Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 248 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - GAZ 24 (1977) roheline, Zaparov
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

GAZ 24 (1977) roheline, Zaparov
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: N okt 16, 2014 4:22 pm    Postita teema: Vasta viitega

Võtkem seda kui uuendust teemale:

Eile käis mul külas kodanik Medvedjev. Kahjuks jõudis ta küll ajal,kui väljas enam midagi ei näinud. Kuid sellegi poolest sai talle täidetud lubaduse, näidata ette oma Volga. Ilmselt räägib kodanik Medvedjev millalgi oma muljetest ,selle reisi käigus.

Volgaga ei sünni jätkuvalt midagi. Olen soetanud siit ja sealt,mõned vidinad aga see on ka kõik. Vahepeal on igasugu rohkem või vähem hullusid mõtteid olnud. Nii mootori kui värvilahenduse osas aga sellest ei hakka detailsemalt rääkima kuna ükski neist, eriti hea lahendus ei ole. Kokku saab seda kõike võtta lausega: Volgast, Mersut ei ehita!

Lõpetuseks: kuna siin teised seltsimehed juba ka V8 mootoriga sõbrustavad. Siis juhuse tahtel soetasin endale tööautoks, ühe V8 mootoriga kalluri.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: L nov 15, 2014 12:43 pm    Postita teema: Vasta viitega

Vahest kohe ei vea. Nimelt selgus novembri alguses,et minu vana remondikoht pandi kinni(juhtkond vahetus firmas) ja enam isetegemise kohta väikelinnas ei ole. Sad See pole, mitte ainult ebameeldiv uudis Volga jaoks. Vaid ka Audi jaoks,sest nüüd pean tegema rehvi vahetust ja muid töid lumehanges. Lisaks selgus veel,et ka garaa¸ mida ma olen saanud lahkelt sugulase nõusolekul kasutada läheb ka 2015.a kevadel müüki. Kuna viimane on võlgades ja seega rahapuuduses sunnitud selle ära müüma. Viimane, andis mõista,et kevadeks võiks minu auto olla ära viidud ja ruum vabastatud.
Audi pärast ma ei murets väga. Küll aga tuleb hakata Volgale otsima uut kodu. Müüa pole teda mõtet,sest isegi kui ma ütleksin selle hinna kirja siis keegi mulle seda raha ei maksaks. Heal juhul saaks ainult 500 EUR kui sedagi. Minu sõber Cadillaci klubist lööks mu maha, kui ma selle tükiga hakkama saaksin.


Samas kogu selle, probleemide rägastiku kõrval on üks hea asi. Nimelt sain viia ühele lahkele kodanikule tagasi, tema tööriista ja heastada oma n.ö karma võla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Autojuht
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 551
Asukoht: Rapla mk.

TeadePostitatud: N nov 20, 2014 12:31 am    Postita teema: Vasta viitega

Noorhärra peab siis nüüd kähku ketsid varba otsa ajama ja kohe auto käsile võtma.Kevadeni ju mõned kuud.Kui sul tööd ka hetkel pole, läheb ludinal.Sain aru varasematest postitustest et varuosi nagu puudu pole.Kuulsin kodaniku käest, kes Kile talu masinaparki kaemas käis,ainult kiitvaid sõnu.Vastavalt võimalustele,kord majas.Tubli.

Viimati muudetud Sm. Autojuht poolt (N nov 20, 2014 2:36 pm), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: N nov 20, 2014 8:17 am    Postita teema: Vasta viitega

Kindlasti ei kavatse ma istuda niisama,käed taskus oodates kuna vanajumal või,kes iganes probleemid lahendab.
Nüüd,kus Audiga on töö lõppenud. Saab hakata, vahelduseks midagi muud tegema.
Tulevase töökoja/garaa¸i ümbrus ka koristatud ja katus ära paigatud. Jääb oodata vaid lume sulamist,kui saab kopa maasisse lüüa ja puu juured ning muu rämps ümber hoone ja selle seest, ära koristada.
Töö pärast ma muret ei tunne. Kahjuks nõuavad,minu teenitud rahast oma osa, igasugu riigi ja muud maksud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: R jaan 01, 2016 11:42 pm    Postita teema: Vasta viitega

Head uut aastat kõigile seltsimeestele ja seinalehe lugejatele,keda ma ära unustanud ei ole.
Mõtlesin,et kuna viimane kord kirjutasin siin teemas ligi aasta tagasi. Siis oleks täna paras aeg,võtta kokku möödunud(2015) vanatehnika aasta.

Jättes nii mõnedki väga jaburad ja omapärased juhtumised välja siis oli huvitav aasta. Nii mõnigi asi sai korda ja tegelikult asjad edenevad,
Kahjuks lõppes see aasta kehvasti Audi 100,mis viskas enne aasta lõppu, lõplikult vedri välja. Jutt käib sellest samast autost,mille pilt on ka siit teemast läbi käinud. Aga informatiivsuse mõttes paneme pildi uuesti.

Kahjuks vanadus tegi oma töö ja läbi läks see detail,mis on selle auto
puhul vist üks raskemini saadavaid asju, jättes kõrvale plastmass katte kapoti all. Mis nüüd temast edasi saab ei tea, aeg annab aru loodetavasti.

Volga osas oli suurem edasiminek peale 2013.a
Nimelt sain maalriga kaubale,et teeb auto ära ja nii siis kevadel aprill 2015 läks kere tegemisse. Kätte saan ilmselt kevad 2016 alles. Summadest ei hakka rääkima aga kuna mul endal võimalusi seda edasi värvida pole,tuli teenus sisse osta.
Sellises seisus veeres ta siis maalri töökotta:


Ning kriitikutele paar pilti ka,mis on temaga juhtunud seistes,et konditsioon pole hullemaks läinud


Tänaseks on pahtlitööd tehtud ja juba teine kiht krunti peal aga pildi materjali sellest pole veel pakkuda.

Mootor,mida lootsin nullist teha osutus siiski fiaskoks. Hakkasin kokkupanema ja selgus,et hülsid ei istu plokki. Uurisin ja puurusin ja selgus,et hülsid ja kolvid kuuluvad UAZle,millel on alumine osa pikem ja vist ka jämedam. Igatahes sellest,lahti lõhutust mootorist ei tulnud midagi. Kuid sõber päästis mind välja. Nimelt leidis ta miski kuulutuse kaudu mootori,mis töötas aga tosses ja ajas mahlasid välja. Kuna toorik tuli väga odavalt kätte hakkasin siis seda uurima ja selgus,et ainus viga seal oli selles,et kaane tihend oli kutu ja klapisääre tihendid olematud. Peale kaane ja alumise osa kerget remonti ja vana Zigulii õli jääkide väljapesu. Hakkas mootor juba niimoodi tööle nagu ta originaalis peaks töötama. Olen väga rahul, nüüd on olemas ka mootor,mis leiab oma väärika koha auto kapoti all.

Lõpetuseks: 2015.a heategu aitasin ühel väärikal vanaautol leida uue kodu:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: L jaan 02, 2016 11:19 am    Postita teema: Vasta viitega

Tubli mees.
Eks siis jääme kannatamatult ootama fotoreportaa¸i maalrikojast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: R mär 11, 2016 9:21 am    Postita teema: Vasta viitega

Mõned foto spoilerid,tehtud töödest:


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: N mär 17, 2016 6:04 am    Postita teema: Vasta viitega

Siin peab olema mingi eksitus. Teema pealkiri lubab meile: "GAZ 24 (1977) valge, Zaparov".

Et mis?
_________________
Haapsalu EPT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
andres21
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 27, 2013
Teateid: 141
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: N mär 17, 2016 8:22 am    Postita teema: Vasta viitega

Nüüd on ainult Zaparov valge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: N mär 17, 2016 8:22 am    Postita teema: Vasta viitega

Jah, unustasin pealkirja muuta,minu viga.

See värvi valik, tuli peale pikka arutamist asjatundjaga. Tema arvamus oli,et valge ei sobi,kuna eeltööde hulk on niigi meeeletu,sest plekid pole sellel autol kõige sirgemad.
Otsustasin ,loobuda mustast numbrist,kuna ilmselgelt käib selle taotlemine mulle üle jõu. Peamine on ajastutruu, viisakas välimus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Autojuht
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 551
Asukoht: Rapla mk.

TeadePostitatud: N mär 17, 2016 4:28 pm    Postita teema: Vasta viitega

Ah et asjatundja ütles et valgelt paistavad lohukesed välja ja tumedalt ei paista.Tegemist paistmatu värviga või ma lihtsalt nõrga pädevusega vist juba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: R mär 18, 2016 8:41 pm    Postita teema: Vasta viitega

Muutus värvilahenduse osas tuli peale pikka kaalumist ja konsultatsiooni,mitte päeva pealt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Lehekülg 18, kokku lehekülgi 18

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud