Volgaklubi kodu - Ettevaatust Auto 2010, KOGUNEME KELL 11:00 Keila kesklinnas


Ettevaatust Auto 2010, KOGUNEME KELL 11:00 Keila kesklinnas
Kuupäev: Tuesday,18.May.2010 kell 17:11:04
Teema: Volgaga seotud uudised


Sellekevadine Volgade väljasõit egiidi all "Ettevaatust, Auto" leiab aset 29.05.2010 algusega kell 11:00 Keila linnast.

Täpsemalt koguneme päeva alustamiseks Keila linna Paldiski maantee lõigule, mis jääb Jaama ja Põllu tänava vahele. Seoses Keila Päevaga on tänav liikluseks suletud ning ruumi Volgadele peaks seetõttu olema lahedalt.


Keilast liigume taas kaardil vabalt valitud marsruudi alusel edasi trassil, mis hõlmab tõeliselt looduskauneid paiku nagu Türisalu või Paldiski pank ja Keila-Joa juga.


Kuid juba mõnisada meetrit maanteest eemal võivad Volgasõbrad leida end Nõukogude armee raketibaasist, tuumarajatise kõrvalt või koguni mahajäetud kardirajalt.


Nagu ka eelnenud aastatel tavaks on saanud, puudub osalejatel vajadus spordiriietuse järele. Piisab kingadest ja viigipükstest ning samuti ei ole vajalik kulgeda kruusateedel. Küll aga pakuvad külastatavad paigad võimalusi teha reklaamihõngulisi või lihtsalt nostalgilisi fotojäädvustusi perekonna fotoalbumi tarvis.


Päeva lõpuks jõuame Laitse lossi, kus soovijatel on võimalik kinnitada keha ja kosutada kurku.


Ühtlasi teeme Laitse lossis päevast audiovisuaalse kokkuvõtte ning anname üle sümboolsed auhinnad parimatele ja stiilseimatele osavõtjatele.


Lisainfot ürituse kohta leiab www.volga.ee Foorumist, ühtlasi võib küsimuste korral julgesti helistada korraldustoimkonna valvelauda (Tauno Mõts, tel 51 46 135 või Martin Ruud, tel 52 94 360).


Loodame, et tuleb ilus päev Volgadega!
Parimate soovidega,


EVS Presiidium

See artikkel pärineb Volgaklubi kodu
http://www.volga.ee

URL sellele jutule on:
http://www.volga.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=46