Volgaklubi kodu - Volga Saksamaal!


Volga Saksamaal!
Kuupäev: Thursday,04.November.2004 kell 10:22:11
Teema: Volgaga seotud uudised


Pelle annab teada, et...


Mehed!


Uudised on liiga head, et need kahe silma vahele jätta: Volga alustas müüki Saksamaal!
http://www.auto-motor-und-sport.de/d/56245


Ajakirjas on sellekohane artikkel olemas. 14 990.- euro eest saavat sama hea masina kui E-Klasse. Müügis olla diisel-versioon (GAZ-31105), mida toodeti alates jaanuarist. Standardvarustuses olla roolivõimendi, käsipidur, elektriaknad, soojendusega peeglid, metallikvärv, käetoed ees ja taga ning kerevärvi stanged ja peeglid.


Kellele sellest veel ei piisa, saab valida juurde ka udutuled, ABS, kondika, valuveljed, puidujäljendi salongi, päikesekindlad klaasid, automaatkasti, alarmi, kardinad taha, lugemislambi ja plüüzh-, kunstnahast või nahast istmed.


See on juba parem kui Tshaika!


Kirjutavad artiklis, et auto on "äärmiselt konservatiivselt kujundatud". Kaldun siinkohal arvama, et nad pole veel aru saanudki, et tegemist on 1968. aasta mudeliga. Rõve on ta ikka ka. Vaata kasvõi, kuidas soojendusseadmete juthpaneel on sõna otseses mõttes külge kruvitud! Rõve, aga samas kuidagi ülbe:


http://www.auto-motor-und-sport.de/d/56245


Kohalik diiler on leitav aadressilt www.volga-auto.com. Lehekülg on parem kui ükski teine Volga-leht. Nende moto on aga "Stop talking about yesterday - Just drive a Volga". Vaadake, kui head pildid neil on! Mine või Saksamaale Volgat tooma - vastab EU nõuetele.


Tõeliselt rõve on aga maastur TsherAZ-3131 Cowboy, millest ma teid juba ammu informeerisin. See ka seal Auto, Motor und Sporti lehelt ülesleitav. Vaadake, kuidas salong on kokku klopsitud 2106-st, 2110-st Okast, Nivast ja kurat teab veel, millest...


Pelle, 02.11.04.

See artikkel pärineb Volgaklubi kodu
http://www.volga.ee

URL sellele jutule on:
http://www.volga.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=6