GAZ 24-st millel originaalis on peatoed Shocked .
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: T veeb 01, 2005 7:55 pm    Postita teema: Vasta viitega

Minu 1975. aasta väljalaskel (kere nr. 117717) on peatoed olemas. Tahakski teada, kas on tehase konstruktorite kätetöö või midagi muud. Igaljuhul on need eeskujulikult monteeritud, kõrgus on reguleeritav. Märke omaloomindust ei ole näha.Auto on eksportvariant.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1329
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: T veeb 01, 2005 10:02 pm    Postita teema: Vasta viitega

Minu andmetel peaks siiski kõik nii siseturu kui kui eksportmasinad olema ilma peatugedeta. Peatoed võivad olla pandud kui auto on juba maaletooja juures vastavalt kohalikule turule mõeldud seadistuse läbinud.
Väiksemaid asju tehti ka tehases, vastavalt regioonide eripärale kuhu autod saadeti. Põhilise töö tegid ära aga eksportöörid ja kohalikud müügiesindused läänes.
Näiteks võidi paigaldada võimsam aku, logarid, porikummid ladina tähtedega VOLGA, tag.udutuli jne.´
Üldiselt peaks vist selliste arutelude jaoks tegema eraldi teemad, sest see konkreetse autoga kuidagi ei haaku.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1329
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: T veeb 01, 2005 10:25 pm    Postita teema: Vasta viitega

Metalliotsija, kas see teema "Plagiaat" all olev punase sisu pilt on sinu Volgast? Kui on siis need istmed pole originaalid vaid 24-10 omad, mis ongi originaalis peatugedega.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm. Klabunov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004
Teateid: 197
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N veeb 03, 2005 2:59 pm    Postita teema: Vasta viitega

metalliotsija kirjutas:

Kas taoline metallhall armatuurikujundus ei viita mitte eksportmudelile?
Ma ei suuda fotodelt tuvastada esiistmete peatugede olemasolu. Kas autol on olemas elektriline relee koos võimalusega vilgutada ohutulesid?
Kas autole on paigaldatud turvavööde komplekt


Peatugesid pole. Hiljem on sinna paigaldatud kooperatiivi toodang, mis istub ilma kinniteid vajamata lihtsalt seljatoe peale. Neid ma enam ei kasuta.
Tulede vilgutamine käib jala abil (nagu ka klaasipesuvedelik).
Turvavöödena on kasutusel tehases pandud Salvo toodang.

Mõned tunnused viitavad jah eksportmudelile, kuid samas on kirjad ninal venekeelsed. Olen ise kah ses suhtes veidi segaduses. Tuleb veel eeltööd teha. See vajab suisa omaette teemat siin foorumis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Melnik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 27, 2005
Teateid: 28
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L veeb 05, 2005 1:27 am    Postita teema: Vasta viitega

Sm. Klabunov kirjutas:
Peatugesid pole. Hiljem on sinna paigaldatud kooperatiivi toodang, mis istub ilma kinniteid vajamata lihtsalt seljatoe peale. Neid ma enam ei kasuta.

Teen ettepaneku Sm.Klabunovi kasutuna seisev vallasvara anda üleandmisaktiga Sm. Melniku ja Sm. RedBaroni vastutavale hoiule. Operatiivtöötajate sportlik jälitusauto vajab hädasti lisaturvalisust. Kuidas muidu saab uusi Volgasid otsida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Punane Parun
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 09, 2004
Teateid: 311
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T veeb 08, 2005 12:14 pm    Postita teema: Vasta viitega

Igati kiiduväärt ettepanek Laughing
_________________
Wolga - nur fliegen ist schöner...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Klabunov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004
Teateid: 197
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T veeb 08, 2005 12:50 pm    Postita teema: Vasta viitega

Seda ma kartsingi, et järg jõuab peatselt ka peatugedeni. Juba eelnevalt on kahtlase väärtusega aktiga minu autolt eemaldatud istmed, mootor ja käigukanginupp. Ja nüüd siis see ka veel...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Klabunov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004
Teateid: 197
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T veeb 22, 2005 6:08 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kuna järelpärimised on sagenenud, siis panen teate ka siia üles: piltidel figureeriv naissoost seltsimees ei ole mainitud merekapteni lesk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Klabunov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004
Teateid: 197
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E apr 30, 2007 12:00 pm    Postita teema: Vasta viitega

Vaikus on petlik.

Auto kallal on käinud agarad arendustööd. Salapärasel muigel teatas ükspäev eelmisel sügisel sm. Tihhonov, et pakub mulle mõneks ajaks oma soojas garaazhis parkimise võimalust. Tal seal ruumi üle ja puha.
Nädalake tagasi sai siis hooaeg avatud ja masin tolmust pühitud. Esimese hooga ei saanudki kohe aru, et midagi oleks teistmoodi. Ainult naine tagaistmel tõdes, et Baikal maitseb seekord kuidagi teistmoodi ja konditsioneer on kah hea. Käisin kohe 2 tiiru ümber auto ja taipasin kohe - garazheerimise käigus on kaduma läinud sumbuti otsas olnud ajastukohane tuuninguelement, samuti on tagaaknalt kadunud ENSV ametitelefonide kataloog. Aga see-eest oli auto ilusti vahatatud, küljele tekkinud kirjad ja rattakilbid poleeritud. Vat väärt mees on see salapärane sm. Tihhonov!

http://www.volga.ee/images/martin/pikap/visioon3.jpg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Klabunov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004
Teateid: 197
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K mai 16, 2007 9:46 am    Postita teema: Vasta viitega

Nagu öeldakse, et ära sega masinat töötamast.

Kui enam midagi paremat teha pole, eks siis hakatakse ebaoluliste asjadega tegelema. Tuli siis mõte ühel õhtul hakata plokikaane polte kontrollima. Momendivõti peale ja selgus, et üksjagu pingutamist kulub ära. Osadele poltidele jääb aga "klaver" ette. Peale edukat kaanepoltide pingutamist selgus, et "klaveri" tikkpoldid on aegade jooksul saadud vati tulemusena kehvas seisus.

Egas muud kui Volgapoodi. Polnud. Polnud ka paaris teises poes. Panin mure koos selgitustega ka ostukuulutuste alla (http://www.volga.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1776). Ehk saab keegi aidata?

Ja küsimus ka veel siia otsa: kas keegi nende poltide kinnitusmomente teab? Remondiraamatust mina ei leidnud. Ise kahtlustan, et umbes 70 Nm peaks paras olema, aga mis siin ikka katsetada, kui kogenud mehed seda juba teavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1216
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: K mai 16, 2007 10:28 am    Postita teema: Vasta viitega

ladal kinnitub nukkvõlli korpus 2,1 ühikuga. Selle taustal paistab 7 üle pingutatud ja selgitab tikkpoltide keermete hävimise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest ja ei salli silmaotsaski ebaviisaka, solvava või terroristliku sisu esitamist.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.
Foorumi kasutustingimused, sh keelatud sisu kaebuste lahendamise mehhanismid (EL määrus 2021/784) leiad siit: Kasutustingimused


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud