Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 353 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Üleskutse tutvuma Tank T-34-ga ja selle sõiduomadustega
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Üleskutse tutvuma Tank T-34-ga ja selle sõiduomadustega
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 765
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K apr 01, 2015 11:27 pm    Postita teema: Ãœleskutse tutvuma Tank T-34-ga ja selle sõiduomadustega Vasta viitega

Tubli töömees Sergei (kelle teeneid on ka mitmed EVS liikmed kasutanud Volgade korrastamisel) ja tema kolleegid on Lagedi Vabadusvõitluse muuseumi tank T-34 (seni vist ka ainuke Eesti Vabariigi sõitev tank) töökorda seadnud isiklikust initsiatiivist.
Kuna tanki juures on veel hulk töid teha (nt. kahuri korpuse pöörlemise korda tegemine), siis tegi Sergei ettepaneku osaleda nt. EVS liikmetega Lagedil tanki tundmaõppimise ja tankisõidu üritusel.
Üritus võiks toimuda kevadel 2015, kui ilmad pisut soojemaks lähevad.
Ürituse eesmärgiks oleks koguda annetustest raha edasiseks tanki korrastamiseks.

Tanki remont:


Siinkohal küsimus, et kas EVS`st oleks huvilisi sedatüüpi üritusest osa saama?
Sergei, kes muide on seega ka hetkel ainus Eesti tankist, oleks väga huvitatud antud tanki edasi remontima.
Ehk siis mõte oleks selline, et ühel ilusal kevadisel päeval sõidaksid Volgad Lagedile ja Sergei ning muuseumi juhataja hr. Johannes Tõrs teeksid muuseumis ekskursiooni ja räägiksid antud tankist. Ning siis oleks võimalik kõigil huvilistel ka tankiga sõita Sergei juhtimisel. Hiljem saaks ka muuseumi kohvikus seltsimeeste meeldivas õhkkonnas aega veeta.
Kui antud üritusest oleks huvitatuid piisavalt, siis korraldaks asja ära!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
mehann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Oct 02, 2007
Teateid: 470
Asukoht: Harjumaa, Saku

TeadePostitatud: N apr 02, 2015 7:57 am    Postita teema: Vasta viitega

Hea plaan!
Mina olen poolt.

Tervitab Mehann
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: N apr 02, 2015 9:38 am    Postita teema: Vasta viitega

Toetan mõtet ja oleks ka kohal. Igatahes.

G.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: N apr 02, 2015 10:48 am    Postita teema: Vasta viitega

Tore initsiatiiv. Kiidan!

Juhin aga tähelepanu ka eesmärgile. Nagu tekstist näha on on tegemist eesmägripärase üritusega. Ühest küljest tutvustada projekti ja teisest küljest saada vajalikke vahendeid selle jätkamiseks. Seega lisaks mõttele, et "Huraa meile tehakse tangiga sõitu" tuleb läbi mõelda, et mida meie omaltpoolt vastu anname. Üks kena päev maikuus - kui arvestada, et mai lõpus on Volgaseltsi suurüritus (kulutused) ja enne seda tuleb sõidukile teha ülevaatus ja kindlustus ning võibolla ka pisiremont, siis kas jääb vahendeid ka tangiehitajate toetamiseks? Kui paljud seltsi liikmed on toetanud seltsi kassat? Ma tean, et mina ei oles sel aastal seda teinud, ma arvan, et ka paljud teised ei ole kassapidajale midagi poetanud.

Kui nüüd Volgaseltsist läheb maikuus tangiga marutama näiteks 10 liikmeline seltskond, kas siis võõrustajad saaksid arvestada 10*100=1000¤-ga? Või 10*50=500¤-ga? Olete te valmis sellise panuse tegema. Kui jah siis loomulikult minge (ma ise veel ei saa ölda, et lähme) kui ei, siis oleks ju päris näotu lugu kui EVS käis sõjamuuseumis terve päeva võtnud üritusel, sõitis tangiga, kulutas korralikult kütust ja annetas kokku ca 100¤....

Kokkuvõttes, kiidan teemapüstitust ja initsiiatiivi kuid juhin tähelepanu ka detailidele, et pärast mingit probleemi ei tekiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
mehann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Oct 02, 2007
Teateid: 470
Asukoht: Harjumaa, Saku

TeadePostitatud: N apr 02, 2015 8:27 pm    Postita teema: Vasta viitega

Olen Robi jutuga igati nõus. Meie klubi osalemise puhul väga suures summas projektile toetust loota pole. Eks ta ongi arutamise ja kokku leppimise koht, kas üritust teha ja kuidas teha. Arusaadavalt tuleb ürituse korraldamisel oma kulud katta (tankisõidu puhul eelkõige kütus). Siit edasi saab otsustada ürituse korraldamise mõtekuse. Võib-olla on siiski võimalik korraldada osalejatele talutava hinnaga üks meeldejääv muuseumikülastus (kitsa eelarve tingimistes kasvõi ilma tangisõiduta), mis lõpptulemusena annab ka tankiehitajatele väikese toetuse.

Ikka tervitan, Mehann
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 765
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K apr 08, 2015 10:49 pm    Postita teema: Vasta viitega

Nüüd siis ürituse korraldamise eest seisva Sergei täpsem kommentaar.
Nimelt kütuse osas me muretsema ei peaks - see on olemas!
Muidugi, kes soovib, võib tavalist diiselkütust nt. 30 liitrit ka kaasa võtta.
Aga põhimõtteliselt ütles Sergei, et kütuse eest vastutab tema ise.
Ja ta arvas samuti, et annetuse suuruse määrab iga osaleja ise.

Arvan, et suurusjärk 15-25 eurot oleks täiesti normaalne. Tore oleks, kui meil vaid osalejaid oleks rohkem kui 10 inimest!

Mitte, et ma suur sõjard oleks, kuid 71 a. vana tankiga oleks lahe sõita küll.
Kui huvilisi oleks rohkem, kui siiamaani sõna võtnud 4 inimest, siis võiks ürituse ära korraldada küll!
Ürituse võime teha ka aprilli lõpus, juhul kui ilmad juba soojemad on (siis on EA 2015 alguseni veel aega pisut).

Mõnusat Volgade kevadhäälestust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: N apr 09, 2015 1:20 pm    Postita teema: Vasta viitega

Enne kui hõigata välja, et kas ma tahan ja saan osaleda, peaks siiski välja pakkuma konkreetse aja. Minul näiteks on aprilli lõpus nädalavahetusel Kaitseliidu õppus, laskepäevad, Ladaklubi väljasõit jpm. Usun, et ka teistel. Ka Andres ja Sergei on piisalvalt hõivatud inimesed, et kõik nädalvahetused pole vabad. Seega, pange esialgu paika võimalik külastuse päev.
2. diiselkütuse hind on ca 1¤/L vastvalt netiinfole. Ma arvan, et mugavam on arvestada kütust rahas, kui reaalselt kanister kaasa võtta. Seega külastusraha + kamba peale 35¤ oleks kohane.

kui arvestus on aprilli lõpp, siis 25.04.2015 (mina ei saa osaleda)
ja 10 osalejat= 10*25=250¤ + 35¤ kütuseraha = 285¤.
Iga osaleja arvestab siis kuluga ca 28,50¤.

Edu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: R apr 10, 2015 7:19 am    Postita teema: Vasta viitega

Tervist!

Tank on väga tore, mul on nimelt praegu mingi traktorihaigus kallal (täpsemalt väikese punase vanaaegse ratastraktori lööve) ja see rauajupp sobib temaatikaga kenasti. Kuid sarnaselt sm. Mirskile ei saa ma 25. aprillil välja ilmuda. Samas mõnel teisel päeval tulles saaks ehk mõne lisaseltsimehegi kaasa meelitada.

Või kuidas?


D. Metallov.
_________________
Haapsalu EPT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 765
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R apr 17, 2015 4:02 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tänase, s.o. 17.04.2015 seisuga pakub Sergei T-34 Tankiga tutvumise ja sõidu päevaks kevadpüha, 1. mai 2015 kell 12 keskpäeval Lagedi Vabadusvõitluse Muuseumis.
Kõik on kooskõlastatud muuseumi juhataja hr. J. Tõrs`iga.
Kütus on Sergei poolt.
Seega Sergei ja tema meeskond ootab volgasõpru tankiga tutvuma heategevuslikul eesmärgil, et koguda annetusi tanki edasiseks korrastamiseks ning ehitamiseks.
Sergei sõnul võiks nii olla, et igaüks ise määrab oma annetuse suuruse.
Kuna mina olen teema algataja Sergei palvel, siis lisaks omalt poolt niipalju, et ürituse korraldaksime siis, kui tulijaid on vähemalt 10.

Sest alla selle pole mõtet tanki käivitada kütusekulu tõttu.
Samuti on Sergei nõus üritust nõus korraldama ka kunagi kaugemas tulevikus (kui praegu juhtub nii olema, et seltsilistel pole aega/võimalust tulla).
Seega jään ootama asjast huvitatute kommentaare siinsamas teemas, kes oleksid tulemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: R apr 17, 2015 4:22 pm    Postita teema: Vasta viitega

Äkki peaks selle teema tõstma klubitöö alt ürituste rubriiki. Ma arvan, et see ei peaks olema klubisisene üritus, vaid lihtsalt Volgameeste värk. Ja siis oleks ju tulijaid ka kordades rohkem ehk? Klubitöö foorumit saab lugeda ainult klubiliige, keda pole väga palju.

Kui sobib, tõstan ringi.
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R apr 17, 2015 5:17 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mulle peaks päevane aeg hetkeseisuga sobima.
Kuna 2.mai on talgupäev, siis õhtul hiljem on talgujuhtidel veel viimased ettevalmistused ja tuleb Taaralinnas tagasi olla.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: R apr 17, 2015 7:05 pm    Postita teema: Vasta viitega

1. mai on ju suurepärane päev! Tuleksin ise ja võtaksin veel kolm usaldusväärset seltsimeest kaasa.


D. Metallov.
_________________
Haapsalu EPT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 765
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L apr 18, 2015 11:56 am    Postita teema: Vasta viitega

Mul pole selle vastu midagi, kui tõsta teema avalikuks kõigile volgasõpradele.
Väga tore, et esimesed huvilised on juba tulekust teada andnud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 765
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K apr 22, 2015 4:11 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tuletaksin veelkord meelde volgasõpradele, et kes on antud üritusest huvitatud, on teretulnud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: K apr 22, 2015 9:12 pm    Postita teema: Vasta viitega

Võibolla vähendab huvi 1. mai tankisõidu vastu konkureeriv üritus

info SIIN
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud