| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Sõnum |
Anu Valdmaa Seltsimees


Liitunud: Jun 28, 2006 Teateid: 21
|
Postitatud: T juuli 31, 2007 2:59 pm Postita teema: Volgade VII k0kkutulek! |
|
|
Lisan nüüd volgahuvilistele täpse programmi 11.augustil toimuva kokkutuleku kohta.
12-13.30 kogunemine Rakvere keskväljakul,sealt sõidame edasi Tammsalu linna,kus peaksime olema 14.00.15.00 sõidame edasi Tapale,kus toimuvad ka linnapäevad.17.00 suundub volgade kolonn Ambla,kus toimuvad iga-aastased erinevad võistlused.Lisan veel,et kõikides linnades toimuvad ka publiku lemmiku valimised ja jagatakse auhindu.
Osalustasu 150.- (volga,juht) Kaassõitjad 30.- Kohapeal võimalik osta 2008.a Volgakalendreid.Kohal on Tapa bussijaama baar.
Info ja registreerimine tel:5113237,või maili teel anu.valdmaa@mail.ee
Parimate soovidega!
Anu Valdmaa
Viimati muudetud Anu Valdmaa poolt (E aug 06, 2007 11:33 pm), kokku muudetud 1 korda |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Anu Valdmaa Seltsimees


Liitunud: Jun 28, 2006 Teateid: 21
|
Postitatud: N aug 02, 2007 11:04 pm Postita teema: |
|
|
| tundub,et auto maailm hakkab hääbuma ,kahju kui lääne võimust võtab |
|
| Tagasi üles |
|
 |
nymmik Seltsimees


Liitunud: Aug 25, 2006 Teateid: 326 Asukoht: Harjumaa, Hüüru
|
Postitatud: R aug 03, 2007 8:15 am Postita teema: |
|
|
Nii hull see seis ka pole Ega kõik siis üle piiri ei torma (kuigi ise lähen ka Tampere taha ) , samas mul on vabandus olemas - Volga on niikuinii laiali ja ootab värvimist. _________________ Volgatu seltsimees |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Västrik Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004 Teateid: 1204 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: R aug 03, 2007 8:18 am Postita teema: |
|
|
Tervist,
Omalt poolt kavatsen isegi lömmis katusega kohal olla. Et nagu näitlik õppematerjal teistele Volgaomanikele.
Västrik _________________ Jõudu annab A-76 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm Mirski Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004 Teateid: 1216 Asukoht: Tallinn, Nõmme
|
Postitatud: R aug 03, 2007 8:24 am Postita teema: |
|
|
Ka minul on kindel plaan kohale tulla.
Vastavalt võimalustele eradatakse garaa¸ikoperatiivist volga väikeveok või sõiduauto, kui õnnestub. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
mel Seltsimees


Liitunud: Nov 10, 2004 Teateid: 160 Asukoht: Tartu-Võru
|
Postitatud: R aug 03, 2007 2:56 pm Postita teema: |
|
|
| Loodan sellel aastal ka kohale jõuda |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Väravamehaanik Seltsimees


Liitunud: Feb 24, 2005 Teateid: 413 Asukoht: Kuusalu Autobaasi värav
|
Postitatud: E aug 06, 2007 10:44 pm Postita teema: |
|
|
| Mina vaatleks hea meelega Rakvere etappi. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Tõnu Seltsimees


Liitunud: Mar 10, 2005 Teateid: 84 Asukoht: Viljandi maakond
|
Postitatud: R aug 10, 2007 11:34 am Postita teema: Rakvere |
|
|
| huvitav oleks teada saada,palju on registreerunuid. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Anu Valdmaa Seltsimees


Liitunud: Jun 28, 2006 Teateid: 21
|
Postitatud: R aug 10, 2007 3:30 pm Postita teema: |
|
|
praeguse seisuga 25 volga omaniku  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
märt väli Seltsimees


Liitunud: May 08, 2007 Teateid: 16 Asukoht: Järvamaa-Järva-jaani vald karinu küla !
|
Postitatud: L aug 11, 2007 5:03 pm Postita teema: |
|
|
mina tabasin igatahes volgad tapal pildile.
Oma haige jalaga,väriseva käega ja kõvera silmaga sai tehtud järgnevad pildid :
http://fotoalbum.ee/photos/martvl/sets/146041/?page=1
loodan et keegi pahaseks ei sa , et ta volga jäädvustasin ... [/u] |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Anu Valdmaa Seltsimees


Liitunud: Jun 28, 2006 Teateid: 21
|
Postitatud: P aug 12, 2007 11:12 am Postita teema: |
|
|
Tere!
Tänan kõiki,kes kokkutulekust osa võtsid ja vaatamata kuumale ilmale pakutud programmi edukalt läbisid.Kokkuvõtte kokkutulekust lisan lähipäevil.Veel on võimalik osta 2008.a Volgade kalendreid.
Uute huvitavate kohtumisteni!
Lugupidamisega Anu Valdmaa |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Västrik Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004 Teateid: 1204 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: E aug 13, 2007 3:22 pm Postita teema: |
|
|
Tervitused ka minu poolt.
Lubagem informeerida, et esimesi ülalmainitud ürituse fotosid on võimalik leida ka meie Galeriist ja seda täiendatakse uute piltide laekumisel.
Kahjuks ei ole mul endal Rakvere etapilt ühtki pilti, kuna alustasin alles Tammsalust. Seega materjal teretulnud.
Sm. Västrik
insener _________________ Jõudu annab A-76 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Anu Valdmaa Seltsimees


Liitunud: Jun 28, 2006 Teateid: 21
|
Postitatud: N aug 23, 2007 10:16 pm Postita teema: |
|
|
| kuna oma üritusel ise pilte ei teinud on neid võimalik vaadata ford scorpio foorumist ürituste alt.lp anu |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Västrik Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004 Teateid: 1204 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: E aug 27, 2007 8:56 am Postita teema: |
|
|
Tervist,
Kas üritusest saaks ka mingi kokkuvõtva ülevaate?
Aitäh ja parimate soovidega,
Sm. Västrik _________________ Jõudu annab A-76 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Grupp Seltsimehi Seltsimees


Liitunud: Jun 02, 2005 Teateid: 169 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: E aug 27, 2007 10:27 am Postita teema: |
|
|
Sm. Västrik,
nagu ma aru sain, saate te seda vaadata Ford Scorpio foorumist.
Lugupidamisega
Grupp Seltsimehi |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|