Volgaklubi kodu - Content
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· FoorumPraegu on, 417 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA

Volga kompuutermängudes

Volga tüüpi sõiduautod on leidnud koha kaasaegsetes PC kompuutermängudes. Tõenäoliselt on tegu Gorki autotehase turundusosakonna uue kampaaniaga, et kindlustada tehase toodangule kliente ka tulevikus. See on ju fakt, et Gaz 24-l baseeruv mudel on tootmises ka 10 või 20 aasta pärast. Seega on tulevased autoostjad täna just selles eas, et mängivad meelsasti kompuutermänge. Aga kes meist ei teaks, kuidas lapsepõlvemälestused jäävad meelde kogu eluks. Veel täna meenutavad 40 aastased mehed, kuidas nad lapsepõlves vanaisa süles Gaz 21-ga sõitsid, või siis onude-tädidega Gaz 24-ga metsa seenele sõitsid. Just niisugused helged mälestused juhivad inimest ka isiklikku autot ostes.

Gorki autotehas on õigel teel. Tänapäeva lapsed (ehk siis tulevased autotostjad) ei sõida enam vanaisa süles Volgaga või ei aita issil pühapäeval siselohvita rehvi Gaz 2410 veljele tõmmata. Tänapäeva lapsed mängivad hommikust õhtuni kompuutermänge ja tulevikus mõjutavad nende otsuseid just kompuutermängudes nähtu. Eeskätt jääb muidugi meelde see, kuidas laserrelvadega kolle ja muid lontruseid sodiks tulistada, kuid vähetähtsad pole ka autoelamused. Just seetõttu saavadki lapsed juba varajases eas teada, kui hea masin on Gaz24 ja oskavad seda suureks saades poest küsida.

Te vaid vaadake neid pilte - Volgaga sõidavad kõik - taksojuhid, miilitsad, sõjaväemiilitsad ... isegi kõige kõrgemad bossid. Ja kui lennuka masinaga on tegu - takso rattad puudutavad vaevu maapinda.


Alljärgnevatel piltidel olev masin on aga loodud Vene mänguprojekti "Moscow Rush" (ehk siis "Moskva na kolesah") tarbeks. Infot on võimalik saada sellelt saidilt: http://hbm.spb.ru


Seltsimees Tõnu Piibur on edastanud lingi, millelt saab endale meelepärase masina valida arvutimängu GTA (Grand Theft Auto) tarbeks:
http://spc.gta.com.ua/cars9.htm

Avalikustatud: 2004-11-28 (11470 korda loetud)

[ Mine tagasi ]

Content ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud