Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Ettevaatust Auto '10 järelkaja
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 454 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Ettevaatust Auto '10 järelkaja
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Ettevaatust Auto '10 järelkaja
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Simmtann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 28, 2008
Teateid: 130
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L mai 29, 2010 7:42 pm    Postita teema: Ettevaatust Auto '10 järelkaja Vasta viitega

Terv.
Siimtamm ja kompanii on jällegi ürituselt elusalt tagasi. Järjekordselt tahame tänada kõiki volgainimesi, kes lubasid meil oma üritusest osa võtta. Oli ääretult tore päev. Kuna mina/meie jätkuvalt volgat ei oma, plaanisime tulla laadakaga - ikkagi sünnimaa pärast nagu väiksem vend volgale. Plaanisime, aga see raip ei elustunud. Nii saigi viimases hädas ellu äratatud mu tädi nissan sunny, mis peaks juba ammu surnud olema! Aga selle pika nutulauluga tahtsin jõuda selleni, et ei ole olemas halba ilma, on vale auto. Ei, see nissan ei olnud kabriolet, vaid ta lekkis igast otsast. Katuseluuk tilkus, läbi põhja pritsis sisse ja aknatihendid ei pidanud ka suuremat. Peale selle läks tagumine piduritoru katki, seega enne Laitse lossi jõudmist lõikasin torud pooleks ja keerasin otsad kahekorra, et vähemalt ees oleks midagi! Vähemalt sai teda statiivina kasutada! Kardetavasti lõppes teie üritusega selle auto eluteekond - Ootab metallihunt.

Aga mis ma ikka siin plääkan, pilte tahtsin jagada tegelikult!
Leiab nad aadressilt http://simmtann.planet.ee/autostaff/Ettevaatust%20Auto%202010/



Pole just suuremad asjad, aga sel aastal ei suutnud paremat kaamerat hankida.

Täname veelkord suuresti ja sügavalt kummardudes korraldajaid hämmastavalt huvitava ürituse eest!


PS! Kui uut teemat siiski vaja polnud, võib mu postituse kuskile mujale liigutada/kustutada !


Simmtann
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
diesel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Apr 04, 2006
Teateid: 101
Asukoht: maal

TeadePostitatud: L mai 29, 2010 9:06 pm    Postita teema: Vasta viitega

well, sai ka osalejaid takseeritud enne starti.
parim kommentaar kostis rahva hulgast.
emme rääkis lapsele, et vot see oli vene ajal kõige kõvem auto, kui sul volga oli siis olid üli kõva mees.
lapsuke vastas, et ma tean küll, see oli sama nigu väljamaa näts.
Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Jaska
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 05, 2007
Teateid: 220
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L mai 29, 2010 11:15 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tubli üritus nagu ikka.Tänud korraldajatele ja organisaatoritele.Isegi ilmataat andis endast parima ja hoidis ennast tagasi (võib-olla omab ka Volgat,et pilvi liigutada)
Ilus laupäev oli.Ainult kahju,et punased kammid olid müüdud.
_________________
Lugupidamisega
sm Jaska
50 52 309


Viimati muudetud Jaska poolt (L mai 29, 2010 11:36 pm), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Atašee
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2010
Teateid: 70
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L mai 29, 2010 11:21 pm    Postita teema: Vasta viitega

Esimene Volga Seltsi üritus tehtud ja mis muud öelda - super mõnus päev oli ning i-le punkti pani kokkuvõttes teine koht. Korraldajatelt väga hea töö, punktid olid väga huvitavalt valitud. Kohatised vihmahood ja ka rahe kippusid küll veidi segama, kuid kenad loodusvaated kompenseerisid selle täiesti. Lausa uskumatult palju jäi silma erinevaid autovrakke, sealhulgas üllatas Gaz-tüüpi autode rohkus.
Üldiselt olen seal kandis päris palju liigelnud, kuid erinevates nurgatagustes, hoovides ja kõrvalteedel avanes hoopis teine vaatepilt kui seni nähtud.
Terve sõidu kõige koomilisem juhtum oli Rummus "Solo" poes ( punkti küsimus oli, palju maksab 0,5kg Ivani pelmeene?). Poodi sisse astudes uurisin külmikut, kuid eelnimetatud toodet silma ei hakanud. Veel enne kui jõudsin müüjalt küsida, ütles tema: "Te otsite pelmeene? Neid mul pole, kuid nad maksavad 23 krooni." Laughing Mis mul muud üle jäi kui tänada.
Muidugi oli äärmiselt meeldiv, et pea igal hetkel olid muidu nii üksluist liiklust ilmestamas Volgad.
Kestvad kiiduavaldused korraldajatele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: P mai 30, 2010 12:19 am    Postita teema: Vasta viitega

Korraldajad olid taaskord tasemel. Kiitus!
Seekord oli väga hea lisa ka kohene tulemuste ja vastuste esitlus.

PALJU ÕNNE Ettevaatust Auto 2010 T¨empionile Heiksonile!

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: P mai 30, 2010 10:23 am    Postita teema: Vasta viitega

Lõuna rajooni mehed eesotsas Sm.Pukspuu, Sm.Gazik ja Sm.Zaparov jõudsid ka kõik kenasti koju.
Minule jääb see üritus kindlasti pikaks ajaks meelde, nii palju Volgasid, erinevatest markidest ja aasta käikudest polnud ma varem koos näinud.
Peab ütlema,et polnud mitte ainsatki momenti kus oleks mul igav hakanud. Kohtusin ka mitme seltsimehega, keda polnud elusuuruses näinud.
Meie ekipaa¸i jaoks oli kõige müstilisem punkt n.ö "Mägra märgiga auto",millest me isegi mööda sõitsime, kuid suutsime vaid auto nr fikseerida kuid mitte seda,mis märk seal ees oli.


Kuna pilte sai palju tehtud siis siia esialgu väike ülevaade, mis mulle fotoaparaadi ette jäi. Valik on puhtalt minu kunstilisest meelest lähtuv.
NB! Ãœritan rohkem pilte jooksvalt lisada, seega varuge kannatust.

Kogunemine Keilas



Pean häbiga tunnistama,et ma ei tea, kes selle volga omanik on nime pidi ,kuid see auto oli üks paljudest,mis mulle meeldis ja tundus väga fotogeeniline olema.

Meie ekipaa¸ sattus peale kui AS Kuusakoski kopp lammutas Kraz kraanasid Sad Selle punkti juures tekkis meil lausa hirm,et kas tuleb miski hiigel magnet ja tõstab ka meid kusagile konteinerisse või tuleb see kopa juht meile kallale.

Esialgu üks foto ka lõpp punktist Laitses.

Ürituse korraldajatele suur kummardus, üritan ka järgmine aasta kohal olla, loodetavasti siis oma masinaga Wink


Viimati muudetud Zaparov poolt (T juuni 01, 2010 8:42 pm), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Heikson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 25, 2010
Teateid: 49
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: P mai 30, 2010 12:10 pm    Postita teema: Vasta viitega

Suured tänud korraldajatele, seekordne interaktiivne lähenemine oli väga lahe. Operatiivselt ja selgelt oli näha enda head ja vead. Ekstra tänu ka Padise poistele kellelt sai jalgratast laenatud katlamaja külastuseks.
Tänud ka tublidele kaardilugejatele Sigridile, Keiule ja Janekile.
Ettevaatus Auto üritusel olin esmakordselt oma autoga, eelmisel paaril korral olen olnud Helitehniku tiimis. Oleks võtnud nüüd sõbra enda auto peale kuid naised krabasid ta endale. Mul ei jäänud midagi üle ja olin sunnitud meeskonna koostama oma ala tõelistest professionaalidest, Janek ja Keiu tegelevad autoorienteerumisega ning kaardilugeja Sigrid harrastab orienteerumist maastikul. Järgmisele üritusele saame Janeki ( Sm Soosell) ja Keiu juba endile tõsisteks vastasteks, seekord jäi neil oma Volga valmimisest loetud tunnid puudu.
Kombainid on ka ühed toredad põllutöömasinad aga kortermaja parkimisplatsil neid siiski kuigi sageli ei kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Västrik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004
Teateid: 1130
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: P mai 30, 2010 1:06 pm    Postita teema: Vasta viitega

Aitäh kõigile heade sõnade eest!

Tänan südamest kõiki osalejaid ja loodan, et vaatamata ilmale pakkus Volgadega sõitmine siiski pigem positiivseid noote.

Ãœrituse tulemused on leitavad siit:

http://www.volga.ee/Events/input_results.php?demo=61


Parimate soovidega,

Sm. Västrik
_________________
Jõudu annab A-76
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm Tamm
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 14, 2006
Teateid: 226
Asukoht: Viimsi vald

TeadePostitatud: P mai 30, 2010 1:15 pm    Postita teema: Vasta viitega

Sm Tamme ekipaa¸ tänab samuti suurepärase sõidu- ja looduselamuse korraldamise eest! Viimane nädal pöörast pingutamist tasus end ära! Kahjuks oli teinegi retro üritus ees ning pidulikule lõpetamisele ei saanud jääda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Teeameti Direktor
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2008
Teateid: 159
Asukoht: Tallinn - Keila-Joa

TeadePostitatud: P mai 30, 2010 8:16 pm    Postita teema: Vasta viitega

Teeamet tänab ka korraldajaid. Üks ütlemata tore üritus oli. Suured tänud sisutiheda laupäeva eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Sm. Autojuht
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 551
Asukoht: Rapla mk.

TeadePostitatud: P mai 30, 2010 9:24 pm    Postita teema: Vasta viitega

Igatahes.. .Seal me olime ja tõesti peab au korraldajatele andma.Ega ikka omapead poleks kuhugi raketibaasi või näiteks mingisse vanasse vanglasse kolama sattunud.Läbi selle sain nüüd tegelikusest Eestis hoopis uue pildi.Kenasti oli ka tulemuste töötlus paigas.Kiitus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Tamm
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 14, 2006
Teateid: 226
Asukoht: Viimsi vald

TeadePostitatud: E mai 31, 2010 10:48 am    Postita teema: Vasta viitega

Pilte kah: http://www.foto24.ee/album/52085
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Liinuska
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 11, 2008
Teateid: 33
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E mai 31, 2010 7:12 pm    Postita teema: Vasta viitega

Suured tänud korraldajatele mega laheda ürituse eest!
Naiskond hoiab pöidlaid, et üritus ka järgmine, ülejärgmine, üle-ülejärgmine aasta samas vaimus jätkuks Smile

Kohtumisteni!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 765
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T juuni 01, 2010 4:31 pm    Postita teema: Vasta viitega

Suured tänud! Ja veelkord suured tänud!!! ÜLI-ÜLITORE üritus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: T juuni 01, 2010 9:25 pm    Postita teema: Vasta viitega

Nii siis lubatud pildid,sai tehtud valik siis paljude fotode seast, üritasin parimad neist siia välja panna.
Mõned fotod Keilast

Soomest üritusele tulnud autod

Eriti põnevaks asutus Volgahuvliste seas just see roheline GAZ 24 millel oli üsna palju Soome edasimüüja poolseid lisasid ja muudatusi küljes.

Ãœks pildike teepealt

Paldiski tuuma objekt, nüüdseks küll ammu suletud,kuid mõelda vaid,et 1991.a oli seal veel (osaliselt)toimiv tuumareaktor
[img]http:
//www.volga.ee/albumphoto_dl/tn_IMGP1780x.JPG[/img]


Paldiski panga ääres, kahjuke ei tea millisele seltsimehele see kreemikas pruun volga kuulub Sad

Paldiski garaazi koperatiivi ümbrus, kust Gaziku onu juhuslikult kolm korralikku AZLK 2140 iluvõre leidis prügihunnikust.

Üks kena "kapoti loom" jäi ka pildile.

Mõned fotod Laitse lossi juurest.


Ja lõpetuseks paar vidoet ka:
http://www.youtube.com/watch?v=1GQZ2C3EWJs
http://www.youtube.com/watch?v=URja7-XR23E&feature=related

Minu poolt kõik
Reporter Zaparov
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud