Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Gaz 3102 vabamüügis
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 238 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Gaz 3102 vabamüügis
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Gaz 3102 vabamüügis

 
Uus teema   See teema on suletud ja sa ei saa postitada ega muuta oma teateid.    Volgaklubi foorum -> Müük
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: E veeb 14, 2005 2:59 pm    Postita teema: Gaz 3102 vabamüügis Vasta viitega

Mitmete seltsimeeste tungival nõudmisel on presiidium otsustanud järgmist: "Seoses suure nõudlusega tuleb GAZ 3102 tüüpi sõidukite eraldusi suurendada!!!"

Tihhonov koristas garaazi ja leidis sealt ühe Eesti NSV Ministrite Nõukogu Autobaasist maha kantud Volga (katuseantenniga). Kaalunud pikalt sõiduki saatust, otsustas ta anda selle üle kesklaole.



Eelmised kaks kesklaos arvele võetud Gaz 3102-tüüpi sõiduautot on müüdud loosiratta abiga välja kirjutatud ostuloaga (ma ei kahtlusta korruptsiooni, kuna ma olin ise müügi juures). Parandamaks vabamüügis olevate sõidukite statistilist näitajat, sündis otsus panna viimane 3102 vabamüüki. Rohkem meil neid ei ole.

Sõiduki tehniline spetsifikatsioon:

Sõiduki kere ja salong on komplektne. Esi ja tagatiivad on rahuldavas korras (läbivat roostet pole kuskil) Uksed on erinevas seisukorras. Mõnel on isegi altääred täiesti korras, teisel jällegi roostet. Ilmselt vahetamist vajab ainult juhiuks. Põhja all on olukord veidi hullem. Vahetamist tahavad küljekarbid ning üks poolraam (see summuti poolne, nagu ikka). Pakiruumi põrand on oluliselt kobedam kui enamustel omasugustel, kuid remonti tahab ikka.
Üsna jube on värvitöö kvaliteet, mis jätab mulje nagu oleks kohati rulliga värvitud. Stanged ja tuled on kõik olemas. Esistange on peaaegu hea, tagastange mingi imelik koopia, mis ei läigi kuigi hästi. Esivõre on algupärane kolmeosaline võre. Taksot pole sõitnud.
Ma ütleks kere seisukorra hindeks 3+. Tahab remonti ja loomulikult üle värvimist, kuid üldsegi mitte nii hull kui 3102-tüüpi autodel sagedasti kipub olema.

Mootor on 2410 oma (või oli 24??? peast ei mäletagi). Masin sõitis igale poole omal jõul, kuni jäi umbes kaheks nädalaks seisma. Nüüd ei tule kütus enam üles. Pole veel jõudnud uurida, kas on pump kinni jäänud või mingi muu häda. Sõidumuljete põhjal ütleks, et see pole just tippklass. Kõik toimib, kuid auto "kiliseb-koliseb" rohkem kui üks Volga tohiks.

Salong on helebeez, riidest. Istmed on kõik terved, kuid veidi volti vajunud ning kahes kohas oli koniauk. Põrandal on pruunid originaal vaibad, millest esiistme juures olevad vaibad on kuhugi kadunud. Tahab puhastamist ja kõva kasimist. Armatuurlaud pealt pragunenud (nagu kõikidel minu valduses olnud 3102-tüüpi Volgadel). Ühe soojendusresti asemele on paigaldatud miniatuurne televiisor. Ülikõva tase multimeedia vallas. Salong tervikuna pigem räbal kui korralik.

Sõiduk seisab Tallinnas, Nõmmel. Müügiga ei ole kiiret, sest otseselt ees ta ei ole. Samuti ei müüda teda kiire rahahäda pärast. Lihtsalt tuleb tõele aru anda, et kõki Volgasid ise korda teha ei jõua ja seega olen ma valmis loovutama ta mõnele tublile seltsimehele, kes sooviks astuda 3102 omanike ringi. Oleks tore omavahel muljeid ja varuosi vahetada.

Sõiduki hind 150000 rubla, ehk 15 000 krooni.

Info edastas:
Kesklao vahetuse vanem ja realisatsioonidirektor
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: E mai 02, 2005 11:14 am    Postita teema: Vasta viitega

Kuna ülalpool pakutud masin on leidnud uue omaniku, siis minu poolt teema lukku.

Loodame, et antud masin pärast mõningaid remonttöid endisest paremas vormis peagi jälle tänavatele jõuab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   See teema on suletud ja sa ei saa postitada ega muuta oma teateid.    Volgaklubi foorum -> Müük Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud