Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 238 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Puhka rahus Mati, me jääme Sinuga
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Puhka rahus Mati, me jääme Sinuga
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: K jaan 13, 2016 1:38 pm    Postita teema: Puhka rahus Mati, me jääme Sinuga Vasta viitega

Kui meie seast lahkub nii suur inimene, nagu Mati, jõuab see info meieni paratamatult. Seda suurem on ka nende inimeste hulk, keda see lahkumine pöördumatult mõjutab ja kes tahaksid omalt poolt midagi mälestuseks öelda. Vältimaks juhuslikke kilde erinevates kommentaariumites (mis nagunii tekivad) teen parem ise selle avateate.

Jah sõbrad, raske on seda kirjutada, aga oleme kaotanud oma hea kaaslase ja lähedase inimese. Mati hukkus eile (12.01.16) raskes autoõnnetuses, kui ta oli teel Leetu ühte järgmist vanaautot tooma.

Mati, Sinu loodud maailm oli midagi nii erakordset, et paljud meist ei suuda seda siiani uskuda. Niisamuti tundub veel uskumatum see, et Sind enam meiega pole. Sa olid alati olemas, sinu kõrval oli tunne nagu käiks vanajumala selja taga. Sinu unistused ja nende saavutamiseks ette võetud teod aitasid ka meil kõigil oma unistuste poole pürgida. Sa näitasid meile, et see kõik on võimalik. Sisendasid meile enesekindlust. Ja õpetasid, et unistada pole mõtet neist asjadest, mida sa nagunii suudad saavutada. Unistada tuleb suurelt.

See mänglev ilu, millega sa rikastasid meie autosõprade argipäeva, oli võimas. Sa olid eeskuju. Üritused Sinuga või Sinu autotoas olid autosõpradele alati ühed oodatuimad. Need mälestused ei kustu. Kuigi ma tean, et eilsest päevast alates pole miski enam endine, elad Sa autosõprade hinges igavesti. Ja meie ühise sõpruskonna eesmärgiks saab Su mälestuse hoidmine.

Lõpetaksin selle järelhüüde samade sõnadega nagu Sa alati ise meie telefonikõned lõpetasid: "võitleme edasi". Me kõik.
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Västrik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004
Teateid: 1131
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: K jaan 13, 2016 2:00 pm    Postita teema: Vasta viitega

Minu sügav kaastunne lähedastele, sõpradele ja kõigile, kelle elu Mati oma soojuse ja sõbralikkusega puudutas.

Mati oli tõesti suurepärane inimene ja ilma temata on see maailm oluliselt trööstitum paik. Oli suur au teda tunda. Mul on väga kahju.

Puhka rahus, Mati.
_________________
Jõudu annab A-76
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
janek555
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 20, 2006
Teateid: 80
Asukoht: Viljandi m/k, Võhma

TeadePostitatud: K jaan 13, 2016 3:07 pm    Postita teema: Vasta viitega

Oli rõõm Teda tunda , oli rõõm tema tehtut imetleda ja lähedalt näha . On suur innustus teha edasi oma unistusi , sest need on päriselt ka täidetavad , seda näitas minule Mati .
On kuradi kahju ... kahju , et ma Matit nii vähe nägin ... et ma viimased nädalad aina lükkasin edasi kõnet Temale , et minna ja vaadata kuidas 403 ehitus edeneb ... on kahju , et pidasin tähtsamaks mõnda tööd või kõhklesin , kas Tal on ikka aega , kas hetk on sobiv .
Täna roolis olles saades teada , et ongi hilja ...

Sõbrad , Mul on kahju , et Matit enam siin ei ole . Mul on rõõm , et Teie olete .
Leiame koos aega , et Teda meenutada .
Nii nagu Martin ütles " Meie ühise sõpruskonna eesmärgiks saab Sinu mälestuse hoidmine ! "
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Külasta postitaja kodulehekülge
Väravamehaanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 24, 2005
Teateid: 413
Asukoht: Kuusalu Autobaasi värav

TeadePostitatud: K jaan 13, 2016 5:06 pm    Postita teema: Vasta viitega

Meie "koolkonnaga" on kõik. Meie elu läheb tavaliste inimeste tavalistesse rööbastesse tagasi. Me ei suuda edasi võidelda. Meil ei ole enam sügavamat väärtust ega põhjendust oma tehnika asjadega tegeleda. Maailmas on väga vähe inimesi, kes suudavad näha asju laiemalt ja näidata ka teistele inimestele laia vaadet. Meil ei ole enam kedagi, kes suudaks mitte ainult jutuga, vaid ka tegudega tõestada, et vanatehnika tegemine on kunst, tehnikakultuur, meie esiisade pärandi väärtustamine. See on kõik see, mis andis meile julguse ja tahte teha asju, mida ei olnud vähimalgi määral mõistlik teha, aga mida pidi tegema, sest meie lapsed ootavad just seda ja nende maailm on seetõttu parem paik.
Me ei suuda edasi võidelda, sest meie vastas on ülejäänud maailm, kes ei mõista seda, mida Mati mõistis. Meie jääme alla mõtteviisile, et kõigel on hind, kõike saab jagada ja kaubelda ning kõikide meie tegemiste eesmärk on kasu saamine ja me teeme seda raha pärast. Alles oleme ainult meie, kes me küll oskame vanatehnikast rääkida, suuri sihte seada ja vajadusel tõde ilustada, aga tegudega tõestamise osas jääme hätta. Me ei suuda edasi võidelda.
Meie aeg sai läbi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Denis23
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Apr 07, 2006
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K jaan 13, 2016 5:36 pm    Postita teema: Vasta viitega

Puhka rahus Mati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
MTJ juhataja
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 07, 2007
Teateid: 490
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K jaan 13, 2016 6:32 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mati! Minu mälestustesse jääd sa entusiastliku, kirgliku ja energilise vanatehnikahuvilisena. Me klappisime mingil põhjusel kohe esimesest kohtumisest alates. Kas oli see tingitud sellest, et meie juured on pärit samast külast, kus asub MTJ või sellest, et sinu koolitee läks mööda minu kodutänavat ja kõik minu naabrinaised olid kunagi su kooliõed? Igatahes olid sinu muuseumi uksed minu jaoks alati avatud. Sinu juurde tulles oli meeldiv võtta külakostiks kaasa mõni üleliigne tehnikaraamat või autoosa. Sinu vanatehnikaga seotud telefonikõned võisid tulla kust tahes maailma otsast (paraku mitte teispoolsusest) või ka lihtsalt kõrvalsõitvast autost esimese jaanuari hommikul. Sa ei häbenenud keerata maanteelt kõrvale, et imetleda vilksamisi nähtud tagasihoidlikku Volgat. Sa tuiskasid kohtumispaigale, et värvinäidiseks lihtsalt tänava peal kruvida küljest bensiinipaagi luuk. Sa tulid tolmusesse garaa¸i ostma järjekordset autot, samas kiirustades lapse kooli lõpuaktusele. ...Sa katsid meile pikad lauad, et mõttekaaslastega jagada oma rõõmu uutest vanasõidukitest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Marko 01ZEI
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 11, 2010
Teateid: 233
Asukoht: Rae vald, Harjumaa

TeadePostitatud: K jaan 13, 2016 8:31 pm    Postita teema: Vasta viitega

Minu sügav kaastunne lähedastele ja kõikidele Mati sõpradele.
Matit oli suur au tunda ja tema muuseumi külastused ning vanatehnika sõidud, kus sai koos käidud, jäävad alatiseks meelde.

Puhka rahus, Mati!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Peep
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2015
Teateid: 8
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K jaan 13, 2016 9:13 pm    Postita teema: Vasta viitega

Sügav kaastunne Mati omastele ja kõigile Tema sõpradele! Mul on väga kahju, et õnnestus Matiga kokku saada üks ja nüüdseks ka ainuke kord. Korvamatu kaotus kogu vanatehnika kogukonnale...

Puhka rahus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: K jaan 13, 2016 11:12 pm    Postita teema: Vasta viitega

Sügav kaastunne. Kahjuks minu kokkupuuted Matiga olid viimati 2011 aastal. Kuid need vähesed füüsilised kokkupuutud,mis mul olid temaga jätsid temast kustumatu mulje,terveks eluks.

Puhka rahus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Mr Holmes
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 07, 2014
Teateid: 71
Asukoht: Jõhvi

TeadePostitatud: N jaan 14, 2016 12:22 pm    Postita teema: Vasta viitega

Puhka rahus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 766
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N jaan 14, 2016 5:38 pm    Postita teema: Vasta viitega

Sügav kaastunne Mati omastele ja sõpradele.
Mati oli tõsiselt eriline inimene.
Kõik tema ümber oli eriline.
Nii palju, kui mul oli võimalik tema ja sõpradega midagi ühist teha, siis minul oli alati tunne, et ma olen sattunud imedemaale. Reaalne maailm haihtus meie ümber. See oli siiani uskumatu, et meil oli võimalus reaalsusest astuda Mati imedemaale ning kus aeg kulges täiesti omamoodi. Nüüd on Mati päriselt imedemaal. Me oleme Sinuga!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: L jaan 16, 2016 12:00 am    Postita teema: Vasta viitega

Sügav kaastunne ka perekond Mirski poolt Mati perekonnale, lähedastele ja sõpradele. Nukrus on hinges ja mõistus ei taha haarata seda ebaõiglust, mille järgi parimaid just varem ära kutsutakse.
Mati oli suure lennu ja suure südamega inimene. Mul on olnud väga suur Au olla tema hea tuttav ja saada osa tema poolt loodud muinasjutumaailmast. See maailm koosneb nii asjadest kui õhkkonnast, sündmustest kui mälestustest. Sellistest, mida vaevalt, et veel kogen. Mul on väga väga kahju, et minu väike poeg ei saa kunagi enam kohtuda onu Matiga Viimsist, kes ühena esimeste seast saatis Erikule tervitussõnad kui ta siia ilma sündis.
Seda tühimikku, mille Mati siit lahkude jättis ei täida keegi. Jääme teda mäletama sellisena nagu ta oli, rõõmus ja vahetu, kes Sulle alati esimesena terekäe ulatas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm. Autojuht
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 551
Asukoht: Rapla mk.

TeadePostitatud: L jaan 16, 2016 2:05 am    Postita teema: Vasta viitega

Sina Mati olid tõeliselt Suur Inimene kes hoolis oma pere ja sõpruskonna eest ülima austusega.See oli tõeline imedemaa sinu ümber nagu Andres sõnastas.Olin väga õnnelik et sinu sõpruskonda kuulusin ja paljude kordumatute vana ning ka uue tehnika elustamistega kursis sain olla. Suvisel juulikuu pühapäeval helises mul telefon,helistas Mati.Algas siis õnnesoov juubeliks ja kolm õnnitlus laulu otse telefoni,mis ei olnud sugugi lühi laulud.Esimest laulu kahjuks ei suutnud kuulata sest süda käis teab mis pidi ja kõrvad jäid lukku.Vaevu suutsin telefoni käes hoida.Kuna viibisin hetkel seltskonnas siis huvitas kõikki see laulja nimi... Vot see oli rabav. Siiras kaastunne perele,sõpradele. Austusega Uno.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N jaan 21, 2016 7:04 pm    Postita teema: Vasta viitega

Viibisin paljude seas Mati ära saatmisel. See kõik oli nii ilus ja Meest väärt. Sõnad, laulud, mõtted.
Ei kuulunud küll siseringi, kuid kõik kohtumised ja arutelud vanatehnikaga seoses olid toredadja asjakohased.
Puhka rahus, hea sõber.
_________________
Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Koomik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 28, 2015
Teateid: 29
Asukoht: Tallinn, Nõmme ja Pirita

TeadePostitatud: N jaan 12, 2017 11:34 am    Postita teema: Vasta viitega

Märkamatult aasta möödas sellest kurvast sündmusest... Mälestame.
_________________
Eks´78 24
Eks´87 24-10 Eks´89 24-10
staatus: Volgavaba
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Vaba teema Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud