Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta

· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum

Praegu on, 329 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA

Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Vanasõidukite klubi UNIC 35
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Vanasõidukite klubi UNIC 35

Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Üritused ja komandeeringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
MTJ juhataja
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 470

TeadePostitatud: E jaan 31, 2011 11:26 am    Postita teema: Vanasõidukite klubi UNIC 35 Vasta viitega

Pidu peo otsa! Kui nädal varem olime Võhmas, siis sellel nädalavahetusel tähistati Pärnus klubi UNIC asutamise 35. aastapäeva. Üllataval kombel oli kohalesaabunute seas rohkesti klubi asutamise juures olnud eakaid mehi.
Peeti kõnesid, näidati vanu kroonikafilme ja fotosid ja meenutati ühiseid ettevõtmisi ja esimeste sõidukite hankimisi.
Kui me praegu peame täitsa tavaliseks vanatehnika klubide tegemisi, siis toona see nii ei olnud. NLiidus oli siis käsil alles sõiduautode muutmine luksusest tarbeasjaks. Mäletan ise veel hästi 1976. aastat, kui noore mehena särasin väikekodanlasena uue Kopika roolis ja miski vägi poleks mind suutnud meelitada vanade sõjaeelsete sõidukite manu. Siiski leidus suur hulk mehi, kes väärtustasid ka vanatehnikat, mitte ei unistanud ainult Lada ostuloast. Oma suureks üllatuseks kuulsin, milliseid sõidukeid on selle aja jooksul kuurialustest, lautadest ja võpsikust välja otsitud ja ära päästetud.
Kohale tulnud vanahärrade tegemistest saab järeldada, et aastate jooksul vahelduvad küll lemmikud, kuid vanatehnika haigusest enam lahti ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 1297

TeadePostitatud: E jaan 31, 2011 12:15 pm    Postita teema: Vasta viitega

Peauuniklane kod. Kirss olla seekord täitsa mõistlik olnud Smile
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Denis23
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 109

TeadePostitatud: K veeb 02, 2011 12:14 am    Postita teema: Vasta viitega

kuna mina olen selline noor mees kes oma harimatuse tihti peidab arrogantsi taga siis küsin ka - kuna lugupeetud klubi Unik pole oma tegevusega laia üldsuse tähelepanu eriti proovinud võita, äkki saaks nende tegevusest viimastel aastatel rohkem teada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
MTJ juhataja
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 470

TeadePostitatud: K veeb 02, 2011 8:31 am    Postita teema: Vasta viitega

Denis23 kirjutas:
kuna mina olen selline noor mees kes oma harimatuse tihti peidab arrogantsi taga siis küsin ka - kuna lugupeetud klubi Unik pole oma tegevusega laia üldsuse tähelepanu eriti proovinud võita, äkki saaks nende tegevusest viimastel aastatel rohkem teada?

Hea küsimus Denisilt! Kuna olen viimased 3 aastat liikmemaksu tasunud, siis püüan veidi kirjeldada tegemisi. Klubi Unic on minu arvates väikese arvu tublide vanatehnikameeste lõõgastumispaik. Nagu kõik Eesti klubid, on tegemist mingi sõpruskonnaga, kuhu on ennast toppinud ka mõned võõrad kiibitsejad (nagu mina). Kord kuus käiakse kohvikus lobisemas maast ja ilmast. Ja korraldatakse 2 korda aastas neid "rallisid" - suvine ja talvine. Siis ka see suvine juubelituuritamine ja liikmetele suvepäevad vabas looduses. Kuna minu pullitegemise aastad on vist juba möödas, siis mul ei ole tõmmet nende rallide poole, sest mina tahaksin pigem midagi vanatehnika taastamiseks juurde õppida. Ühegi mehe autotalli ma ei ole jõudnud, ega ilmselt mind keegi sinna ei ootagi. Nii ei tea ma siiani, milliste iludustega mehed õieti tegelevad vabal ajal.
Miks ma sinna kuulun? Sinna võeti kohe liikmeks vastu. Ei olnud vaja keskmisest korralikumat autot, ega isegi liikmekandidaadi ootamise aastat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Üritused ja komandeeringud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.

Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud