Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-ettevaatus on tarkuse ema
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 281 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Värske volgaomanik
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Värske volgaomanik

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm. Urkel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2008
Teateid: 15
Asukoht: Tartumaa, Külitse

TeadePostitatud: T mai 27, 2008 9:33 pm    Postita teema: Värske volgaomanik Vasta viitega

Tervist seltsimehed. Minu nimi on Marek Tartust ( aga kõigile volgasõpradele olen siis Sm. Urkel )
Tahaksin siinkohal kohe hakata uhkustama oma äsja soetatud uue "ilusa" Gaz 2410 -ga. (esmane reg. 01.01.1990).
Muide ostuloa sain althõlma Sm. Gaziku käest.
Volgast endast rääkides on sõna "ilusa" hetkel veel jutumärkides seetõttu ,et sõiduk on hetkel värvitöökojas ja sadulsepa käe all. Lõplik ümbersünni kuupäev pole veel lõpuni selge sest ootamatusi võib ju ikka ette tulla (näiteks ,et seda masinat korda saada tuleb veel viis sellist kõrvale soeatada või midagi sellist.) Juhul kui kõik läheb plaanipäraselt siis peaks see toimuma ~ 3 nädala pärast.

Minu Volga soetamise algne põhjus on ikka Volga ise või õigemini üks tõestisündinud lugu aastast 90-92 -st. täpselt ei mäleta aga...
Muinaslugu ise on aga selline: Ostis siis üks "Kanada" onu oma kolmele tädilapsele Tallinnast (läbi valuutakaupluse uhiuued Volga GAZ 24-10) - Või ma vähemalt mäletan seda nii. Igatahes üks nendest mida ma mäletan eriti hästi oli valge 24-10 kõige oma kollaste lisatulede, rohelise samet salongi plastik kilpide ja kõige muu ilusaga. See masin oli nii ilus ,et mälestus võtab silmad siiani märjaks. Ühesõnaga kadedus on edasiviiv jõud ja juba ~ 16 aastat hiljem suutsin ka endale sellise soetada.
Igatahes minu enda soetatud volga on valge ja selleks see ka jääb. Salong on tal originaalis küll beez aga saab olema siis peale remonti roheline samet.
Nagu minu jutust juba aru olete saanud olen ma tõelise võhikuna hakanud tegelema kõigepealt välise iluga ja alles siis tungin veermiku ja mootori kallale. Tegelikult on aga sellele oma põhjus: St. proua Urkel - kes ei aksepteeriks roostes ja kopitanud salongiga "Volga" nimelist luksusaoutot. Ning seetõttu oleks minu edasine saatus vähemalt Volgaomanike nimekirjas küsitav. Seega otsustasin kõigepealt välise ilu kasuks.
Oma süü on siin ka muidugi sm. Gazikul kes suutis mulle kuu ajaga uuesti selle Volga pisiku sisse süstida ja ...
...aga nüüd ta vist juba kahetseb seda.

Tegelikult tahtsin lihtsalt öelda tervist seltsimehed.

Lugupidamisega
Sm. Urkel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: T mai 27, 2008 10:58 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere sm Urkel.

Me kõik oleme niimoodi alustanud. No et üks Volga ja väline ilu kõigepealt jne. Ja usu mind, sul ongi neid varsti viis tk. Soovitan vähendada kontakti onu Gazikuga. Vajadusel vaheta telefoninumbrit. Gazik on juba tablettide suhtes immuunne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: K mai 28, 2008 10:16 am    Postita teema: Vasta viitega

See mees on tänaseks päevaks juba tõeline "volgakärbes".
Ravile ei allu vist enam nüüdseks.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud