| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Sõnum |
märt väli Seltsimees


Liitunud: May 08, 2007 Teateid: 16 Asukoht: Järvamaa-Järva-jaani vald karinu küla !
|
Postitatud: K juuni 22, 2011 6:03 pm Postita teema: näpunäiteid gaz 21 sidurivahetusel ? |
|
|
Ehk siis keegi oskab mingeid nippe jagada ?
peab kasti täitsa alt võtma,või saab kuidagi leebemalt ?
kuna kanalit mul pole,ja estakaati kah mitte,siis tuleb asi kuidagi muul viisil lahendada,mootorit päris maha võtta ei sooviks.
ette tänades märt ! |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Jaska Seltsimees


Liitunud: Nov 05, 2007 Teateid: 220 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: K juuni 22, 2011 10:45 pm Postita teema: |
|
|
Mootorit pole vaja maha võtta.
Kardaan alt ära ja käigukast maha.Sidurikoja alt plekist kate maha ja saab toimetama hakata.
Natuke ebamugav on auto all olla aga usun,et saad hakkama.
Volga all olemine tuleb teha võimalikult mugavaks.
Põhiline on ohutustehnika.Korralikud pukid autole alla toeks panna jne _________________ Lugupidamisega
sm Jaska
50 52 309 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
märt väli Seltsimees


Liitunud: May 08, 2007 Teateid: 16 Asukoht: Järvamaa-Järva-jaani vald karinu küla !
|
Postitatud: N juuni 23, 2011 12:11 am Postita teema: |
|
|
selge,plekk on sidurikojalt eemaldatud,eks homme ajab küljepeale,saab uue mastiksi kah põhjale kanda, igaljuhul tänud  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|
|
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis
|
volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest ja ei salli silmaotsaski ebaviisaka, solvava või terroristliku sisu esitamist.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.
Foorumi kasutustingimused, sh keelatud sisu kaebuste lahendamise mehhanismid (EL määrus 2021/784) leiad siit: Kasutustingimused
|