Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Seltsimehed hinnakomisjonist laua taga
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 244 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Seltsimehed hinnakomisjonist laua taga
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Seltsimehed hinnakomisjonist laua taga
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Põnevad Volgajutud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
insener
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 14, 2007
Teateid: 298
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E mär 26, 2007 8:15 am    Postita teema: Vasta viitega

natuke õigem link: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=334537
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Idalimusiin
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 14, 2006
Teateid: 468
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T mär 27, 2007 7:17 pm    Postita teema: Vasta viitega

Miks müüd nii toredat sõiduautot ja millest selline põnev hind?


Lugupidamisega,


Ida Limusiin
_________________
Harjutamine teeb meistriks (ja hiljem tsehhi juhatajaks)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
insener
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 14, 2007
Teateid: 298
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R mär 30, 2007 7:11 am    Postita teema: Vasta viitega

müügi põhjus: otsustasin Gaz-21 kasuks ja kahe Volga pidamiseks ei ole lihtsalt võimalusi - garaa¸i, raha jne.

ja no hind on rehkendatud välja keerulisi valemeid kasutades Smile - aga eks alati on võimalik, et kuskil on arvutusviga tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: R mär 30, 2007 12:13 pm    Postita teema: Vasta viitega

Idalimusiin kirjutas:
Miks müüd nii toredat sõiduautot ja millest selline põnev hind?


Lugupidamisega,


Ida Limusiin



Asjadel on kujunenud turuhind, vahepeal võis näha samas automüügiportaalis müügil ka ühte valget lada 2105'te, mille hinnasildiks oli 40 000.-
Volga on aga ladast kõrgema klassi masin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Idalimusiin
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 14, 2006
Teateid: 468
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: P apr 01, 2007 7:21 pm    Postita teema: Vasta viitega

Lp. sm. Mirski.

Ma tean maismaasõidukite hindade kujunemisest nii mõndagi, millega seoses esitasin kodanik meelis ühele küsimuse, millele sain ka ammendava vastuse.

Lugupidamisega,


Ida Limusiin
_________________
Harjutamine teeb meistriks (ja hiljem tsehhi juhatajaks)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: E apr 02, 2007 3:44 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mina, kes ma ei tea maismaasõidukite hindade kujunemisest mitte midagi, lugesin seda kirjavahetust mitu korda ja ei saanud lõpuks ikkagi mitte midagi aru. On ta siis nüüd kallis või vastupidi odav? Ma nimelt ka müüsin täna Volga ja nüüd jäi hirmsasti kripeldama, et äkki sai müüdud 100 000 krooni võrra liiga odavalt.

Tahaksin ka rohkem teada hindade kujundamise keerukatest süsteemidest ja nõksudest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Idalimusiin
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 14, 2006
Teateid: 468
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E apr 02, 2007 3:58 pm    Postita teema: Vasta viitega

Küsimus tegelikult polnudki, et kas kallis või odav. Soodsate asjaolude kokkulangemisel võib Volga kaubaks minna nii tuhande, kui ka saja tuhande krooni eest (kuigi seda viimast hästi ei meenu). Mind just huvitaski, et kust sellised hinnad tulevad. Kodanik Meelis Üks salatses pisut aga ta vastas siiski. Palun lugege ridade vahelt. Samuti soovitan lugeda ostu-müügi-vahetus ja mis iganes kuulutusi ka muudest ajalehtedest peale Kuldse Börsi. Samuti soovitan võimalusel laskuda võhivõõrastega vestlustesse garaa¸ikooperatiivides ja nende lähistel.

Lugupidamisega,

Ida Limusiin
_________________
Harjutamine teeb meistriks (ja hiljem tsehhi juhatajaks)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
insener
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 14, 2007
Teateid: 298
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E apr 02, 2007 4:11 pm    Postita teema: Vasta viitega

Eks lõplik ostu-müügi hind kujuneb siis, kui tehing reaalselt ära toimub ja raha omanikku vahetab. Kui tehing on toimunud, siis võin ka foorumis teada anda, mis hinnaga reaalselt masina maha müüsin. Üldjuhul on nn korraliku ja originaal vanakraami müümisel vaja varuda aega nagu ka kinnisvara müügi korral. Kiire müügi õnnestumine hea hinnaga on pigem juhus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: E apr 02, 2007 4:13 pm    Postita teema: Vasta viitega

Jah, tuleb välja, et olen minagi oma eelneva postitusega juba eos tühja tuult tallanud. Püüdes seltsimehele selgitada järjest tõusuteel arenevat hinnapoliitikat ei taibanud ma, et küsimus esitati piltlikult, ja põneva hinna all ongi mõeldud hinna huvitavust põnevuse skaalal. Odav või kallis ei puutu siin absoluutselt arvesse. Pigem tuleks küsimusele lähtuda numeroloogiliselt. Siin on juba mida uurida, kõrvuti seisavad saatanlik 6 ja õnnenumber 7 nende omapärast kooslust on justkui kinnitamas kolm 0 kui kohtuseadus.
Põnev jah.
Milline oli ka selle keerulise valemi lahenduskäik, kui tohib küsida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm. Zwanes
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 04, 2005
Teateid: 311
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E apr 02, 2007 8:57 pm    Postita teema: Vasta viitega

Foorum on üks tore koht. Igaüks saab oma arvamust avaldada, mis siis, et ise tehingus osaleda ei soovitagi. Ma siis avaldan ka.

Mina nimelt küll ei tahaks, et siis, kui ma olen leidnud tehingu vastaspoole, kes on ostu/müügitingimustega nõus, ilmub foorumisse keegi (kes muide ise tehingu osapooleks astuda ei kavatsegi), kelle arvamuse avalduste tulemusena tehingut ei toimugi, kuna vastaspool selle arvamusavalduse tõttu ümber mõtleb.

Las inimesed müüvad ja ostavad, turg pidi ise hinna paika panema. Jälgigem siis huviga, mis lõpptulemuseks kujuneb. Kes ise huviline pole, ärge arvake midagi. Ka ridade vahel. Kes huviline on, paluks konkreetseid ettepanekuid.

Sm Zwanes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Väravamehaanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 24, 2005
Teateid: 413
Asukoht: Kuusalu Autobaasi värav

TeadePostitatud: T apr 03, 2007 8:13 am    Postita teema: Vasta viitega

Kui lubate, armsad kaasfoorumlased, siis ma tutvustaksin komisjoni hinna kujunemist ajaloolises vaatevinklis.

Vanemate kohalviibinute seletustest selgub, et 70.ndate lõpus ja 80.ndate alguse oli Riia liiklusvahendite komisjonikaubanduses järgmised hinnavahemikud: pruugitud Tsaika ja ZIM maksid 10 Volgat, kus juures universaalkerega Volga oli 5 korda odavam kui Tsaika. Volga jällegi maksis 10 Moskvichi ja Sapakad kõige lõpus ning Sigullid kuskil seal Mossede ja Volgade vahepeal.
Arvestades asjaolu, et väga heas korras Tsaika maksab peaaegu miljon krooni, siis sealt 10 korda alla tulles peakski kujunema väga heas korras Volga hind. Volgadest on muidugi erinevaid mudeleid, tuleb tunnistada, et V8 mootoriga originaalses sõidukorras Volga maksab tugevalt üle 100 tuhande ja põhjatu Volga kujuline rüsa, milliseid on turg tegelikult täis, võiksid olla saadaval tegelikult kilohinnaga.
Mõistliku kvaliteediga Volga restaureerimise eelarve on umbes 300 tuhat krooni, kui lugeda kõik kulud kokku.

Ise tehingus ei soovi osaleda, kuna valge Volga on juba olemas. Hinna osas tuleb tunnistada, et kui lao seis ei näitaks sarnase valge Volga olemasolu, siis võiks isegi rohkem maksta. Tegu on ju ikkagi heas korras omaaegse luksusautoga ja et selliseid on veel saadaval Dajevoodest poole odavamalt on lihtsalt ajastu märk ja kaua see ei kesta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Tasku
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 747
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T apr 03, 2007 9:14 am    Postita teema: Vasta viitega

Aga sm. Zwanes!
Milleks siis foorumeid üldse tarvis on?!
Ja kuidas kasutajad neid siis kasutavad?
Mõned lisavad uusi teemasid ja ülejäänud loevad või?
Aga oma arvamust öelda ei tohi!
No kuulge!
Meil ju siin valdav enamus volgahuvilisi on internetipõlvkonnast ja tahavad internetist odavalt juppe ja Volgasid osta!
Kui sa oled meie seinalehes märganud teemat avakosmosesse lennanud Volgade müügihindadest ja sealsetest kommentaaridest, siis oleks vist kohatu hakata jaurama teemal, mida siin võib kommentaarida ja mida ei või?
Las volgahuvilised, kes tahavad ja oskavad, väljendavad ennast; selleks ju foorumid ongi; ja kui sõnadest jääb väheseks, tehku üksteisele kätega selgeks!
Mis puutub aga lolli ostja hoiatamisse lolli müüja eest, siis seda tuleb igal juhul teha!


Lugupidamisega
Sm. Tasku

vahelduvalt 21 ja 24 aastane
ostan odavalt juppe
müün kallilt juppe
ostan odavalt Volgasid
müün kallilt Volgasid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Idalimusiin
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 14, 2006
Teateid: 468
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T apr 03, 2007 9:39 am    Postita teema: Vasta viitega

Siinkohal on mul ettepanek käesolev teema pooleks lõigata ja see osa, mis puudutab hinnakujundust, tõsta näiteks vaba teema alla, kuna tundub, et arvamusi on seinast seina ja miks mitte neid edasi arutada. Meelis Ühele aga sooviks siiralt edu müügiprotsessis.

Lugupidamisega,


Ida Limusiin
_________________
Harjutamine teeb meistriks (ja hiljem tsehhi juhatajaks)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm. Zwanes
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 04, 2005
Teateid: 311
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T apr 03, 2007 9:42 pm    Postita teema: Vasta viitega

eee.. Sm. Tasku. Paistate kuidagi erutatud olevat? Võtke palun suhkruvett, see aitab. Erutuseks pole kindlasti põhjust.

Ma vabandan teema risustamise pärast, pean siiski sõnad ritta seadma. Ehk on mu mõte arusaadavam, kui ma sõnastan selle natuke ümber. Erinevalt muudest foorumi rubriikidest, kus eesmärk ongi lobiseda ja mida rohkem arvamusi seda toredam, siis see siin on ju turg, kus vahetatakse mitte mõtteid vaid konkreetseid esemeid/raha. Ja Just seetõttu, et kellegi kolmanda (asjasse mittepuutuva) isiku Arvamus võib täiesti tahtmatult kellegi rahakotti mõjutada, ei tahaks mina siin rubriigis sõna võtta. See ongi ju mõeldud ostjate ja müüjate kohtumispaigaks, las nad siis omavahel kohtuvad ja vaidlevad. Mõned kuud tagasi vaieldi siin näiteks ühe Volga mootori üle, et kas hind on õige või mitte. Mida siin vaielda, kui väga tahad, mine kohale võta spetsialist kaasa, vaata üle ja tee oma pakkumine.

Ma ise olen just ostjana mõnest heast kaubast (jutt ei käi volgadest ega nende detailidest) ilma jäänud, kui suvaline kõiketeadja on oma arvamusega tehingu ära rikkunud. Ajaks ju ka Teid, sm. Tasku, pahameelest suisa kobrutama, kui õhtul kokkulepitud hinna asemel on hommikuks väärt kaubal hoopis kordades kallim hind tänu ilmatargast naabrimehele, kellega müüja õhtul paar Ziguliid kõrist alla laagerdas?

Ja veel. Loll on müüja vaid ju siis, kui ta oma vara eest põhjendamatult vähe küsib. Kas peaks nüüd ostjat sellise hullu eest hoiatama? Ja mind paluks kindlasti hoiatada selle lauslolli ostja eest (saatke palun erasõnum), kes on nõus asju ulmehindadega kokku ostma.

Leebemat karistust taodeldes,
Sm. Zwanes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Väravamehaanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 24, 2005
Teateid: 413
Asukoht: Kuusalu Autobaasi värav

TeadePostitatud: K apr 04, 2007 7:58 am    Postita teema: Vasta viitega

Lugupeetud hinnakomisjoni liikmed siin laua taga, nii vasakul kui paremal!

Mul on hea meel, et meie teema on tõstetud müügikuulutuste alt ära, samas tuleb tõdeda, et tegu on ikkagi huvitava teemaga ja me peaksime kindlasti jätkama arutelu, mitte niivõrd pelgalt Meelis Ühe pakutud teema najal vaid ka laiemalt.
Nimelt on minu sügav soov tõsta Volgade hinnad ENSV territoriumil kõrgemaks kui mingite kurinaha liisingusaanide hinnad. Ei saa ju olla normaalne, et heas või väga heas korras esindusauto Volga maksab vabaturul vähem kui liisinguperioodi jooksul tõsiselt pruugitud Koreas valmistatud svammist istmetega vedruvanker.
Ja pealegi kui võrrelda näiteks sama vanade S-klassi Mersude hindade kujunemist, siis roostes ja väga pruugitud esemed on saadaval peaaegu tasuta ja väga hästi säilinud eksemplarid maksavad ikkagi sadades tuhandetes kroonides. S-klass on oma ühiskondlikult positsioonilt umbes võrreldav omaaegse Volgaga. S-600 Pullmann võiks olla võrreldav T¨aikaga.
Ei ole ka mõtet tulla selgitama mulle, et Mersu on tunduvalt kvaliteetsem ja sõidab paremini. Olen oma elus sõitnud nii suurte kui väikeste, odavate, kallite ja ülikallite autodega ja tuleb tõdeda, et GAZ 14 tagaistmest mugavam ei ole ükski Mersu ja halvas korras saksa kvaliteet ei ole kunagi kvaliteetsem kui praktiliselt uutest osadest restaureeritud Volga. Pigem on küsimus ikkagi prestiizis ja mulje avaldamises. Valge heas korras GAZ 24-ga sobib sõita ka presidendi vastuvõtule ja kroonikud on kohe sähvimas, samas hinnaklassis muu autoga, olgu see või Mersu, ei tehta sust väljagi või palutakse viisakalt teha ruumi uutele tulijatele.
Kui me saaksime veel lahti russitsismidest, lauaviinast ja muust, mida kiputakse seostama nõukogude tehnikaga, siis on tee lahti, Volgade kiireks hinnatõusuks muu maailma pärlite tasemele.
Ja pealegi, miks me peaksime tahtma, et Volgad oleksid odavalt saadaval, miks me peaksime tahtma harrastada odavaid asju ja miks me peaksime elama väärtusetut elu. Maine alus on ikkagi selle edukas kujundus või nagu kunagi ütles major Vihuri kauaaegne kolleeg ja infoallikas J.Göebbels: propaganda on relv, mida ei tohi usaldada juhmardite kätte. Seega mida kõrgema hinnaga on kvaliteetsed Volgad, seda kõrgem on Volgaseltsi maine. Samas mida arutumalt küsitakse hinda suvaliste Volgakujuliste rimakate eest, seda lollakamaks meie image kujuneb.

Kokkuvõttes lugupeetud hinnakomisjoni liikmed: ehk võiksime mõelda mingi Volgade hindamise tabeli peale, mille sarnaseid on mujalgi maailmas levinumate automudelite kohta.

Hinnakomisjon peab jätkama!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Põnevad Volgajutud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud