Volgaklubi kodu - 8. SEPTEMBER - VOLGADE LÕUNA-EESTI KRUIIS
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· FoorumPraegu on, 82 külastaja(d) ja 2 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA

Volgaga seotud uudised
Postitanud Martin Wednesday,29.August.2012 kell 15:16:32

8. SEPTEMBER - VOLGADE LÕUNA-EESTI KRUIIS
Martin Wednesday,29.August.2012 kell 15:16:32
Meil on rõõm teatada, et sel hooajal on tulemas veel üks suurem Volgade väljasõit. Oleme otsustanud võtta vastu Maanteemuuseumi kutse tulla Volgadega Põlvamaale. Juba kolmandat korda peetava vanavanemate päeva põhiteemaks on tänavu Gorki autotehase rajamise 80 aastapäev. Põhitähelepanu saab endale põlvkondi ühendav tehase lipulaev Volga. Toimub Volgade paraad, osalejatele tasuta muuseumiekskursioonid, kohal on ¨ar¸e joonistav rändkunstnik, pillimees ja osavate kätega patsipunuja. Valkla kõrtsi ees peetakse puutöölaata ning õpitubades saab iga külastaja käe saepuruseks teha. Vigursaagijad näitavad kõrgemat pilotaa¸i sae käsitsemisel ning valmistavad külastajate silme all unistuste auto. Volgaomanikele põnevad võistlused ja detailikonkurss – külastajad valivad kohaletulnud Volgade hulgast kõige ebavolgalikuma detaili – omapärase tuuningu, mis originaalis Volga juurde ei kuulunud; olgu selleks siis roolile punutud kate, merevaigust käigukanginupp või muu omanäoline lisandus.

Sealt edasi moodustame kolonni ja sõidame Volgadega Lennunudsumuuseumisse (ca 35 km), kus tutvume omaaegse Vene lennundustehnikaga. Meid ootavad niisugused nostalgilised masinad nagu Tu-134, An-2, Jak-40, Mi-8 ja palju muud. Lennukitesse saab sisse vaadata ja tellitud giid räägib meile mida ta teab. 
Päeva lõpuks suundume Põlvasse Pesa hotelli, sööme õhtusöögi ja jääme sinna ka ööbima. Huvilised, kes soovivad ööbima jääda, peaksid tegema ise hotelli broneeringu. Kasutades märksõna "Eesti Volga Selts" rakendatakse teile soodushinda. 

Eesmärk on veeta üks kena ja rahulik päev, kruiisida Volgadega mööda Lõuna Eesti käänulisi teid ning mis põhiline - nautida head seltskonda. Ootame aktiivset osavõttu.


  


 
 
Seonduvad lingid
· Lähemalt Volgaga seotud uudised
· Uudised koostas Martin


Enim loetud jutt Volgaga seotud uudised:
13. AUGUSTI KOKKUTULEK


Artikli hinnang
Keskmised punktid: 5
Häält: 5


Palun mõtle hetk ja hinda seda artiklit:

Suurepärane
Väga hea
Hea
Tavaline
HalbValikud

 Printeri sõbralik  Printeri sõbralik

 Saada sõbrale  Saada sõbrale


Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud