Volgaklubi kodu - Content
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· FoorumPraegu on, 104 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA

Volga jätkuvalt noorte seas populaarne

Volga pole vaid härrade või lihtsalt vanamoeliste ja nostalgiat otsivate inimeste auto. Oh ei, tema nooruslik elegants meelitab Volga juhtide sekka üha enam ka noorsoo esindajaid. Näiteks noor "volgamaniakk" (täpne vanus teadmata) räägib oma huvist Volga tüüpi sõiduautode vastu internetiportaalis carrating.org järgmiselt:
"Vahva pill. Leidsime maalt kuurist, vanaisa soetas varuosadex. Aga vot hing ei andnud rahu ja ajasime hääled sisse. Mõned kurvid võttis hästi, siis ladusin sellega kogemata puusse. Vaatasin küll, et saan 2 puu vahele, aga võta näpust. Siiamaani hammas tuikab... Siis sidusime puu külge ja vedasime traktoriga taas sirgex. Nüüd koorime sellega põllul kõrt, kui maale satume. Kui käima ja liikuma saame, teen paar uuemat fotut ka :)"

Kas pole tore. Noormees veel täpselt ei teadnud, kui palju Volga mootoris võimsust on, küll aga teadis ta, et allamäge saab sada kätte 20 sekundiga. Samuti teab ta, et "Igatahes käib, edukalt ja 80 bensiiniga :))" ning et: "Aus veermik, aint pirureid põle kahjux :(". Auto interjööri kohta on tal ka oma arvamus olemas: "No puhta riidega ikka sisse ei istux.". Iga noore mehe autos on olemas ka korralik helitehnika ning siinkohal pole ka "volgamaniakk" mingi erand: "Raadiu teeb õrr õrr, kui gaasi laxad :))".

Hea, et ise terveks jäi!

Avalikustatud: 2004-11-29 (7796 korda loetud)

[ Mine tagasi ]

Content ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud