Volgaklubi kodu - 8. SEPTEMBER - VOLGADE LÕUNA-EESTI KRUIIS


8. SEPTEMBER - VOLGADE LÕUNA-EESTI KRUIIS
Kuupäev: Wednesday,29.August.2012 kell 15:16:32
Teema: Volgaga seotud uudised


Meil on rõõm teatada, et sel hooajal on tulemas veel üks suurem Volgade väljasõit. Oleme otsustanud võtta vastu Maanteemuuseumi kutse tulla Volgadega Põlvamaale. Juba kolmandat korda peetava vanavanemate päeva põhiteemaks on tänavu Gorki autotehase rajamise 80 aastapäev. Põhitähelepanu saab endale põlvkondi ühendav tehase lipulaev Volga. Toimub Volgade paraad, osalejatele tasuta muuseumiekskursioonid, kohal on ¨ar¸e joonistav rändkunstnik, pillimees ja osavate kätega patsipunuja. Valkla kõrtsi ees peetakse puutöölaata ning õpitubades saab iga külastaja käe saepuruseks teha. Vigursaagijad näitavad kõrgemat pilotaa¸i sae käsitsemisel ning valmistavad külastajate silme all unistuste auto. Volgaomanikele põnevad võistlused ja detailikonkurss – külastajad valivad kohaletulnud Volgade hulgast kõige ebavolgalikuma detaili – omapärase tuuningu, mis originaalis Volga juurde ei kuulunud; olgu selleks siis roolile punutud kate, merevaigust käigukanginupp või muu omanäoline lisandus.

Sealt edasi moodustame kolonni ja sõidame Volgadega Lennunudsumuuseumisse (ca 35 km), kus tutvume omaaegse Vene lennundustehnikaga. Meid ootavad niisugused nostalgilised masinad nagu Tu-134, An-2, Jak-40, Mi-8 ja palju muud. Lennukitesse saab sisse vaadata ja tellitud giid räägib meile mida ta teab. 
Päeva lõpuks suundume Põlvasse Pesa hotelli, sööme õhtusöögi ja jääme sinna ka ööbima. Huvilised, kes soovivad ööbima jääda, peaksid tegema ise hotelli broneeringu. Kasutades märksõna "Eesti Volga Selts" rakendatakse teile soodushinda. 

Eesmärk on veeta üks kena ja rahulik päev, kruiisida Volgadega mööda Lõuna Eesti käänulisi teid ning mis põhiline - nautida head seltskonda. Ootame aktiivset osavõttu.


  
See artikkel pärineb Volgaklubi kodu
http://www.volga.ee

URL sellele jutule on:
http://www.volga.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=50