Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Suursõit 2010
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 277 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Suursõit 2010
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Suursõit 2010

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Tõnu
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 10, 2005
Teateid: 84
Asukoht: Viljandi maakond

TeadePostitatud: P juuni 27, 2010 1:21 pm    Postita teema: Suursõit 2010 Vasta viitega

osalesin pealtvaatajana ja õnnestus näha vilksamisi Robi-tervitused!,Janekit Võhmast,kellega sai pikemalt räägitud ja väga suurt hulka vanaautosid.Oli ka selliseid Volgasid,mida pole kas enne tähele pannud või on nad nüüd välja tulnud.Kuidas teil möödus suursõit?,kas osaledes või pildistades.Oman ca 80 kaadrit üritusest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Jaska
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 05, 2007
Teateid: 220
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: P juuni 27, 2010 1:28 pm    Postita teema: Vasta viitega

Aga jaga neid kaadreid
_________________
Lugupidamisega
sm Jaska
50 52 309
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
mel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 10, 2004
Teateid: 160
Asukoht: Tartu-Võru

TeadePostitatud: P juuni 27, 2010 5:56 pm    Postita teema: Vasta viitega

Endal samuti Suursõit täies mahus kaasa tehtud. Seltskond oli tore, ilm oli hea ja õnneks pidas uunikum ka ~950. kilomeetrile kenasti vastu.
Tänud korraldajatele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: P juuni 27, 2010 9:47 pm    Postita teema: Vasta viitega

Käisin koos sm. Tihhoniviga mõlemat üritust vaatamas LaitseRallyPark'is ning koos Andruse ja Jörgeniga Pärnus. Väga tore oli näha korraga nii palju vanatehnikat.
Rahvast oli nii palju, et vahepeal enam ei suutnud päris ära registreerida ... Smile
Tõnu nägin vist vilksamisi Heiksoni volga juures Side tn. platsil?

Väga lahedaid masinaid ning kooslusi oli.
Minule jäid seekordeslt ürituselt meelde:

Soome putukas - mingi roheline lai ameerika auto. mis oli läbinud stiilse customkuuri.
Kuusalu Autobaasi Volvo Katerineholm - Väravamehaanik sai Pärnus seda rooli ikka päris palju keerata. Ikka uskumatult hea nägi see buss välja.
Kollane ikarus - tuiskamas Pärnus Tammsaare puiesteel, see oli nagu kaader 90'atest. Korralik diislipilv üleval....
Heiksoni volga oma lisadega - skif telkkäru ja kasettmakk raadio asemel.
Heleroheline, beezi katusega Gaz21 - Laitsesse veidi hilinedes sõitis see masin kohale vaid rehvide sahinal. Väga vaikse käiguga masin.

Loomulikult oli veel tonnide viisi asju mis pakkusid huvi, kuid need olid asjad, mis jäid veidi eredamalt meelde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: E juuni 28, 2010 8:39 am    Postita teema: Vasta viitega

Käisin ka suursõitu sii Elvas vaatamas, kohtusin ka Janekuga:D ning ka paljude teistega. Oi üritus oli väga tore ja meeldiv, minu poolt valik fotosid siit: http://fotoalbum.ee/photos/steves/sets/1010099
Sai ka filmi juppe tehtud aga need on veel töös kui valmis saavad siis postitan vanatehnika.ee-sse vastavasse teemasse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: E juuni 28, 2010 7:30 pm    Postita teema: Vasta viitega

Nüüd siis filmi juppid ka üleval neile kellele meeldivad liikuvad pildid:
http://www.youtube.com/watch?v=N_plsw7o0HM
http://www.youtube.com/watch?v=ewa2YF_fN8s&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qpMfvwvVVp8
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T juuni 29, 2010 9:01 am    Postita teema: Vasta viitega

Tänud Zaparovile operaator Kõpsi töö eest. Küsimus osalejatele: mis aastakäigust alates võis enda Sõpra üles anda osalemisel. Kas vajalik must number. Ei näinud mudelit Gaz 24 ja modifikatsioonidest 31... rääkimata.
Kaldi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: T juuni 29, 2010 10:06 am    Postita teema: Vasta viitega

Tõnu on saatnud mulle mailile valiku pilte, kuid ma pole jõudnud neid üles laadida. Kapitalist nõuab oma päevasel ajal.

Käisin ka seekord vaatlejana, mitte osalejana. Osaliselt seetõttu, et mul polnud niisugust vanatehnikat, mis oleks sobinud kolonni panna (olgugi, et mitte kõik osalejad polnud nii enesekriituilised). Enamus on mul liiga uued ja paar aastaarvu poolest sobivat sõidukit ei ole veel küpsed. Teine põhjus on see, et mulle väga ei sobi see ürituse pikk ja skautidele orienteeritud formaat. Telkides magamine ning lõke koos grilli ja sääskedega on minu jaoks alati punane tuli. Ei ole looduse rüpes kasvanud ja minu jaoks on see pigem üleelamine kui elamus. Aga vaadata oli kolonni tõesti ilus ja selles mõttes sain üritusest väga positiivse süsti.
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
mel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 10, 2004
Teateid: 160
Asukoht: Tartu-Võru

TeadePostitatud: T juuni 29, 2010 10:25 am    Postita teema: Vasta viitega

Kaldi kirjutas:
Küsimus osalejatele: mis aastakäigust alates võis enda Sõpra üles anda osalemisel. Kas vajalik must number. Ei näinud mudelit Gaz 24 ja modifikatsioonidest 31... rääkimata.
Kaldi


Suursõidul ametlikult osalev mootorsõiduk pidi olema vähemalt 35 aastat vana (so vanasõiduki staatuses)
Mõningad nooremad masinad said korraldus toimkonnalt eriloa osalemiseks.(näiteks kasvõi kollane Ikarus)
Lihtsalt kaasa sõita võis igaüks.....
Muide, Gaz 24 vuras ametlikult kogu trassi kenasti läbi Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
mel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 10, 2004
Teateid: 160
Asukoht: Tartu-Võru

TeadePostitatud: T juuni 29, 2010 10:34 am    Postita teema: Vasta viitega

Sm.Tihhonov kirjutas:
Teine põhjus on see, et mulle väga ei sobi see ürituse pikk ja skautidele orienteeritud formaat. Telkides magamine ning lõke koos grilli ja sääskedega on minu jaoks alati punane tuli. Ei ole looduse rüpes kasvanud ja minu jaoks on see pigem üleelamine kui elamus.


Aga Laidoneri sõit oligi ju mõeldud huvilisele, kellele Suursõit tundus
pikk ning, kes eelistasid jaanipäeval hotellis ööbimist telgile ja lõkkele
(jah,paraku ka sääskedele)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
MTJ juhataja
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 07, 2007
Teateid: 490
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K juuni 30, 2010 10:12 pm    Postita teema: Vasta viitega

MTJ oli esindatud vaatlejana Suursõidu stardis Laitses. Suurürituse auks ajasin pärast riigilipu heiskamist oma 59.a. Volga pidullikult garaazhist välja ja seekord mind lausa sõidutati stardipaika. Ilus illm, ilusasti riietatud meeldivad inimesed, ilusad autod. Mida muud võiks tahta jaanilaupäevalt?
Minu silmis selline üritus propageerib väga hästi tuhandetele kaasmaalastele nii tehnikaharidust kui käsitööoskusi ja viriseda siinkohal oleks sobimatu. Ürituste korraldajad ja osalejad tegid ära suure töö ja saadan omapoolsed tänud neile.
P.S. Piisab ka vähemast. Pühade ajal ainult korraks Volgaga tanklas käies tulid mitmed inimesed seda vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud