Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta

· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum

Praegu on, 141 külastaja(d) ja 2 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA

Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Ettevaatust, Auto! - 2008
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Ettevaatust, Auto! - 2008
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Üritused ja komandeeringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
helitehnik
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 61

TeadePostitatud: P mai 25, 2008 2:52 am    Postita teema: Vasta viitega

Jõudsin koju! Tänan suurepärase ürituse eest korraldajaid. Samuti tänud Mirskile kes oli ilusti bensupumbad kaasa võtnud. Kummikinnas toimis membraanina väga hästi kuni Tallinnani välja. Tänud kollaste kummikinnaste tootjale. Huvitav kas selle kindaga julgeks käe pista sinisesse laguuni?
Väga palju volgasid oli kohale tulnud, kahjuks nappis mul aega selleks, et mõne masinaga lähemalt tutvust teha.
See Eestimaa kant oli minu jaoks seni tundmatu. Jõhvist ida poole pole mul enne asja olnud, kuid nüüd on kindel plaan ida-Virumaale veel üks ring teha sel aastal.
Enne Narvat märkasin erakordselt tihedat jalgrattaliiklust, põhiliselt sõideti desnade ja muude ida jalgratastega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Jaska
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 220

TeadePostitatud: P mai 25, 2008 4:58 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tõesti tubli ja huvitav üritus.Kõik mis huvi pakkus sai ära vaadatud.Plaan on järgmisel aastal kogu marsruut üle käia.Kuna järgmisel aastal tuleb meie saksa tuttav külla siis on mõtekas kõik kaardil märgitud kohad läbi sõita.
Kojusõit oli ka väga huvitav.Eile lõpetas töö tulede pealüliti ja keeldus lõpuni armatuurlaua sisse minemast. Tänu sellele jäid parktuled pidevalt peale.Et lülitit mitte koormata otsustasin pealinna poole sõita parktuledega.Umbes paarkümmend vastutulijat andsid mulle märku,et tuledega midagi lahti.Viitnal pärast sööki soovitas üks härra kasutada udukaid,et ei tekkiks jama.Võtsin nõu kuulda.Saime sõita ca 5 km kui abikaasa ütles,et kuskil põleb kulu või mets.Kõva kärsaais ja suits nii paks,et teed ka ei näe.Mina ütlesin,et kallis see mis põleb on meie veel kallim Volga.Peatasin auto,võtsin massi välja ja olin valmis tormama kustutusvahendei välja võtma.Õnneks ving ja hais kadusid ja saime parktuledega koju.
Nüüd on teada mida autoga edasi teha.
Veelkord tänud korraldajatele.Üritus oli tubli.Kahju,et Sillamäel sidrunimaitseline odekolonn otsas oli.Tuli õhtul õllega suud loputada.
Lugupidamisega sm Jaska
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 1141

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 1:04 am    Postita teema: Vasta viitega

Fotograaf peeter saatis lingi, kus on valik tema poolt tehtud pilte. Suured tänud tema poole teele.

http://spets.ee/EA2008/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
mehann
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 425

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 8:35 am    Postita teema: Vasta viitega

Suured tänud ka minu poolt korraldajatele.
Väga tore laupäev oli. Kahju, et ei saanud äftekale jääda.
Mul on ka mõttes sama kaardiga veel üks automatk korraldada. Ajalimiit saab ilmselt olema 48 tundi või midagi sinnakanti.
Tagasi üles
Kaldi
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 423

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 9:32 am    Postita teema: Vasta viitega

sm. Mirski kirjutas:
pigem on sm. Tihhonovil IT mees pildivaatamisele bänni peale pannud, muidu enamus tööajast läheb volgade vahtimisele Wink

Härrased.
Ka mina ei saa pilte lahti. Nii tahaks möödunud päeva meenutada.
Tänud korraldajatele veelkord.
Kaldi
Tagasi üles
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 9:49 am    Postita teema: Vasta viitega

võimalik et tegu on mingi brauseri veaga. Link on antud lehele, kus fotod mingi eriprogrammiga galeriisse koondatud. Aidata võin oma arvuti veebibrauseri uuendamine. Teine variant oleks vaadata mõnest teisest arvutist.
Tagasi üles
Sm. Västrik
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 1035

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 10:40 am    Postita teema: Vasta viitega

Tänan omalt poolt siiralt kõiki osalejaid positiivse päeva eest!

Ühtlasi tänan parteid selle eest, et praktiliselt kõik Volgad selle paljude jaoks ülipika sõidu vastu pidasid. Veel 5 aastat tagasi ei oleks ma kellegi ütlemise peale seda uskunud.

Innovatsiooniauhind läheb sedapuhku sm. helitehnikule bensiinipumba parandamise eest kummikinda abil, kuid ka tema auto lõpetas ja teenis mõned punktid. Tubli.

Sm. Glushkovi poolt üles võetud pilte leiab juba Galeriist:
http://www.volga.ee/modules.php?name=Gallery&cat=36

Täiendan seda esimesel võimalusel kõigi uute piltidega, ka nendega millele juba eelpool viidati.

Västrik
Stange K.
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 88

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 10:44 am    Postita teema: Vasta viitega

Kahjuks see aasta ei jõudnud perekondlikel põhjustel üritusele, kuid "Volgasid" oli liikumas näha üle-Eesti:

Pühapäeval, olles perega ilusal päikesepaistelisel päeval Märjamaa servas piknukul, sõitis alevi poole üks tumepunane Gaz-24. Oli uhke vaatepilt!
Tagasi üles
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 573

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 11:05 am    Postita teema: Vasta viitega

Lugupeetud Presiidium, lugupeetud orgkomitee!

Taaskord oleme osa saanud aasta tähtsündmusest, mis sel korral lausa hiilgavalt läbi viidi. Ma olen seda juba korduvalt maininud. Ja mitte ainult üks kord.
Haapsalu EPT tänab eriti "Sõbra" G/K-d vajaliku ametisõiduki eraldamise eest ja seda veel üritusele eelneval ööl!
Lisaks jääb igaveseks meelde Kiviõli-Tallinna lõik - näen pidevalt vaimusilmas, kuidas kroomirvitus ja madalal asuvad kollased udulaternad ülehelikiirusel kilomeetreid õgivad... see diplomaatiline kirst ei oleks ka sauale ega vilele reageerinud.

Aitäh kaardilugejale!

Aitäh kõigile, kellele seda öelda saab!

D. Metallov. Ata¨eekärbes.
MTJ juhataja
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 451

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 11:23 am    Postita teema: Vasta viitega

Kiitus ürituse korraldajatele! MTJ tagasihoidlikud tehnilised võimed ja lahja eelarve ei võimaldanud enamat Jõhvis pealtvaatajate tagareast lehvitamist. Laupäeval oligi õige hetk korraks istuda oma Volga 3D-mudeli tagadiivanile, et anda hinnang juba tehtule ja veel tegemata töödele.
Tagasi üles
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 2738

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 11:43 am    Postita teema: Vasta viitega

Jah sõbrad. Kõigi minu varasemate kahtluste kiuste kukkus see üritus tänavu ülihästi välja. Ma ei näinud vist ühtegi rahulolematut nägu ning see tegi tohutult heameelt. Me ei julgenud lootagi, et nii kaugesse Eestimaa nurka siiski nõnda palju volgamehi kohale jaksab tulla. Minu nõrk närvikava oli juba kaalunud üldse ürituse ära jätmist, kuid sm Västriku (kõikuv) meelekindlus sundis meid siiski alustatuga lõpuni minema.

Org-komitee tegi oma tööd nii nagu tavaliselt, kuid selle ürituse ülipositiivse meeleolu lõite siiski Teie - osalejad. Kõik olid sõbralikud, kõik olid rahulolevad, keegi ei kaevanud, kui mõni punkt oli kaardil veidi mööda või kauaotsitud beez Volga oli vahepeal üldse emeksisse ära viidud. Rahvas sõitis kaebamata lõpuni ka siis kui asi läks halvaks - kui Volga kippus pidevalt põlema minema ja igas peatuses tuli eemaldada massijuhe (!!!) või tuli kummikindaga parandada bensiinipump. Niisugust positiivset õhkkonda annab otsida. See nädalavahetus oli minu enda jaoks tõeline väljasõit argipäevast. Teie loodud meeleolu annab jõudu uskuda, et maailm on siiski parem paik.

No ja muidugi see hetk, kui Narva inimesed tulid tänavale ja lehvitasid meile tee äärest lillekimpudega ... see võttis sõnatuks.

Minu isiklikku tänu väärib kahtlemata kõige enam Kalev Saar, Narva Muuseumist. Tema kutsus meid Narva, tema avas meile Narva linnuse, tema näitas meile kätte paljud paigad, mida me ise eales poleks leidnud, tema tegi meile ekskursiooni linnuses, näitas kätte söögikohad ja otsis ka majutuse. Ilma Kalevita poleks see üritus olnud pooltki see, mis ta oli. Aitäh meie kõigi nimel.

Ja ka tagasisõit oli meeldejääv. Minu enda ettepanekul külastasime sm Metalliotsijaga ja tema särava kaardilugejaga Kiviõli tuhamäge. See oli füüsiliselt raske ... Pärast turnimist olid jalad nagu pakud all, kuid sm Metalliotsija sõidutas mind Ata¨ee tagaistmel kenasti koju. Ja temagi mõistis, et musta Volga laiamise mentaliteet ei ole kinni inimeses - see tuleneb autost enesest. Panime kõigist mööda.

Viimati muudetud Sm.Tihhonov poolt (E mai 26, 2008 1:42 pm), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 11:45 am    Postita teema: Vasta viitega

PS:

Ja ärge unustage vaadata teleklippi ETV-st, aadressil www.etv24.ee. Esilehel kusagil üleval nurgas on hetkel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 11:51 am    Postita teema: Vasta viitega

Väga meeldialt ladusa jutuga meil see sm. Västrik siin.
Tagasi üles
nymmik
Seltsimees
Seltsimees

Teateid: 326

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 12:34 pm    Postita teema: Vasta viitega

Blin, kus läigib, mulle meeldib igatahes seltsimehed

Ja uhiuued tagatiivad Cool

Ülejäänud pildid leiate http://nymmik.pri.ee/modules/cpg/thumbnails.php?album=117

Meeldiv üritus oli. mul ei õnnestunud küll rentida Volgat lihtsalt, vaid sain selle koos autojuhiga lausa Smile
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees

TeadePostitatud: E mai 26, 2008 3:35 pm    Postita teema: Vasta viitega

Seltsimehed, peagi (ehk homme?) ilmub ka tulemuste nimekiri, kuid seniks olgu siin ära toodud õiged vastused küsimustele.

1. "Relvavendade mälestuseks, kes langesid võtluses meie idavanelase vastu 1941-1944", lugesime õigeks ka teisel tahvlil olnud „Me ei ole teid unustanud”.
2. III seeria Gaz 21, see oli vahepeal ära viidud, kes selle välja uuris, sai puntkid
3. „Noorus 1973”, kes leidis pool teksti, sai pooled punktid
4. "Me ei unusta langenuid 1940 hukkunuid, 1949 mõrvatuid"
5. UAZ buss
6. ZIL, halli värvi. Kuid kõik kes Torni 2 kohal käisid ja selle ära kirjeldasid said pooled punktid, sest ZIL-id olid vahepeal teise kohta viidud.
7. "Sovetskoi Eestonii"
8. Karussellil oli 5 väikest autot järel
9. 4 tervet, 2 poolikut ja üks väiksem
10. vana RAF või JerAZ
11. tooliderivi oli sinine
12. Sillamäel indeks puudus, hilisem 202010 ei läinud arvesse
13. Aviasid oli 7, kuid sobisid vastused 6-8
14. Ljubov, tel. 60173
15. Sellelt kohalt paistab 2 saart, kuid lugesime õigeks ka mõned suuremd numbrid
16. ВОЛК, slaavi tähtedega
17. tanki rehvimõõt 830*150
18. Katus on põlenud
19. „Linda Svetofor!”, kuid see oli vahepeal üle värvitud. Sobisid kõik vastused, kuid kes uuris välja ÕIGE nime, sai topelt punktid.
20. Teel oli 2 tõket
21. Viru Geoloogia AS
22. kopal oli 5 hammast
23. Kokku 6 pinkidega platvormi, millest üks oli kõige üleval maa peal
24. 4 plastakent, kõik muud variandid loeti valeks.
25. roheliste toolidega
26. Ob¨estvo Rõbopovov, Narva Klubi
27. Ripub ankur
28. Sild toetub kahele sambale
29. Belaz nr 77
30. Olga ja Aleksei pulm oli 29.06.07
31. 9 EEK LIMON, kuid sobisid KÕIK odekate hinnad, ja ka info, et seda enam polnud
32. 4/295 või 4-30, mõlemad sobisid
33. teksti pole
34. „Maailm austab sõjamehi andnud elu võtluses fa¨ismiga”
35. E-L 9:30-10:30
36. radar teeb 10 pööret
37. НЕ КУРИТ, Sobisid ka tõlgitud variandid
38. Purustatud 27.04.2007 (teised variandid ei läinud arvesse)
39. säriseb küll, punkti nagunii ei antud
40. Fuck off Bush
41. 14.07.1966, sobis ka lihtsalt 1966
Tagasi üles
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Üritused ja komandeeringud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 5, kokku lehekülgi 8

Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.

Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud