Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Suurim üleeuroopaline GAZ-ide kokkutulek 2009 a. Ukrainas
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 442 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Suurim üleeuroopaline GAZ-ide kokkutulek 2009 a. Ukrainas
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Suurim üleeuroopaline GAZ-ide kokkutulek 2009 a. Ukrainas
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Uudised meilt ja mujalt
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: E dets 29, 2008 6:55 pm    Postita teema: Suurim üleeuroopaline GAZ-ide kokkutulek 2009 a. Ukrainas Vasta viitega

Tähelepanu seltsimehed.

Tuleval, 2009.-ndal aastal toimub hooaja suurim üleeuroopaline GAZ sõiduautode kogunemine 30.juulist - 02.augustini vennasvabariik Ukrainas.
Esindatud on Slovakkia, T¨ehhi, Ungari, Ukraina jt. riigid oma klubidega.
Kohal on Gaz-i kõik sõiduauto mudelid. Tegevust peaks olema nii originaali kui tuningu meestele(loe- kärrrbsed, toim.)
Seltsimehed oleks väga huvitatud ka meie kohalviibimisest.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: E dets 29, 2008 6:59 pm    Postita teema: Vasta viitega

Euroopas seni toimunud üritustele on korraldajad meid ikka kutsunud, kuid siiani ei ole me läinud.
Seekord, isegi kui EVS ametliku delegatsiooniga ei lähe, plaan endal minna (kuna naist pole hetkel kodus, võin seda kindlalt väita)
.
Teema on hetkel toores ja infot koguneb 2009 kindlasti juurde.
Aga mis seltsimehed arvavad?
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Teeameti Direktor
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2008
Teateid: 159
Asukoht: Tallinn - Keila-Joa

TeadePostitatud: E dets 29, 2008 7:59 pm    Postita teema: Vasta viitega

Teeamet tervitab sellist initsiatiivi ja on ka valmis kohvreid pakkima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Väravamehaanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 24, 2005
Teateid: 413
Asukoht: Kuusalu Autobaasi värav

TeadePostitatud: T dets 30, 2008 11:30 am    Postita teema: Vasta viitega

Mina loen siit foorumist, et eestimaalased importisid Euroopas kõige rohkem Volgasid 2008. aastal. Mõnes teemas on lausa pildid sellest, kuidas inimesed kodus Volgasid mitmekaupa komplekteerivad täiesti, ma ütleks, tehase tasemel. Meie vabariigis on mitmeid täiesti heas sõidukorras GAZ limusiine, mis ma julgen arvata on oluliselt paremas konditsioonis, kui Samsungi televiisoritega isendid vennasvabariikides.

Ja nüüd ma küsin: miks meil siin ei korraldata üleplaneedilist Volgade kokkutulekut, miks me peame selleks Ukrainasse sõitma. Sest nagu noored ütlevad, et jee me sinna sõidame kogu oma uhke delegatsiooniga, kui siis ainult nõned lähevad. Aga meil siin on ju üksikisikutel suuremad Gorki tehase kollektsioonid, kui maailmas kokku. Ja üks inimene ei saa ju mitmega sõita. Et me võiks aastal 2011, siis kui kangelaslinn Tallinn saab Euroopa muinaspealinnaks, korraldada Tallinnas ülemaailmse Gorki autotehase suurnäituse ja kokkutuleku ja sm. Tihhonov võiks juba präegu projekti valmis kirjutada ja viia selle sinna kuhu vaja http://www.tallinn2011.ee/index.php?id=90&PHPSESSID=fbac1c427af456e9a75ab3106d26629b
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: T dets 30, 2008 11:34 am    Postita teema: Vasta viitega

Ma ei saa seda teha. Ma kardan niiväga Anu Valdmaad Very Happy

Ja pealegi ... mis Tihhonov. Anu Valdmaa peaks seda tegema. Mõtle, kust sealt saaks pappi pigistada ... uuu blin, valus hakkab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
sm. Antip
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 24, 2008
Teateid: 27
Asukoht: Tallinn, Vabaduse pst viib Laagrisse

TeadePostitatud: T jaan 06, 2009 9:40 am    Postita teema: Vasta viitega

Seltsimehed!

Sm. Väravamehaaniku ettepanek on väga edumeelne, ütleksin isegi, suure algustähega. 2011 kannataks Revalis tõesti korraldada GAZ-ide üleilmne väljanäitus. Kui orgkomitee selle viisaastaku plaani paneb, jõuaks igaüks oma Volga prillukiviks ihuda. Selle nimel tasub pingutada.
_________________
Jõudu annab Sotsialistliku Võistluse võitja Rändpunalipp! Ega ta ramp ikka anna...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Teeameti Direktor
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2008
Teateid: 159
Asukoht: Tallinn - Keila-Joa

TeadePostitatud: R jaan 23, 2009 2:08 pm    Postita teema: Vasta viitega

Teeamet siin arutles veidi ja jõudis tulemini, et edasi-tagasi u.3500km. Sinna sõit, juhul,kui erilisi suuremaid eksimusi teepeal ei tee,hotellis vahepeal ei ööbi ja auto vastu peab, kuskil 24 tundi (võib-olla roosa unistus).
Et kas auto peab vastu. Peab pidama ning praeguse seisuga stardib minu must esindussedaan juulikuu viimaste päevade varahommikul Keila-Joalt Ukrainasse Uzhorodi poole, et 30-dal kohal olla.
Vaatab auto tehnilise poole kriitilise pilguga üle (seda olen tegelikult juba 2 nädalavahetust selle reisimõttega teinud), teeb vastavad paredused ja minek.
Need siis plaanid enne naisele teatamist (peab tulema kaaspiloodiks ning kaardilugejaks) ja eeldatavate kulude kokkuarvutamist. Puhkus on selleks ajaks juba organiseeritud ja osaliselt ka rahalised vahendid, et kui kohapeal äkitselt antakse (loe vahetatakse rahapaki vastu) midagi, miskit defitsiiti või muud vajalikku kraami.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: R jaan 23, 2009 3:13 pm    Postita teema: Vasta viitega

Teeameti Direktor kirjutas:
Need siis plaanid enne naisele teatamist


Ma ei tahaks Teid väga ehmatada, seltsimees Teeamet, kuid Volgaleht on muideks naiste seas päris populaarne. No peamiselt küll nende naiste seas, kelle mehed siin kirjutavad. Sest see on naiste jaoks ainus võimalus teada saada, millega nende mehed TEGELIKULT tegelevad ja mida nad TEGELIKULT mõtlevad.

Nii, et kui te asute oma naist selleks jutuks ette valmistama, siis ta nagunii teab juba. Wink

Aga Sõbra G/K esinduse osalemine pole veel kaugeltki selge. GAZide kokkutuleku pärast nii kaugele ei läheks. Kui siis just defitsiidi ja reisielamuse pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R jaan 23, 2009 8:02 pm    Postita teema: Vasta viitega

Eile helistas mulle taaskord ürituse korraldaja ja teatas, et hetkeseisuga on enda tulekust teatanud 80 ekipaazi.
Ja hakkas ette lugema, kes mis autoga tulevad ja milline on nende särginumber (seda uuritakse, et vajaliku suurusega särk ette valmistada) jne... Isegi mina väsisin. Lubati millalgi nimekiri saata.
PS: kiideti taaskord meie originaalkorras autosid ja lisati, et tulge kasvõi Raf-iga, peaasi et ikka tulete.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Grupp Seltsimehi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 02, 2005
Teateid: 167
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L jaan 24, 2009 2:32 am    Postita teema: Vasta viitega

Lugupeetud kodanikud,

võiks igatahes kaaluda.
Kas kellelgi autos vaba kohta on? Ma tuleks kuulaks riigivastaseid juttusid.

Lugupidamisega
Grupp Seltsimehi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Volgaomanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jul 04, 2006
Teateid: 142
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: L jaan 24, 2009 4:06 am    Postita teema: Vasta viitega

Kui selle teema algust lugesin, siis esialgu arvasin samuti, et selline üritus võiks päris huvitav olla. Eriti kuna nüüd on lõpuks olemas ka sobivat marki sõiduk, mis küll veidi kõpitsemist vajab, kuid tolle ürituse ajaks korda saab.
Aga kui sain teada selle Volgade kokkutuleku toimumispaiga, milleks vist olevat U¸gorodi nimeline linn(vähemalt nii ma sain FinnVolga postitusest aru), siis selleks tuleb lisaks Lätile, Leedule ja Poolale ka praktiliselt vist terve Ukraina põiki läbi sõita.
See saab olema igatahes päris tõsine katsumus/väljakutse nii auto(de)le kui ka reisija(te)le.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Väravamehaanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 24, 2005
Teateid: 413
Asukoht: Kuusalu Autobaasi värav

TeadePostitatud: P jaan 25, 2009 8:03 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mina ei osale, sest naine ei luba. Aga mitte sellest ei tahtnud ma kirjutada, vaid sellest, et Volgadele on saadaval ka ajastukohaseid ja stiilseid haagissuvilaid, mis suurendavad küll kütusekulu, kuid aitavad hoida kokku hotelli kulusid.
GAZ 24 taga ei ole mina suvilat vedanud, kuid GAZ 21 kütuse kulu suureneb umbes 10 % kui sõita 70 km/h, üle selle kihutades ja iseäranis sajaga lastes tuleb muidugi kulu julgelt kahega korrutada. Oma majaga reisides jääb ära Volga parkimise probleem ja pidevalt saab puhkusel viibida koos oma lemmik autoga. Vanematele Volgadele sobivad import stiilimajad ei ole tänapäeval kallid ja umbes 10 000 Eesti raha eest on saadaval vägagi moekaid elamisi. Näiteks http://www.blocket.se/vi/19920744.htm?ca=3_s Alla 750 kg haagise juures pole isegi E kategooria juhiluba vaja. Stiilseid haagissuvilaid muidugi rentida ei õnnestu ja need tuleb päriseks osta.

Mina küll reisin nõndamoodi ja olen rahul, mina olen muidugi ka juba vanem inimene ja ei kannata issiase tõttu telgis magada. Tegelt ei viitsi vihmase ilmaga telki üles panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Teeameti Direktor
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2008
Teateid: 159
Asukoht: Tallinn - Keila-Joa

TeadePostitatud: E jaan 26, 2009 9:04 am    Postita teema: Vasta viitega

Teeameti marsruudiks oleks sõita Läti,Leedu,Valgevene ja Ukraina. Leedus sai äsja valmis uus maanteelõik Vilniusest Minskisse, mida kasutan. Kokku tuleks kilomeetreid kuskil 1650 - 1700 (Tallinnast Uzhorodi). Poolat väldiks. Halvad teed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: E jaan 26, 2009 10:07 am    Postita teema: Vasta viitega

Seltsimehed. Lähiajal vist tuleb hakata kolonni moodustama.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R mär 27, 2009 8:52 am    Postita teema: Vasta viitega

Mulle siin ikka tilgutatakse informatsiooni.
Näiteks osalevate sõidukite nimekirjas on enamik mudeleid Gaz-i toodangust.
Registreerunud autosid on tõesti seinast seina. Näiteks originaal 1s. 24



Või tuningusektori sinikärbes


_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Uudised meilt ja mujalt Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud