Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 392 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Autoturu sooduspakkumised
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Autoturu sooduspakkumised
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Põnevad Volgajutud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: P mär 03, 2013 8:57 pm    Postita teema: Autoturu sooduspakkumised Vasta viitega

Tegin täna jälle tavapärast "reha" autokuulutustes. Korra nädalas olen ikka üritanud teha. Kuid nüüd hakkan juba tundma, et äkki peaks selle rutiini lõpetama, sest tervis ei pea enam vastu. Meedia kahtlustab, et Ansip on UFO. Kuid mulle hakkab üha enam tunduma, et sellest emalaevast on maha kukkunud ka palju volgamüüjaid. Sest see ei saa olla reaalne maailm, mida ma näen. Näiteks lubage esitleda:

"Roostest vaba" - 2100 EUR. Selle raha eest tundub tõeline pärl.


"jäi seisma, kuna osteti uus ja mugav auto" - 3000 EUR. Tore kui perel läheb hästi. Aga kas 3000 EUR on tõesti täna nii kommiraha, et isegi lund ei viitsi maha lükata? Vanasti pidi küll sellise hinnaklassi auto müümiseks veidi enam vaeva nägema.


See mustade stangedega kaunitar on vahelduva eduga olnud müügis juba aastaid - hind on väga soodne 790 EUR. Kaaluge ka teisi võimalusi 790 EUR kulutamiseks.


Seltsimehed, kas tõesti meie oleme süüdi, et Volgade kilohind niisuguseks on tõusnud?
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: P mär 03, 2013 10:12 pm    Postita teema: Vasta viitega

Aeg ajalt leian ka end, müügiportaalide kuulutusi vaatamast. Volga omasid enam mitte nii tihti. Kuid võin öelda, et mitte ainult Volgad pole kallimaks läinud vaid ka igasugu muu (vana)tehnika.
Ma teen kaks järeldus siit. Esmalt selle, et valik on jäänud väiksemaks ja Volgasid enam nii väga saada pole. Teisalt müügimehed on ühed, järjekindlad sellid aga kahjuks kipub suuremal enamusel, olema puudulik ärieetika(loe: ka rumalad nõustajad). Seetõttu kõnnin ma sellistest, pika kaarega mööda. Ning vastutasuks sõimavad nad mind mõnes foorumis.
Ma arvan,et Volga lehe loojad ei tohiks end süüdistada hinnatõusus. Inimene on siiski loomult ahne aga ise ei tohi olla rumal,et sellistele järele anda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: P mär 03, 2013 11:42 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mina leian, et just Eesti Volga Selts ja volga.ee on just "süüdi" selles, et sellised sõidukid nagu Gaz 24, Gaz 24-10 ja Gaz 3012 on Eestimaal hinda läinud. Ajal kui volgaselts koondus oli sõitev must 24-10 riikliku eritunnusmärgiga 24 GAZ turul kõige kallim volga mainitud mudelitest üldse (vist 25 000.- hinnasildil) Enamus Gaz24'd olid ju siis müügiks ca 5000.- (näiteks täiesti sõitev roheline volga, mis nüüd sm Västrikule kuulub).

EVS tegevus, üritused, eriti Ettevaatust Auto on ka uuemad volga mudelid teinud ihaldusväärseks suurematele massidele. Elusate garaa¸ileidude varud on otsa lõppenud ja nüüd pakutakse sisuliselt sitta selle hinnaga,millega varem sai masinaid, millel tuli pidurid korda teha, kütusevooikud elastsete vasut vahetada ja ära pesta.

Samas kuulutusi vaadata on ju tore, teen seda vahetevahel isegi. Nii et jätkake seltsimehed sirvimist ja tehke müüjatele rõõmu kasvõi kuulutuste statistika osas Laughing .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: E mär 04, 2013 7:29 am    Postita teema: Vasta viitega

Kas peaksime siis sellepärast Volga.ee kinnikeerama, et ahned müügimehed ei saaks spekulatiivset tulu?
Või paneme lihtsalt lugeja autode rubriigi kinni nii, et ainult registreeritud kasutajad seda näevad?
Kumbki lahendus ilmselt nüüd ei aitaks, kuna kivid on veerema hakanud ja seda kaua aega tagasi.
Mind ennast alati huvitab nende "kalli rämpsu" müüjate puhul, et kus siis on need kodanikud, kes peaks neid sõidukeid ostma? Asi kisub selles suunas, et keegi on kuulnud,et kusagil on "rikkaid" uunikumi kollektsionääre ja küll need kõik kinni taovad. Kahjuks reaalsus on hoopis midagi muud. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: E mär 04, 2013 9:16 am    Postita teema: Vasta viitega

Rahunege, sm Zaparov ei pea kedagi ega midagi kinni keerama.
Antud juhul saab tendentse lugeda meie hea tegevuse paratamatuks kõrvalproduktiks, mida on omamoodi naljakas jälgida.

Soovitan Teil vähem pead vaevata selliste teoreetilis-filosoofiliste küsimustega, muidu korraldate meil siin veel toetusmiitingu olukorras kus kõik on tegelikult korras.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: E mär 04, 2013 9:24 am    Postita teema: Vasta viitega

Aga milleks kinni keerata? Kas kellelgi on tõepoolest kahju või halb vaadata, et Volgade hinnakirja jätkuvalt korrigeeritakse (õigemini üritatakse korrigeerida pakutavat kaupa vastavalt hinnakirjale)? Minu arvates tuleks seda huumoriga võtta. Ma õpetan sõpradele-tuttavatele juba aastaid, et spekulandid TULEB läbi näha ja nendega asju ei aeta. Tuletan meelde, et see lause pärineb meie Kesklao kurja valvuritädikese varamust. See on kustumatu tadmine ja viib meid elutervema ee... elu suunas.

Meie siseringi Volgade väärtus sellest kõigest ei kahane. Sm. Zaparov - kujutage ette - lisaks sellele, et Teie auto väärtus iga restaureeritud ja külgekeeratud detaili võrra kasvab, kasvab see lisaks iga sellise maastikuarhitektuuri väikevormi turulepaiskumisega.



Ja lõpuks tsiteerides Nõmme Raadost kõlamajäänut: "Eesti majandus kasvab kut kurivaim!"
_________________
Haapsalu EPT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
mehann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Oct 02, 2007
Teateid: 470
Asukoht: Harjumaa, Saku

TeadePostitatud: E mär 04, 2013 1:31 pm    Postita teema: Vasta viitega

Sm Tihhonovi postitus vastab täpselt minu mõtetele, mida mõlgutasin samuti mõni aeg tagasi kuulutusi sirvides. Ütleme nii, et mindki üllatas Volgade hinnatõus, mis salamisi, täiesti märkamata on aset leidnud. Ühest küljest on see tõesti tore, sest minu valduses olevad Volgad on ka jõudsasti väärtust juurde kogunud. Smile Tehtud investeering on olnud õige. Smile Teisest küljest elab osa meie Eestimaa inimestest ilmselt täiesti teisel planeedil. Sama teema valguses tabasin ennast mõttelt, et varuosasid ostes, müües ja vahetades arvestan ma ikka kusagil 5 -6 aasta taguste hinnakirjade alusel. Mulle tundub, et selline hinnastamine isegi töötab. Kuigi toidupoes kuluvad summad peab selle ajaga võrreldes juba kahega korrutama. Vanatehnikaga kauplemine pole küll minu igapävane tegevus, aga paar korda kuus ikka juhtub, et keegi küsib või pakub midagi. Eks seda Volga hinda krutib lisaks meie klubilisele liikumisele ja seinalehele ka Nõukogude inimese unistuste auto maine. Mõni kes omal ajal Volgat ei saanud, soovib seda nüüd endale lubada. Mingi aeg müüdi väga kobedaid Mossesid ja Ladasid nii heade hindadega, et mul endalgi tekkis huvi. Õnneks olen seni suutnud iseloomu säilitada ja keelduda.

Terv, Mehann
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: E mär 04, 2013 2:13 pm    Postita teema: Vasta viitega

Üldiselt ma võtan asju rahulikult ja lähtun samast põhimõttest, mida Sm.Metalliotsija välja käis.

Pole vaja filosofeerida, mul on piisavalt kokkupuuteid olnud, erinevate kodanikega ja nende müügi harjumustega. Kuid jutustan sellest siis, kui kohtun seltsimeestega laua taga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
MTJ juhataja
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 07, 2007
Teateid: 490
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E mär 04, 2013 3:48 pm    Postita teema: Vasta viitega

Restaureerimismetoodika ütleb, et me ei väärtusta oma vanemate asju, aga vanavanematele kuulunud asjad on juba "antiik" ja läheb kaubaks. Ehk on Volga-omanike lapselapsed saanud nüüd nii vanaks, et hakkavad pakutavat ostma? Minu õpilased ostavad ja taastavad õhinaga Vineerivabriku 70date heledaid toole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Simmtann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 28, 2008
Teateid: 130
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T mär 05, 2013 7:49 am    Postita teema: Vasta viitega

Ma ka aru ei mõista, milleks osta 800¤ eest rääbakas volga, parem natuke juurda panna ja selline ligi võtta!

http://cars.auto.ru/cars/used/sale/36650578-68f5d.html

Aga hindadest. Mina olen koguaeg vaadanud hinnaskaala kõige alumise otsa sõidukeid. Umbes aastal 2007 / 8 kui olid esimesed reaalsed mõtted endale auto soetada, toksisin auto24 portaali otsingusse hinnanumbri kuni 500 krooni. Selle eest oli konstantselt valida umbes 15 - 20 erineva sõiduvahendi vahel, mõnel neist isegi natuke potensiaali. Praegu algavad täiesti perses rontide hinnad kuskil 200 raha juurest, mis teeks "otsetõlkes" üle 3000 krooni. Ei teagi, kas on Volgad kallimaks läinud, või on kõik kallinenud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: T mär 05, 2013 8:34 am    Postita teema: Vasta viitega

Ehk tuleks asi ringi sõnastada. Mitte hind pole tõusnud vaid, keskmiste kodanike palk on väiksemaks jäänud.
Buumi ajal, müüdi autosid ja igasugu automoodi vrakke, ulmehindadega, mis panid pea pöörlema. Kuid nüüd, kus tööd on aga olenevalt piirkonnast on see erinevalt tasustatud. Ei ole enam kõigil nii palju vaba raha, et osta 2000 EUR projekti. Seltsimehed, kõik asjad on omavahel loogilises seoses, tuleb need seosed üles leida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
insener
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 14, 2007
Teateid: 298
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T mär 05, 2013 9:47 am    Postita teema: Vasta viitega

minu enda kogemus ütleb, et tegelikud tehinguhinnad on viimase 4 aastaga vähe muutunud. mina ostsin enda viimase volga aastal 2008 kevad 25000 krooniga ja müüsin 2012 1600 EURiga - ehk siis sama hinnaga. masin oli mitmeid kordi müügis, kuid huvi oli väga leige. iseenesest korralik masin oli. kere kõva, salong terve jne.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=524987&rhash=ddad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Simmtann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 28, 2008
Teateid: 130
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: K aug 14, 2013 7:47 am    Postita teema: Vasta viitega

Siim Tamm tunneb, et sooviks jagada oma muhedat volgaostu kogemust. Kuigi alljärgnev ei ole otseselt seotud tänase Volgaturu ebasõbraliku hinnapoliitikaga, peaks teema ehk huvipakkuv olema.

* - 1. August - lisatakse "soov.ee" keskkonda müügikuulutus. Vähe infot, halvad pildid, kuid mulle huvipakkuv aasta ja punane salong. Helistan, pommitan tüüpküsimustega. Rõhutan, et tuleksin autot vaatama vaid istmete pärast, juhul, kui need on korralikud ja originaalkattega. Nädalavahetus pidi sobima, jääb jutt, et helistame üle.
See kuulutus


*- 10. august - Leian vaba aega, et minna sõidukit vaatama. Omanikule sobib, sõidan Ca. 160km spetsiaalselt selle auto pärast. Kohale jõudes on kuulutuses müüdav volga küll silmapiiril, kui hinnasilt ilutseb hooopis ühe teise iluduse klaasil. Helistan, selgub, et omanik ise ei ole üldse kohal.
Lisainfot käsitakse uurida naisterahva käest, kes hoovis ringi jalutab. Saan teada, et tõesti on müügis hoopis teine auto. Mainin üpriski kibestunult, et "ma tulin kuulutuse peale teist autot vaatama, teil on ju vale volga pildid üleval!" Vastuseks tuleb lihtsalt "Jah!"
Hirmus tahtmine tekkis füüsilise vägivalla järele. Siiski soovisin mokaotsast head päeva ja istusin autosse. Helistasin veel igaks juhus omanikule. Uurisin, et ega detaile eraldi ei müüda - vastuseks kindel ei.

*- 11. august - Lisatakse Soov.ee keskkonda ka selle volga müügikuulutus, mida mulle pakuti. Hind on 20¤ odavam. Samas ei ole kuhugi kadunud ka selle volga kuulutus, mida mulle müümast keelduti. (samas 500¤ ei oleks teda ostnud ka)
teine kuulutus

Müüa volga GAZ 24.
valmimis aasta 1960
auto on mingil ajal pintsliga pruuniks värvitud, pruuni all on näha halli. Üpris heas korras võrreldes teiste samasugustege, kuid tööd tahab. Sõidab (pidurid viletsad). dokumentidega

reaalselt TÄIELIK raip. mitte ühtegi sirget plekki, ohtralt roostes. Mis minu jaoks kõige parem, sõitsin kokku 326km - spetsilaalselt istmete pärast, kuid müüja unustas mainida, et juhiistmel praktiliselt puudub istmepadi, ning ülejäänud salong on nii rõvedaks trööbatud, et ... Jube kohe.

Olen minagi oma elus asju ilustanud, aga niimodi näkku (läbi telefoni kõrva antud juhul) valetanud ma küll ei ole. Ma püüdsin juba telefonis anda endast piisavalt "teadja" mulje küsides mingite konkreetsete detailide kohta, kuid reaalselt sain ikka...
Oleks ta mul kõrvaltänavas olnud, siis veel, aga tra 300 kilti maha sõita selleks, et veenduda, et müügis on vale auto mille seisukord on kordades halvem kui fotodel, mille peale kohale sõitsin, rääkimata istmetest mis pidid OK olema... Klassifitseeriksin selle, mitte ebasõbraliku hinnapoliitika, vaid pettuse alla. Vähemalt peale minu sapiseid kommentaare omanikule võttis ta vaevaks ka "õige" auto vabaturule müüki paisata. Siiski on ka teine kuulutus üleval vaatamata sellele, et too auto juskui ei ole müügis ikkagi.
Lisasin mõlemast kuulutusest ka eraldi foto, sest ilmselt nii head autod kaua müügis ei püsi, ning kuulutused on varsti maas.

Sai pikk hala, aga jagatud "rõõm" pidi alati parem olema.

Tanel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: K aug 14, 2013 8:01 am    Postita teema: Vasta viitega

Sm.Simmtann, tean mis tunne see on nii moodi vastu pükse saada. Mida aeg edasi, seda enam tekkib erinevatesse müügiportaalidesse. Nii öelda, kahtlase väärtusega kuulutusi. Mul pole Volga ostmisega seoses nii head lugu võtta aga võin teile kinnitada, et muu tehnika valdkonnas leidub ka sääraseid müügimehi ja koomilisi situatsioone. Säilitage rahu, küll leiate omale vajalikud istmed. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Marko 01ZEI
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 11, 2010
Teateid: 233
Asukoht: Rae vald, Harjumaa

TeadePostitatud: K aug 14, 2013 9:26 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere,
Ka mina plaanisin seda Musta kaunitari vaatama minna.
Koos treileriga, muidugi mõista!
Tore, et keegi ette jõudis ja Palal ära käis.

Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Põnevad Volgajutud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud