Volgaklubi kodu - Bush ja Putin veeresid Volgal


Bush ja Putin veeresid Volgal
Kuupäev: Wednesday,11.May.2005 kell 10:19:24
Teema: Volgaga seotud uudised


9. mai pidustustel Moskas osales ka Ameerika Ühendriikide president George W. Bush. Vene presidendil Vladimir Putinil lõi äkki välja traditsiooniline Vene külalislahkus, mis käsib kallile külailsele pakkuda ainult parimat. Miks mitte ka parimat kodumaist sõiduautot. Putin sõitis tähtsale väliskülalisele vastu Volga Gaz 21-ga.

Loomulikult ei suutnud Ameerika liider hoiduda liigsetest emotsioonidest niisugust Volga-kaunitari nähes ning Sm. Putini lahkel loal hõivas ise väärika sõiduki sohvrikoha.
Siiani pole suudetud tuvastada, mis sõidukiga täpselt tegu on. Ametlikes teadaannetes väidetakse Volga sünniajaks aasta 1956, ent piltidelt vaatab vastu hoopis II seeria Volga, mis tuli tootmisse alles 1958. Samuti võib kahtluse alla seada Volga täisoriginaalsuse, kuna armastatud diivani asemel vaatavad salongist vastu heleda nahaga kaetud eraldi esiistmed. Peatugedega pealegi. Peatugede kuju järgi võiks oletada, et istmed on kunagi kuulunud 7. seeria BMW-le. Tehnika osas ei oska midagi spekuleerida. Auto istub kuidagi madalamal kui originaal Volgale kohane. Samas on säilinud roolisambal väike käigukang, mis justkui viitaks originaaltehnikale.


Kui keegi teab Sm.Putini Volgast rohkem, palun andke meile ka teada.


Põnevaid sõidukeid liikus paraadil veel:


See artikkel pärineb Volgaklubi kodu
http://www.volga.ee

URL sellele jutule on:
http://www.volga.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=17